League of Legends (LOL)

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

League of Legends (LOL)

Post autor: Sarkor » pn, 12 sie 2013, 12:22

(Jeżeli był już taki temat, to serdecznie przepraszam)
Gra może ktoś z forumowiczów w lol'a? Czy może stereotypowo nie zagraliście, i mówicie że gówno? Mnie gra przypadła do gustu :) (z Brąz 5 do Srebro 1 w 2 tygodnie :D) Jak ktoś gra, to który lvl, dywizja, itp. Szukam chętnych do wspólnej zabawy :>

Awatar użytkownika
-Zorgoth-
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: -Zorgoth- » pn, 12 sie 2013, 15:28

heh, chciałem sprawdzić co jest w tych stereotypach i nie mogłem stwierdzić z powodu mojego drewniaka, który nie dość że jest drewniakiem to jeszcze z Vistą, gra ścina jak cholera, więc nie sposób zagrać, grafika nawet zachęca, gorzej z poziomem intelektualnym większości graczy(tak, mam wiele osób z mojego otoczenia na przykład)....

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Kruk721 » pn, 12 sie 2013, 22:55

Ja nie zagrałem niestereotypowo, ale mam w planach ze względu na to, jak wielu moich kumpli nałogowo traci życie od czasu do czasu gra i im się to podoba ciągle zachęcając mnie przy tym.

Planuję zrobić w najbliższe dni zrobić formatkę, więc walka z cesarzami pewnie nastąpi na bohaterze tymczasowym, może zabawię się z zasadami jak na leaderze, może być ciekawie. Jednocześnie jako tako przygotuję się do walk na multi :D

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: TomekW » pn, 12 sie 2013, 23:22

ziom zdecyduj sie tracą życie czy grają od czasu do czasu a poza tym to pozdrawiam
Tomek

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Kruk721 » wt, 13 sie 2013, 22:37

Tracą życie, miało być przekreślone, ale tutaj mi żaden znacznik nie chciał wejść :/

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Sarkor » pt, 16 sie 2013, 21:56

Ach, widzę fana gothica ? Kruku(i wszyscy inni) zapraszam na mój kanał na youtube. Ostatnio zacząłem także serię z gry gothic :) Link do kanału : http://www.youtube.com/user/Eleandril Zapraszam serdecznie do Lajkowania, komentowania i subskrypcji, oraz przede wszystkim OGLĄDANIA moich filmów :*

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Kruk721 » wt, 20 sie 2013, 13:40

Ano Gothic jedna z lepszych gier (jak dla mnie). Nie będę się o niej za bardzo rozwodził, , bo jej zalety już Ty powymieniałeś w filmie i opisie do niego :D

Awatar użytkownika
kesor556
Inżynier
Inżynier
Posty: 29
Ulubiona rasa: Strażnik Wrót
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: kesor556 » wt, 20 sie 2013, 21:32

Masz racje Jedna z lepszych gier RPG ,czasami se pogram. :)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Kruk721 » śr, 21 sie 2013, 15:33

Zajmuję się też modyfikowaniem tej gierki, po formatce zamierzam zebrać paru ludzi i zrobić jakąś poważną produkcję, ale to się zobaczy jak się zgramy z czasem, jednak jedna osoba za dużo nie porobi, a szczególnie tego co planuję :D

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: League of Legends (LOL)

Post autor: Sarkor » śr, 21 sie 2013, 21:18

Mówiąc poważną produkcję masz na myśli moda tak? W razie czego. Zgłaszam się do dubbingu :) W razie czego, nigdy nie zajmowałem się moddingiem, ale szybko się uczę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości