Rewolta w Multi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » ndz, 22 lis 2009, 11:05

Mam taki pomysł, żeby wprowadzić możliwość komentowania meczy multi. Miko wyraził chęć wzięcia udziału jako komentator. Polegałoby to na tym, że 2 graczy grałoby między sobą, a miko by komentował, byłoby jeszcze 3 miejsca dla widzów. Co myślicie o idei zorganizowania takiego spotkania? Na pewno byłoby to coś ciekawego i jakieś nowe doświadczenie.

Żeby zachęcić do oglądania musiałoby być 2 dobrych graczy. Pokazalibyśmy przy okazji jak będzie wyglądał następny turniej z czarami. Myślę, że warto poprzeć tę inicjatywę z powodu zmniejszenia gier online. A na pewno wielu chciałoby zobaczyć grę na wys. poziomie. Każdy z graczy przygotuje się, obmyśli jakaś taktykę z użyciem czarów, warto zobaczyć.

Można zapisywać się jako widzowie (3 miejsca dostępne). Termin będzie zaplanowany (w nast. weekend'ie). Oraz podawajcie propozycje 2 graczy, których chcielibyście zobaczyć w akcji ;)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Michael » ndz, 22 lis 2009, 11:57

Ja się chciałbym zapisać.
Najlepiej, by było Bziuxmen vs greg
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Pielagoroth » ndz, 22 lis 2009, 12:41

Ja bym się mógł zapisać jako rezerwowy komentator, bo ogólnie lubię sobie komentować :p Tylko nie wiem jakby to miało wyglądać, bo gdybym miał komentować wszystko co się dzieje to gracze nie mogliby wprowadzić żadnego elementu zaskoczenia do swojej taktyki.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » ndz, 22 lis 2009, 13:46

Tutaj mam na myśli komentarz dźwiękowy oraz tekstowy. A komentujecie wszystko co się dzieje, jakieś takie rozważania odnośnie ras, graczy, ich styl gry, oceniacie działania graczy oraz tłumaczycie taktykę. Oczywiście nie można zapomnieć o tzw. "chińskim komentarzu" w czasie jakiś większych akcji :p Ale przyznam ciekawie to by wyglądało, jeśli byłoby 2 komentatorów ;)

Nie wiem odnośnie słuchania komentarzy przez graczy walczących, zawsze można im wyłączyć głos :)

Padła propozycja odnośnie 2 graczy. Może wybierzemy sami jakieś ciekawe rasy i klasy bohaterów do gry, aby zwiększyć atrakcyjność rozgrywek. Na pewno gracze walczący muszą się przygotować trochę do grania, w końcu muszą dać "show" sm023 Grega bym zaakceptował, ale Bziux niestety jest jedno-rasowy (potrafi grać dobrze tylko demonami).

Jeśli taka akcja udałaby się to moglibyśmy od czasu do czasu organizować takie spotkania dobrych graczy, aby pooglądać ich grę. W przyszłości myślę, że dałoby radę zaprosić do gry np. Huntera z Alkiem.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » ndz, 22 lis 2009, 21:32

Kiedyś też był pomysł odnośnie zorganizowania rozgrywek przy pomocy mikrofonu i słuchawek. Taki mikrofon już można kupić od 15 zł. Można by zorganizować rozgrywkę 3 vs 3, tylko wtedy miałaby sens.
Teraz pytanie: kto ma lub mógłby kupić?
Ja byłbym w stanie zakupić taki sprzęt ;) jeśli byłaby taka potrzeba. Gra ma tylko sens z b. dobrymi graczami, bo inaczej nie będzie o czym gadać. Takie spotkania w weekend późniejszym wieczorkiem moglibyśmy pyknąć :)

Zagralibyśmy 3 vs 3 z wyborem ras oraz bohaterami magami (zasady turniejowe). Pierwsza drużyna wybiera rasy (wśród nich może być tylko 1 rasa spośród: Baś, W. Elf, Leś. Elf).

Na pewno byłoby to ciekawie doświadczenie oraz rozrywka, wreszcie mogłaby powstać jakaś w pełni profesjonalna gra. Hunt kiedyś był za taką grą, Miko pewnie też by się zgodził, dodajmy mnie. Louisa może by dało radę przekonać, Moin kiedyś wyrażał chęć. Poza tym Greg, Fuks, czy Piel nawet :) Oczywiście mogli być też inni gracze, tylko muszą dobrze grać i sporo wiedzieć o grze, bo jak już mówiłem nie będzie o czym gadać, a tutaj trzeba tworzyć zaawansowane taktyki.
Co o tym myślicie?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » ndz, 22 lis 2009, 23:01

Czytałem pomysł admina i mam kilka uwag technicznych. Chiński komentarz głosowy na dwie osoby jest niestety NIEMOŻLIWY! Do serwera nie można podpiąć więcej niż jednej osoby, niestety. Chyba że ktoś by do mnie przyjechał to na jednym kompie można komentować.
Ja mogę komentować ale nie mogę grać. Powód? Jestem schematykiem i nie cierpię magii. Do każdej rasy już stworzyłem możliwe taktyki na kupca :P Do graczy przy których ciekawa byłaby rozgrywka dam hm Furiona, Kamila, Huntera (on chyba już sobie odpuścił) Piela z pomocą necro by wiele zdziałał, władca smoków EznoOo z domieszką iluzji też by miotał na polu bitwy, LC kiedyś też próbował magii więc można go też dać. Trzeba pomyśleć o metodach nagrywania komentatora bo głos idzie w kosmos po usłyszeniu przez was, potem to skleić. Zaś co do same dziwności, dla przykładu, czy piłkarze słyszą komentarze do meczu? Czy szachiści słyszą jak ludzie komentują i oceniają ich taktyki:P No właśnie.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: EnZoOo » ndz, 22 lis 2009, 23:41

Bardzo dobry pomysł :) Mógłbym zapisać się na widza . Choć zastanawiam się nad graniem :) . Chcielibyście żeby powrócił stary jak to Miko napisał Władca smoków EnZoOo :P .?;>
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » pn, 23 lis 2009, 15:49

Enzo co do władcy smoków to mam pomysł dodatkowy ale to na hamaku :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: Administrator » pn, 23 lis 2009, 19:58

Z tym chińskim komentarzem do żartowałem ;) Takie coś jest b. trudne do wykonania, nawet w j. polskim nie ma takich słów, żeby oddać choć namiastkę tego.
Miko akurat w naszych rozgrywkach magia nie będzie odgrywała aż takiej roli (to lv10 MAX), po prostu taki akcencik magiczny. A poza tym myślę, że należy się rozwijać cały czas :)
Odnośnie to moglibyśmy stworzyć swego rodzaju Klub Pojedynków, w którym spotykalibyśmy się 1 na tydzień o wybranej godzinie (godzina "W"). Na pewno każdy znajdzie tę godzinę na WBC w ciągu tygodnia. To pomysł na dalsze trwanie forum. Z innej strony, jestem pewny, że każdy chciałby pooglądać lub pograć sobie dobrą rozgrywkę w WBC. Klub Pojedynków zapraszałby graczy do gry, aby ich oglądać lub z nimi grać. Alek czy Hunter, myślę, że byliby skłonni wystąpić w takich rozgrywkach od czasu do czasu.

Moja propozycja odnośnie godziny takich spotkań to 22.00 w każdy piątek. Pasowałby Wam taki termin?
Na takich spotkaniach klubu moglibyśmy pooglądać nowych dobrze, zapowiadających się graczy lub osoby powracające, które chciałyby pokazać, że mają jeszcze coś do powiedzenia w WBC :) Klub co tydzień zapraszałby wybrane osoby do gry lub takie osoby mogłyby się same zgłaszać.

Ze wstępnych propozycji wybraliśmy Grega, spytam się go czy miałby czas się przygotować i zagrać. Pamiętajmy, że przeznaczeniem klubu jest zachęcenie walkami w WBC, więc rozgrywki muszą być zaplanowane, przemyślane i ciekawe dla widza.
Rasy będziemy czasem wybierać, żeby zwiększyć zainteresowanie i ciekawość gry.

EnZoOo czy chciałbyś podjąć się walki z Gregiem na najbliższym spotkaniu klubu?
Co myślicie o propozycji gry: Imperium vs Władcy Zarazy?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rewolta w Multi

Post autor: miko » pn, 23 lis 2009, 20:36

Brah... ja tam bym walnął z grubej rury hero 30 magia dozwolona rasy też to byłaby gra.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości