Mój bohater ?

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
Heros
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Mój bohater ?

Post autor: Heros » ndz, 4 lip 2010, 15:28

Witam. Mam pytanko. Czy da się wkleić postać ? Chodzi o to, że miałem 20 lvl demon i później format komputera. Próbowałem wkleić do moich dokumentów i także tam gdzie mam grę zainstalowaną. Po prostu czy da się wkleić wcześniej już zrobioną postać. Jeśli się nie da to proszę o odpowiedź prostą (NIE), a jeśli się da to niech mi ktoś poradzi gdzie.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Pielagoroth » ndz, 4 lip 2010, 15:40

Oczywiście, że da się wkleić postać. Ale poza plikiem z postacią, który możesz wkleić do moich dokumentów -> Warlords Battlecry -> Saved Games musisz mieć jeszcze stary plik Hero Data.xcr, który dajesz bezpośrednio do folderu Warlords Battlecry w Moich Dokumentach. Efekt tego jest taki, że nie możesz mieć zarówno nowych jak i starych bohaterów jednocześnie.
Czyżby? A jednak. ®

Heros
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Heros » ndz, 4 lip 2010, 15:53

No to powiedzmy gram sobie 2 miesiące. Wchodzę w moje dokumenty i kopiuję na płytę jakie pliki ? Chodzi mi o nazwę. Ja miałem taki plik : KASTRIK.eternia czy jakoś tak ( to ten plik z postacią jest ). Te KASTRIK to nazwa mojej postaci. I ten plik tylko skopiowałem. Teraz tylko pytanie jaki jeszcze plik. Dokładną nazwę chcę i czy on też się znajduje w moich dokumentach tam ?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Pielagoroth » ndz, 4 lip 2010, 16:07

No przecież napisałem... I nawet podkreśliłem nazwę...
Poza plikiem z bohaterem potrzebny jest jeszcze plik Hero Data.xcr Znajduje się on także w Moich Dokumentach.
Czyżby? A jednak. ®

Heros
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Heros » ndz, 4 lip 2010, 16:34

Dobra dziękuje za pomoc. Nie grałem przez rok, bo myślałem, że się nie da postaci wkleić i się wkurzyłem :D

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Wojtku » ndz, 4 lip 2010, 17:27

pfff... a jak już Ci nic nie działa to się nie pitol i skopiuj cały folder warlords battlecry (x)

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Louis EX » pn, 5 lip 2010, 02:21

Popieram wojtka. To zdecydowanie lepszy pomysł bo powinieneś mieć pliki dotyczące postępu w kampanii, mapy i takie tam. O wiele wygodniej skopiować cały folder.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mój bohater ?

Post autor: Pielagoroth » pn, 5 lip 2010, 14:11

Może i tak ale kolega pytał się tylko o bohatera :p
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości