Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Gandalf » czw, 3 maja 2012, 11:09

Dział poświęcony uwagom na temat komantatorów wbc 3 (Pielagoroth, Enzo) i filmików z ich komentarzami. Proszę o opinie ^^


Moim zdaniem Pielagoroth twój komentarz był wspaniały ^^ , fajny masz głos, bardzo dobrze dobierałeś słowa, używałeś słownictwa z WBC 3 np. natural, mikrowanie, bardzo podobało mi się to, a najlepszy moment to opowiadanie o graczach i o nowatorskiej taktyce :D. Wraz z Enzo zebraliście fajną ekipę komentatorską mam nadzieję, że nadal rozwiniecie w tę stronę grę WBC 3 i czekam na następne filmiki z Waszym komentarzem :)

POzdro Piel i Enzo
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Administrator » czw, 3 maja 2012, 14:32

Bardzo się cieszę, że Tobie się to podoba. Na pewno w przyszłości będzie więcej takich filmików :>

Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Gandalf » czw, 3 maja 2012, 15:28

Dzięki :D Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedziało się więcej osób :D
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Pielagoroth » czw, 3 maja 2012, 16:54

Hah. Nie spodziewałem się, że powstanie temat o moim i Enza komentarzu, a zwłaszcza, że stworzy go fan nie grający z nami jeszcze w multi. Bardzo mnie cieszy, że podoba ci się nasze przedsięwzięcie, bo trochę przygotowań z tym było. Być może w niedalekiej przyszłości (w związku z nadchodzącymi Mistrzostwami WBC) powstaną kolejne filmiki z komentarzem, a tymczasem wkrótce pojawi się wywiad z Adminem przeprowadzony przez Enza, na który już teraz zapraszam :)

Jeszcze tak zapytam z ciekawości. Masz może jakieś uwagi co do komentarza? Coś było niejasne, jakieś błędy czy coś co wpłynęło negatywnie na komentarz? Nie chcę mi się wierzyć, że wszystko było idealnie, a jakieś słowa krytyki mogą wpłynąć pozytywnie na przyszłe nagrania.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Gandalf » czw, 3 maja 2012, 17:06

Heheheh. Piel (pozwól że tak będę mówił) bardzo podoba mi się Twoja opinia no... powiem że mi na niej zależało :D W sprawie multi to... wybacz wspominałem wyżej że na razie nie gram, niestety nawet sam nad tym boleje :-( Ale już planuje powrót do Naszej społeczności. Heh fan niezłe :D lubie Cię Piel :D Nooo... w multi postaram się, abyśmy niedługo się spróbowali :D A jeszcze w sprawie komentarza. Jeśli chodzi o jakieś błędy to w niektórych momentach mógłbyś mówić trochę głośniej :D Mówie Wam głosy macie fajne ^^ Mam nadzieję, że nadal komentarz będzie się rozwijał. Wszystkie filmiki z eventu są odpałowe. No nie mów tak.... dla mnie to cały komentarz był niezły (idealny :D) , a jak EnZoOo się włącza do komentowania to... zawsze mnie to rozśmiesza, uszczęśliwia :D A ten wywiad to w jakim poście umieścisz?

Podsumowując przedsięwzięcie było krokiem w przyszłość i krokiem bardzo sensownym, który uciesz jak mam nadzieję wielu graczy.

Pozdro
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Pielagoroth » czw, 3 maja 2012, 21:05

Cieszy mnie, że jesteś zadowolony ;) Wywiad pojawi się pewno na dniach w dziale o Mistrzostwach.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: hector » czw, 3 maja 2012, 23:56

Zgadzam się z tym co napisał kolega wyżej. Wraz z Enzo niesamowicie dobrze komentujecie. Zdecydowanie wolę oglądać walki z Waszym komentarzem niż bez niego, miło się ogląda :). Czekam na kolejne filmiki z komentarzem Twoim Piela oraz Enzo;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Gandalf » pt, 4 maja 2012, 08:15

Już zacieram ręce ;-) A propo jeszcze komentarzy pod koniec mógłbyś zastosować jakieś fajne pożegnanie np. "To tyle na dziś, żegnamy się z Wami. Komentowali Pielagoroth i EnzoOo. Do usłyszenia". Coś w tym stylu ale reszta jest świetna. Pozostawiam temat do wypowiedzi innych graczy, fanów.
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Komentator jest tylko jeden - uwagi na temat komentarzy.

Post autor: Apollyon » pt, 4 maja 2012, 09:52

Mnie również podobają się komentarze do gier zwłaszcza EnzOoO, któremu wyszło to zajebiście i z ekspresją. Dodam jeszcze,że Admin również świetnie komentuje. Piel i Qui- Gon to również zgrana para jednak nie mogę się doczekać mojego meczu z komentarzem Enza i Admina :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości