10. rocznica forum

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

10. rocznica forum

Post autor: Pielagoroth » śr, 24 paź 2018, 20:18

W dniu dzisiejszym nasze forum obchodzi 10. rocznicę istnienia! Trzeba przyznać, że to całkiem zacny wynik jak na taką, bądź co bądź niewielką społeczność :) Chciałbym z tego miejsca podziękować serdecznie wszystkim, którzy tworzyli nasze forum i społeczność WBCFan przez te wszystkie lata, a w szczególności osobom, które dotrwały tutaj po dziś dzień. Sam spędziłem tutaj już ponad 9,5 roku i przez ten czas poznałem wiele niebagatelnych osobistości, z którymi świetnie się bawiłem, choć niekoniecznie tylko przy WBC :>

Tak że nie przedłużając zbytnio, życzę naszemu forum kolejnych 10 lat istnienia i zapraszam do wspólnego świętowania :party:
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 10. rocznica forum

Post autor: Kronos » śr, 24 paź 2018, 20:35

Jestem niezmiernie uradowany, że w dniu dzisiejszym nasze forum obchodzi 10. rocznicę powstania :) To dość zacny wynik jak na taką małą społeczność! Z pewnością nie udałoby się nam przetrwać tak długo, gdyby nie wspaniałe, niezapomniane przyjaźnie zawiązane za pośrednictwem WBC. Z tego miejsca dziękuję wszystkim osobom, które czynią naszą społeczność lepszą, zwłaszcza tym, które nigdy o niej nie zapomniały. Sam spędziłem tutaj już prawie 8 lat i dzięki naszej społeczności udało mi się zawiązać wiele przyjaźni, które cenię do dzisiaj i bez których nie byłbym tą samą osobą! Nasza społeczność, choć skupiona wokół WBC (w końcu to nas wszystkich połączyło), jest czymś więcej niż tylko miejscem do umawiania się na granko w starą grę :>

Nie przedłużając, mam nadzieję, że nasze forum pożyje kolejne 10 lat, a nawet gdyby się tak nie stało - możemy być pewni, że nasza przyjaźń przeżyje. Świętujmy razem :party:
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 10. rocznica forum

Post autor: Pielagoroth » śr, 24 paź 2018, 20:44

Panie co to za plagiat xD
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 10. rocznica forum

Post autor: Kronos » śr, 24 paź 2018, 20:46

Sorki, nie widziałem twojego postu, zaczęliśmy pisać równocześnie no i wysłałeś długo przede mną. Niezły zbieg okoliczności, nie? rofl
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 10. rocznica forum

Post autor: Pielagoroth » śr, 24 paź 2018, 20:50

Kappa

Obrazek
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości