Co sądzisz o Imperium?

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Administrator » pn, 3 lis 2008, 16:17

No właśnie co? Jakie jednostki się Wam podobają? Jaką macie taktykę gry nią?
Jakie są jej mocne i słabe cechy?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 3 lis 2008, 16:25

Fajna rasa to imperium. Chociaż trzeba trochę więcej wiedzieć o grze, żeby nimi sobie zagrać. Używają chyba każdego surka. Mają dosyć drogie jednostki, i w pewnym momencie gry imperium zawsze brakuje mi surowców. Mają dosyć niezłe słonie, no i chwalcie boga! W WBC#3 mają odblokowanych na stałę halabardników z możliwością kupna! Mają też szybkiego najemnika, przyzywającego się natychmiastowo. No i szkolą jednostki z innych ras, co jest niekiedy naprawdę przydatne! Warto mieć jakiegoś druciarza albo kogoś z dużą ilością haryzmy, co do bohatera. Dobrze też mieć takiego, który produkuje surowce automatycznie, bo w imperium ich na prawdę dużo potrzeba!! Podsmowując to wymagająca, ale bardzo fajna rasa. PS Fajnie że mają tych trzech magów za generałów. Oni są naprawdę dobrzy, każdy z nich! sm03
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Administrator » pn, 3 lis 2008, 16:38

Uniwersalna rasa, posiadają konnice, piechotę, magów, maszyny oblężnicze, łuczników. Jak mówiłeś droga, ale dobra. Imperium stawia bardziej na ilosc (warto miec wodza jako bohatera).
A jak nią grasz to jakie jednostki produkujesz?
Sam staram się wykorzystac nadmiar kryształów, produkując magów zamiast łuczników.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 3 lis 2008, 17:18

Racja, bo łucznicy nie są tak ekonomiczni. Chociaż jak nie masz 4 poziomu twierdzy to też się kilku przyda. Ja staram się robić zróżnicowane wojsko, ale takie, żebym mógł je wykorzystać na słabościach komputera. I trzeba mieć na początku jakichś 6 - 10 pikinierów z ulepszeniami.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Administrator » pn, 3 lis 2008, 19:41

Na samym początku grania tą rasą budowałem 3 budynki |Koszary|. W jednym budowałem Pikinierów, w drugim Łuczników, w trzecim Halabardników = produkcja ciągła.
Plusy: Szybka budowa armii. Ciągłe odnawianie(co straciłem to zyskałem)
Minusy: Armia ta jest dosc słaba, gineła w walce z silniejszymi jednostkami. Brak rozwoju obozu, stoisz w miejscu, surowców nie starcza Ci na rozwój.

Taktyka dobra na słabe jednostki i jak chcesz szybko wygrac mapę. Nie zawsze skuteczna.

Tej taktyki już nie używam. W dalszej dyskusji powiem też o innych.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: aleksanderek48 » czw, 6 lis 2008, 16:09

czerwony mag. silny, ekonomiczny, dobre czary, czego jeszcze chcieć :D no moze sie troszke wolno robi...

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Louis EX » sob, 8 lis 2008, 17:51

Nawet niezłe jednostki, rasa porównywalna z innymi pod względem siły, Taki najważniejszy atut jaki mi przychodzi do głowy to możliwośc natychmiastowej produkcji najemników po obniżonych cenach.

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: aleksanderek48 » wt, 11 lis 2008, 21:39

no i gitez. a w barbazyncach na jednoski latające to albo urzywasz jednostek latajacych albo barbarzyncami... :/. a u imperium to pierzesz luczników, magów i inne, no i gitez

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Administrator » czw, 5 mar 2009, 18:47

Dla imperium najlepszy jest chyba kupiec czy druciarz. Potrzeba na surowce jest ogromna, zwłaszcza złota.
Tylko przez to złoto to za bardzo smoków nie można budowac.
Z tych trzech rodzajów magów to tylko czerwonych używam. Ulepszenia dla łuczników, wspomaganie wydobycia surowców (+4), jednostki z innych ras, natychmiastowa produkcja najemników sprawia, że ta rasa jest wszechstronna. No i tytan: Lwi Tron jeden z najlepszych tytanów (zwłaszcza jego zasięg)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pt, 6 mar 2009, 15:24

"Na samym początku grania tą rasą budowałem 3 budynki |Koszary|. W jednym budowałem Pikinierów, w drugim Łuczników, w trzecim Halabardników " A halabardników nie buduje się w łuku triumfajnym (czy coś)? A jak nie, to na pewno ta budowla jest do nich potrzebna i chyba jeszcze 3 lvl pałacu. Ile zasięgu ma lwi tron? 8 czy 16??
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości