Heroes of Annihilated Empires

Awatar użytkownika
isley1
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Wys.elfy ,Imperium
Kontakt:

Heroes of Annihilated Empires

Post autor: isley1 » czw, 8 paź 2009, 21:48

Gra fajna dużo akcji polecam

sieć hamachi HeroesofAnnihilatedEmpires2

hasło takie same
"Czy sprzedałbyś własną duszę dla zemsty?","Nie słuchaj tych co tylko gadają, rób to co lubisz!",,"W takim razie, jestem silniejszy od Boga"Krwawa noc się rozpoczyna !

Awatar użytkownika
isley1
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Wys.elfy ,Imperium
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: isley1 » czw, 29 paź 2009, 12:07

[quote="isley1"]Gra fajna dużo akcji , dobre efekty grafika, dużo jednostek i są 4 rasy z której najbardziel lubie niemumarlych .Każda rasa ma swoja wade .Polecam



siec HEA na hamachi


hasło takie same na hamachi
"Czy sprzedałbyś własną duszę dla zemsty?","Nie słuchaj tych co tylko gadają, rób to co lubisz!",,"W takim razie, jestem silniejszy od Boga"Krwawa noc się rozpoczyna !

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Moin » czw, 29 paź 2009, 14:20

Mozesz cos o niej opowiedziec? :P
jakies screeny gry i twoja opinia mnie interesuja. Ciekawi mnie to. :P

Awatar użytkownika
isley1
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Wys.elfy ,Imperium
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: isley1 » ndz, 15 lis 2009, 01:01

isley1 pisze:
isley1 pisze:Gra fajna dużo akcji , dobre efekty grafika, dużo jednostek i są 4 rasy z której najbardziel lubie niemumarlych .Każda rasa ma swoja wade .Polecam



siec HEA1 na hamachi


hasło takie same na hamachi
"Czy sprzedałbyś własną duszę dla zemsty?","Nie słuchaj tych co tylko gadają, rób to co lubisz!",,"W takim razie, jestem silniejszy od Boga"Krwawa noc się rozpoczyna !

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Moin » ndz, 15 lis 2009, 01:24

Sie rozpisales.


Awatar użytkownika
Bziuxmen
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: DEMONY
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Bziuxmen » pn, 21 cze 2010, 18:53

Bardzo interesująca gram może sobie ją sprawię jak będę miał lepszego kompa bo ten obecny złom ledwie by to uciągnął a co tu gadać o grze
Obrazek"Dopóki walczysz nie jesteś przegranym" Obrazek
Polecam:
http://pl.desert-operations.com/?recrui ... d=d29ybGQx

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Toster » sob, 26 cze 2010, 23:29

Gra fajna, ciekawa. Powiedzmy: Kozacy w wersji fantasy, czyli gra na olbrzymie liczebnie armie. Naprawdę polecam.
Grałem w to przez jakiś czas z kumplami na 4 komputerach przez LAN... Grało się zaje*iście.
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Administrator » ndz, 27 cze 2010, 13:00

Gra w stylu Spell Force, można tworzyć w szybkim tempie ogromne armie, 4 rasy, dość zróżnicowane. Gram od czasu do czasu w kampanię, jak przejdę całą, to więcej powiem.
Nie wiem, ale ja mam takie wrażenie, że gra jest zbyt "mechaniczna', w wbc łatwiej się operuje armią i buduje - nie mam na myśli poziomu trudności.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Heroes of Annihilated Empires

Post autor: Toster » ndz, 27 cze 2010, 15:16

Armią w tej grze właściwie nie da się kierować. Jedynie wysyłasz na atak i tyle, sama wie co atakować. Co do budowania... Podoba mi się to, że budynki wyznaczają granice naszego "królestwa", że teren się zmienia, np.: Gdy gramy Nieumarłymi, to teren w okół zamienia się w spopieloną ziemię, w przypadku Elfów będzie to las, u Mechaników (krasnoludów) jest to zwykła ziemia/piach czy coś w ten deseń, a u Rasy Krio, jak nazwa wskazuje będzie to śnieg/lód.
Tak samo jest z jednostkami, że niektóre stwory danej rasy mają plusy do walki na swoim terenie, jak np. Lodowy Golem, który na śniegu leczy się i zadaje większe obrażenia, ale jak zejdzie na inny rodzaj terenu, to traci powoli punkty życia...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości