Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Administrator » ndz, 1 mar 2009, 22:14

Co sądzisz o Mrocznych Elfach?
Co ci się w nich podoba, a co nie?
Ich mocne i słabe strony?
Jaka klasa bohatera pasuje do mrocznych elfów?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: aleksanderek48 » ndz, 1 mar 2009, 23:15

1.Co sądzisz o Mrocznych Elfach? - niżej napisalem

2.Co ci się w nich podoba, a co nie? -zycie hero, malo
katapulta albo cos by sie przydalo;
maja ulepszenia dla lucznikow a maja slabych lucznikow;
impy dopiero od 4 poziomu zamku? to jest dziwne bo na 4 poziomie mozna miec juz dobrych czarownikow albo zabójcow

3.Ich mocne - ogniki; kosztuja tylko krysztal i same robia krysztal;
czarni rycerze troszke za drogie ale do świty sa spoko;
czarownicy, ulepszanie reg. many i zwiekszanie ilosci max. many;
pajaki maja chyba najwieksza szansa na zatrucie;
bohater ma zabójstwo;
mozna cos fajnego wpakowac do wiezy - male jednostki

i słabe strony?-wieze; potrzeba krysztalu, mało zycia u bohatera

4.Jaka klasa bohatera pasuje do mrocznych elfów? - wojownik z zabójstem jest ciekawy :P

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 4 mar 2009, 19:58

Czarny rycerz? To jakaś jednostka występójąca tylko w III? Mr. elfy są fajne, ale nienawidzę ich portretów w II. Totajna tandeta. No i sylwetka bohatera w II. Beznadzieja. Pozatym, rasa ta ma chyba faktycznie najsilniejsze trucizny, no ale mają jeszcze coś wspaniałego : pajęcze królowe. Te pająki w pokonanych wrogach składają jaja, z których po krótkim czasie rodzi się czwórka pajączków. Ale może nie wszyscy wiedzą, jakie to ma wspaniałe zastosowanie: jaja składanę są nawet w zwierzętach!!! A łucznicy są fajni, bo zatrówają. A pozatym nie różnią się zabardzo od łuczników wysokich elfów. No i fajni są mroczni jeźdźcy - chyba poczwórne obrażenia na bohaterów. Dobre do szybkiego wykańczania filaru wroga ;p Pozatym szybkie jednostki. Mi tam się zawsze podobały wieże mr. elfów- fajnie, że strzelają ogniem. No i tytan - genialny jest. Karoth to chyba mój ulubiony tytan, ale nie wiem czy najlepszy. Lubie go za jego wygląd, i wogle. Świetnie się nim rozsiewa zgubę. Niezłe te mr. elfy, ale i tak żadko nimi gram. A co do bohatera, chyba dobże mieć jakiegoś maga, ale nie jestem pewien.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Administrator » sob, 11 kwie 2009, 20:28

Rasa raczej nie nadaje się do tworzenia regularnych oddziałów, lecz stawia na podstęp, spryt. Mocną stroną Mrocznych Elfów są czarodzieje, istoty posługujące się magią. Posiadają wiele usprawnień odnośnie magii.
Jednostki mrocznych zatruwają.
Nie posiadają handlu ani dochodu, ale za mogą kupowac niewolników oraz mają feniksy.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Radzio
Inżynier
Inżynier
Posty: 28
Ulubiona rasa: Nieumarły
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Radzio » pt, 8 maja 2009, 20:57

No feniksy to duży + !

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Pielagoroth » sob, 9 maja 2009, 11:38

Bardzo ciekawa rasa. Ich największym plusem są jak dla mnie Czarnoksiężnicy. Jedni z lepszych magów. Mogą przywoływać Zombie, których można dać do kopalni. Horda niewolników to samo. Jedyne elfy mogące zapełnić kopalnie. Dalej Feniksy oczywiście też plus. Niekiedy się da wlecieć nimi do bazy wroga od tyłu i poprzejmować kopalnie czy jakieś inne budynki. Mroczni Strażnicy - generałowie. Dzięki niewidzialności można zniszczyć bazę przeciwnika od środka. Dobry tytan. Demonów mogą przywoływać. Zatruwają. Jedyne minusy to brak machin oblężniczych i coś co mają każde elfy, czyli te runy. Długo się robią i strasznie drogie. A bez runów dobrego wojska nie zrobisz.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Skip » czw, 27 maja 2010, 12:48

Tak sobie przeglądam forum i proszę temat o mojej ulubionej rasie więc myśle tak sobie że może warto się wypowiedzieć :P .

Mroczne elfy w dużej mierze opierają się na sprycie i podstępie aby pokonać wroga myślę że potężne czary,trucizny i skrytobójstwo bedą służyć za doskonały przykład. Trzonem armi tejże rasy są magowie razem z ulepszeniami sami jednak mogą sobie nie poradzić warto wspomoć ich jakoś chociażby szkieletami,pajęczymi kapłankami a może i nawet zabójcami. Dobrze by też wspomnieć o mr.strażnikach z ich bardzo fajną umiejętnością znikania dzięki temu są wstanie narobić sporo szkód za faktyczną linią frontu a przeciwnik nie ma szans przewidzieć gdzie uderzą. Gniazdo oferuje nam dwie a może i nawet trzy fajne jednostki a mianowicie feniksy doskonale zajmujące mapę harpie pomocne w walce z magicznymi grupami wroga no i ta trzecia rzadko wykorzystywana ale bardzo mocna chodzi mi tutaj o smokolisza który osłoni naszą armie przed chłodem i rozgromi wszystkich łuczników wroga. Jako jedyne elfy potrafią wypchać kopalnie.Pająki roznoszą trucizny a ich królowe potrafią stworzyć ich hordy są warte użycia jeżeli wrog posiada jednostki słabej lub średniej jakości lub jako ewentualnie mięcho armatnie.

Jak każda rasa tak i ta swoje wady posiada irytującą podatność na chłod i aż do 5 lvl-a nie mamy nic pożądnego do walki wręcz rune właściwie trzeba zrobić tylko jedną ale fakt to trochę trwa jak i pozostałe elfy tak i te cierpią na sporą kryształożerność ale nie budują sie już tak wolno jak reszta ten 3 poziom nie tak trudno uzyskać ciężko walczy się z harpiami wroga ale dla chcącego nic trudnego ^^ .

Rasę cenie sobię najabardziej za klimat który doskonale pasuje do książek które czytam o praktycznie takiej samej rasie dobre jednostki są tylko dodatkiem najważniejsze jest to żeby grać tym co się lubi a nie tym co jest dobre bynajmniej ja to tak widzę.

Trochę tego sporo wyszło dziękuje za uwagę :-D

Awatar użytkownika
Yukikaze
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Mr. Elfy, Nieumarli
Lokalizacja: Galicja
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: Yukikaze » śr, 22 wrz 2010, 20:42

Dobra rasa. Duży plus za to, że większość jednostek zatruwa, pajęcze królowe świetne bo składają jaja. No i czarnoksiężnicy, jak mają bonusa +25 obrażeń to praktycznie nic ich nie zatrzyma. Ogólnie to fajne jednostki mają. Z minusów to kawaleria-totalny niewypał, ale da się to przeżyć dzięki łucznikom i czarnoksiężnikom. Generał taki sobie, tytan dobry. I feniksy oczywiście są ekstra.
Mam bardzo pozytywne nastawienie do życia. Natomiast nie toleruję większości jego użytkowników.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: EnZoOo » śr, 22 wrz 2010, 22:27

Feniksy, jedynie przydatne do przejmowanie, dla generała opłaca się wydać surek, jeżeli przeciwnik ma mocną rasą i dobrze umie nią grać, niewidzialność kilki ich, i po hero, no chyba że w wieży siedzi, ale wychodzi zazwyczaj. Najlepiej używa się czarnoksiężników, pajęcze kapłanki, czasem królową pająków.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Elfach?

Post autor: polonez » czw, 23 wrz 2010, 16:23

Tak jak wcześniej zauważono mroczne elfy nie zaatakują nas legionami żołnierzy lecz mniejszymi oddziałami wg mnie jedna z najsilniejszych ras dostępnych w wbc 3 :)
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości