Propozycja nowej sieci WBC

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
ODPOWIEDZ
Moncia
Chłop
Chłop
Posty: 11
Kontakt:

Propozycja nowej sieci WBC

Post autor: Moncia » pt, 8 mar 2013, 22:24

Hej Wszystkim!
Nawiązując do tematu ,to mozna powiedzieć ,że otrzymaliśmy "propozycję" (stosowniej powiedzieć,iż mamy sieć za free ;p) od Administratora sieci Tzara p. Arka. Sieć brzmi tak: 160-127-061 (bez hasła). Na tej sieci przebywa Arek ,także wszelkie warunki można negocjować z nim ;p. Koniec ogłoszeń duszpasterskich :D.
Ps.Chyba to prezent z okazji dnia kobiet xD.

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Propozycja nowej sieci WBC

Post autor: przemkool » pt, 8 mar 2013, 22:26

Zapomniałaś napisać żeby wbić się należy Wpisać: 160-127-061 Hasło: Bez Hasła

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Propozycja nowej sieci WBC

Post autor: Pielagoroth » sob, 9 mar 2013, 12:06

Hehe, no całkiem nieźle muszę przyznać. Dowiedziałem się od Kronosa jaka była geneza powstania tej sieci i muszę serdecznie pogratulować i podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili zwłaszcza Monci i Rafaelowi :) Jak się uda złapać kontakt z Arkiem to się dowiem jakichś szczegółów, bo to trochę podejrzane jest, że tak dostaliśmy sieć za darmo xD Ale tak czy owak myślę, że możemy teraz grać na niej, bez spamu losowych ludzi na liście :p Powpisuję namiary na tę sieć w stosownych miejscach na forum ;)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Propozycja nowej sieci WBC

Post autor: Kruk721 » ndz, 10 mar 2013, 23:23

Heh, ja nie w temacie, niestety czasu ni ma nawet na grę, a tylko na przejrzenie forum :/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości