Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014! (zakończony)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014! (zakończony)

Post autor: Kronos » śr, 16 kwie 2014, 18:33

SPOILER ALERT : TO NIE ŻART!

Obrazek

Turniej Wielkanocny 2014
pt. "Kto zniesie jajo?"

Użytkownicy i użytkowniczki,
Jako że żaden ze mnie Admin to nie będę tu pisał jakichś głupot ( a przynajmniej nie dużo ). Jest to próba wznowienia rozgrywek w grę WuBiSi tri. Życzę epickich bojów i tak dalej.

Pozdrawiam
Kronos



&2 Zasady
Zasady mistrzowskie
Ważniejsze zmiany:
Cały turniej na programie - Hamachi.
Główna sieć hamachi: 160-127-061
bez hasła
Bohater: lv4 tymczasowy, klasa: kupiec, rasa: zgodna z graną rasą.

Szybkość gry: Szybsza prędkość gry
Czas rozejmu: 3min. 20s. ~ 5min. w grze
Remis: po 40min. ~ 1h w grze

Sposób gry :
Dzielimy zawodników na 2 grupy po 4 graczy. Osoby z pierwszych dwóch miejsc awansują do fazy pucharowej. Mecze grupowe rozgrywane są systemem do jednej wygranej. W półfinale rozgrywanym do dwóch zwycięstw uczestnicy grają:
A1 - B2
B1 - A2
Następnie rozgrywany jest finał do 3 ( bo5, do uzgodnienia ) wygranych. ( Wszystkie mecze prócz finałowego będą w systemie bo3! To znaczy, że gry gramy do dwóch zwycięstw. )

&3 Rasy
Wybieramy 3 rasy, którymi chcielibyśmy zagrać, rozgrywki będą toczone systemem rasowym. Tym razem wraz z niejakim panem App wymyśliliśmy nowy sposób na rozgrywkę. Każdy z nas wybiera po jednej rasie z każdej grupy,
np. Demony, Imperium i Krasnoludy. Rasy zostały podzielone na trzy grupy : Najsilniejsze ( 1 grupa ), Średnie ( 2 grupa ), Słabe ( 3 grupa ).

1 GRUPA :
-Minotaury
-Mroczne Krasnoludy
-Mroczne Elfy
-Zaraza

2 GRUPA :
-Nieumarli
-Barbarzyńcy
-Rycerze
-Imperium

3 GRUPA :
-Ssrathi
-Leśne Elfy
-Rój
-Krasnoludy

Wybrane 3 rasy, którymi chcemy grać, przesyłamy do mnie na PW. ( najlepiej na hamachi )


&4 Sędziowanie
Przy każdym spotkaniu powinni towarzyszyć sędziowie. Zajmować się będą sprawnym przebiegiem, wyznaczaniem hosta, prawidłowościami oraz przestrzeganiem ustalonych zasad, wydawaniem decyzji (orzeczenia, warunki lagowe) oraz odkrywaniem mapy.
Walka może się odbyć bez sędziego, ale w razie jakichś wątpliwości/zdarzeń jest wysoce prawdopodobny re-mecz.
Każdy może się zgłosić na sędziego, wystarczy napisać do mnie wiadomość, na losowaniu zostaną ogłoszeni.


&5 Oglądanie
Najprawdopodobniej to będzie wyglądało tak, że razem z Apollyonem będziermy komentowali mecz i streamowali to jednocześnie na stronie Twitch.tv ( Nie powinno wywoływać to żadnych lagów w grze ). Każdy, kto chce obejrzeć mecz będzie mógł wejść w podany przed meczem link i obejrzeć go wraz z komentarzem. Jednak gdy ktoś z nas będzie zajęty ( np będzie właśnie rozgrywał mecz w turnieju ) można będzie oglądać mecz bezpośrednio. Oczywiście zakazana jest jakakolwiek forma pomocy zawodnikom, np podpowiadanie na chacie. Takie osoby dostaną zakaz oglądania przyszłych meczy i prawdopodobnie wywalone również z bieżącego meczu.


&6 Filmy WOG
Najprawdopodobniej finał turnieju zostanie nagrany ( o ile nie będę w nim grał ) i wrzucony na popularny serwis YouTube.


&7 Czas walk
Do uzgodnienia :). Najprawdopodobniej od 19 do 21 kwietnia. Myślę, że każdy znajdzie czas.
Usilnie proszę, by czas w tych godzinach sobie zagospodarować, nauczyć się lub zrobić coś wcześniej, byście mogli spokojnie rozegrać swoje mecze. Jeśli komuś naprawdę nie będzie pasowało, musi zgłosić mi, wtedy rozegra swój mecz wcześniej lub w innych godzinach, dzień musi pozostać ten sam! Niestawienie się na mecz grozi przegraną

Losowanie grup o 16 w sobotę ( 19 kwietnia, do uzgodnienia :P )!


Obrazek
W godzinach rozgrywania turnieju będę organizował spotkania na skype. Kto będzie chciał dołączyć, pokomentować ( tak, dajemy taką możliwość ), porozmawiać lub po prostu pośmiać się, zapraszam :> O 16 ( Do uzgodnienia xD ) będę dołączał chętnych do rozmów, wystarczy napisać na Hamachi - mój nick to Kronos.


&9 Nagroda: Najprawdopodobniej będzie to książka, jakaś podkładka lub koszulka zaprojektowana przez nas. W każdym razie warto się bić!


&10 Mapy
Cały turniej na Chaos Lysea.


&11 Sprawozdanie
W tym temacie będzie można zamieszczać sprawozdanie z dnia zmagań, zamieszczamy go pod koniec dnia. Jako, że jest obowiązek rozegrania codziennie przynajmniej jednego meczu i w danych dniach kolejnych faz rozgrywek, możemy złożyć wytłumaczenie, dlaczego nie rozegraliśmy meczu, dotyczy to obecności online (nieobecność musimy zgłosić wcześniej), np. byłem o tej do tej godziny, nie było sędziego czy przeciwnika, umówiłem się z przeciwnikiem na dzień następny na 8, coś w tym stylu, by nikt nie czuł się pokrzywdzony walkowerem, macie szansę się usprawiedliwić.
Zachęcam do pisania tego, jeśli ktoś nie chce się czuć pokrzywdzony wynikiem.


&12 Limit uczestników
Aby turniej odbył się liczba uczestników musi wynieść przynajmniej 8, inaczej turniej zostanie odwołany.

Koniec zapisów: sobota, 19 kwiecień 16:00
Losowanie: sobote, 19 kwiecień 16:00 (na skype
) - pierwsze gry odbędą się zaraz po losowaniu.
Początek turnieju: sobota, 19 kwiecień 17:00 lub 17:30.

Jeszcze raz zachęcam do regularnego spotkania od 16 i rozegrania meczy, aby każdy też mógł przyjść, pooglądać, pograć, ogólnie miło spędzić czas.
Zapisujcie się :)
:cowboy:

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Kronos » śr, 16 kwie 2014, 18:33

Zapisuje się.


#1
:cowboy:

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Invis » śr, 16 kwie 2014, 18:42

#2

Artas
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Artas » śr, 16 kwie 2014, 19:15

Zapisuje.się

#3

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Kronos » śr, 16 kwie 2014, 23:14

Koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak ( czarna lub biała, tylko te dwa kolory do wyboru ) : Obrazek
:cowboy:

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Kruk721 » czw, 17 kwie 2014, 13:55

Nie mam doświadczenia na multi, więc gdyby był nadmiar zapisanych to wywalcie mnie, bo i tak ostatnie miejsce by mnie czekało :D

#4

CzareK
Licz
Licz
Posty: 79
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: CzareK » czw, 17 kwie 2014, 17:06

No to #5

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Administrator » czw, 17 kwie 2014, 23:08

jo #6
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Apollyon » czw, 17 kwie 2014, 23:09

Zapisuje się. #7

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Niekoniecznie zależny Turniej Wielkanocny 2014!

Post autor: Kruk721 » pt, 18 kwie 2014, 13:45

Jednak muszę się wypisać, zapomniałem że mój komputer ma jakieś dziwne problemy z hamachi :/
Poza tym na weekend pewnie będę daleko od domu i bez możliwości grania :<

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości