Zlot społeczności wbcfan

O wszystkim niezwiązanym z grą WBC.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » sob, 23 lut 2013, 12:02

Planujemy, planujemy :)

Ja szukam jakiegoś "eventu", który można by zobaczyć w grupie. Wtedy wrzucę całą propozycję z terminem i poważnymi zapisami. Dlatego warto trzymać w zapasie trochę kasy, bo nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Ja jak najbardziej za :>

Dzięki za refresh, bo temat dalej aktualny.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » wt, 27 sie 2013, 23:51

Po wielu miesiącach intensywnego procesu planistycznego udało mi się dojść do konkretnych propozycji oraz ustalić wstępny planowany i realny termin zlotu.

Wybraliśmy miasto Poznań na miejsce zlotu z powodu, że najwięcej osób mieszka w okolicy oraz niedalekiej odległości. Apollyon zaproponował i wyraził chęć na zorganizowanie zlotu w jego posiadłości, tj. prawdopodobnie będzie spotkanie na jego tarasie, urządzał on tam wiele imprez, także przestrzeń i warunki są :) App mieszka w Obornikach k. Poznania, 30 min. drogi pociągiem.

Został ustalony termin zlotu: 21 września br. Byśmy spotkali się podczas jednego z wrześniowych weekendów, myślę, że jest to dogodny czas dla studentów, osób pracujących oraz uczniów.

Organizacja:

Plan
1. Spotkamy się 21 września (sobota) na Dworcu Głównym w Poznaniu (Dworcowa 1), stąd pewnie większość przyjedzie do Poznania. Godzina jest do ustalenia, wstępnie około 10. Ja nigdy nie byłem na tym dworcu, także niech osoba obeznana wypowie się, gdzie moglibyśmy się spotkać, w jakim miejscu, ew. pomysły na rozpoznanie siebie :>
Godzina będzie ustalona w zależności od tego, kto kiedy przyjedzie. Możliwe że będzie trzeba poczekać z godzinę na kogoś, ale w takim doborowym towarzystwie myślę nie będzie problemu :)
2. Z dworca jedziemy pociągiem do Obornik, zajmie tam to około 30-40min , bilet ulgowy kosztuje parę złotych.
3. U Apa organizujemy spotkanie w postaci grilla lub jakiegoś jedzenia(pizzy) na tarasie. (jest pomysł, by podczas zlotu rozegrać zaległy finał ostatniego turnieju: Admin vs Kronos - dla wyrównania szans Admin po butelce soku pomarańczowego :p ). Będziecie mogli zobaczyć na żywo ten mecz :)
4a. Dla osób pozostających na noc, chyba duża większość, będzie zarezerwowany pokój w motelu niedaleko domu Apa, App ma podać ceny, podobnie tanio.
4b. Dla osób chcących wrócić na noc odprowadzimy na stację kolejową lub nawet kolega Apa zawiezie do Poznania. Ostatni pociąg w stronę Poznania odjeżdża około 22, to trzeba jeszcze potwierdzić. Więc nikt nie będzie pozostawiony sam sobie.
5. Niedziela rano wspólny powrót na dworzec główny w Poznaniu i stamtąd każdy we własną stronę.

Będzie również przygotowany plan zastępczy, dlatego nie ma co się martwić, na pewno coś się wydarzy.

Koszt:
1. Dojazd/Powrót z Poznania - we własnym zakresie
2. Dojazd/Powrót z Obornik - parę złotych
3. Składka na grilla/pizze/jedzenie/picie - maksymalnie 40 zł
4. Nocleg w motelu - 30-50 zł


Rezultat wcześniejszych ustaleń z osobami(uczestnikami):
Apollyon, Kronos - gospodarze
Admin - na pewno będę, do Poznania jadę z Warszawy
Louis EX - będzie, chyba z Rzeszowa będzie jechał
Enzo - będzie, to co wyżej, z Rzeszowa
Pielagoroth - chyba z Katowic pociągiem
Moncia/Przemkool - oni mieszkają w okolicach Poznania
Quigon, d3mon, alek - zgłaszali się, nie wiem na ile jest to aktualne, jakby ktoś miał z nimi kontakt, niech podeśle im link do tego tematu

Niech każdy potwierdzi, doda coś. Zachęcam też inne osoby do zgłaszania chęci, każdego przyjmujemy :) Chciałbym, żeby w miarę możliwości osoby z tych samych miast jechali razem pociągiem/autobusem, np. Louis i Enzo z Rzeszowa. Tak samo może być odnośnie Warszawy, z której jadę, jeśli będą chętni - do czego namawiam :>


Dla osób chcących dowiedzieć się więcej, rozwiać wątpliwości czy rozwiązać problem, będę mógł porozmawiać przez skype, czat: hamachi lub facebook, jak również telefonicznie. Po prostu napiszcie :P
Z wszystkimi chętnymi będę się kontaktował ws. ich dojazdu, żeby urealnić ten proces będę potwierdzał uczestnictwo przez konferencję na skype, czat na facebooku lub telefonicznie. Na pewno będę musiał poznać dane każdego uczestnika (imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, nr telefonu) - te informacje nie będą nigdzie rozprzestrzeniane i wykorzystywane. Planuje porozmawiać z każdym telefonicznie.

Zachęcam do wypowiedzi, rozmów o tym, jak i informowania o zlocie innych! :>

Administrator strony i forum wbcfan

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » śr, 28 sie 2013, 23:08

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 spotkanie na skype ws. zlotu. Zapraszam wszystkich uczestników! Po spotkaniu możliwość pogrania w WBC3.

d3mon
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: d3mon » sob, 31 sie 2013, 22:41

No ja chętnie ale zależy też to od ustaleń i floty
czy akurat na ten czas się wyrobię zobaczymy na dniach
dam znać Przez enza bo tylko z nim jednym mam kontakt
GG/Steam więc jak coś odnośnie mnie napisze co i jak
w najbliższym czasie piąteczka

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Sarkor » pn, 2 wrz 2013, 15:39

Fajnie by było poznać was wszystkich, ale aktualnie pracuję w weekendy w kafejce kumpla, i nie ma mnie kto zastąpić

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » wt, 3 wrz 2013, 22:07

Ludzie, wypowiadajcie się, potwierdzajcie obecność, nawet osoby, o których pisałem. Jeśli z jakichś powodów nie chcecie tutaj, to mi na pw.

Jak nie będzie wypowiedzi, to obawiam się, że zlot może się nie ziścić - tu potrzeba aktywności!
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: EnZoOo » śr, 4 wrz 2013, 15:12

Prawdopodobnie będę, chociaż zależy czy będę mieć wolne w sobote.
To zależne ode mnie nie jest, pewną odpowiedź dam w piątek dnia 20 września.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Apollyon » pt, 6 wrz 2013, 07:10

Oto zdjęcie wspomnianego "tarasu". Zapraszamy !

Obrazek

Na terenie dostępne wifi. Blisko ośrodek kultury, stadion, park, rynek, orlen, sklep monopolowy :) Proszę informację czy wolicie grilla czy fastfood typu pizza kebab!

Zapisy czas zacząć !

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Apollyon » pt, 6 wrz 2013, 07:14

1#

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Zlot społeczności wbcfan

Post autor: Administrator » pt, 6 wrz 2013, 18:29

#2

Mam nadzieję, że ruszy.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości