Godzinki nowicjuszy

Przedstaw własny pomysł.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Godzinki nowicjuszy

Post autor: Administrator » ndz, 20 lis 2011, 17:47

Kolejna moja propozycja w sprawie polepszenia stany nowych użytkowników. Planuje organizować tygodniowe godzinki z nowicjuszami, będzie to prowadzone w postaci zbliżonej do szkoły. Wpierw zapisy, 2 osoby + 1 osoba rezerwowa - nie ma tu ograniczeń, dla bardziej doświadczonych też będzie to przeznaczone, bo zawsze można się czegoś nowego nauczyć/poprawić. Lekcje będą trwały 1 godzinę, składają się z krótkiej ankiety, omówieniu teorii, a później jednej gry uczącego się, a na sam koniec analiza błędów w tej grze. Termin najpewniej na weekendzie, godziny popołudniowe.
Zachęcam do zgłaszania się na trenerów, im więcej, tym lepiej dla nowych. Co o tym myślicie? :)

Proszę o wypowiedzi też nowych userów oraz doświadczonej ekipy.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: EnZoOo » ndz, 20 lis 2011, 17:51

Wydaję mi się to dobry pomysł, zaskakujesz mnie swoimi pomysłami xD. Przejdźmy do rzeczy.
Nowi niedoświadczeni gracze, czy znajdą się tacy? Czy będą chcieli uczestniczyć w wykładach, bo to od nich zależy czy potoczą się "zajęcia".
Jednak wydaję mi się iż to może wypalić, potrzeba jedynie chęci i współpracy. Mógłbym pomóc z chęcią, pisałbym się raczej na trenera xD.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Pielagoroth » ndz, 20 lis 2011, 22:50

Ktoś musi najpierw wymyślić program nauczania, to wtedy można coś zorganizować. Poza tym znając ogólny zapał do nauki to trzeba będzie samemu szukać i namawiać nowicjuszy do wzięcia w tym udziału :p
Czyżby? A jednak. ®

Pan X
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Pan X » pn, 21 lis 2011, 15:02

Jak dla mnie pomysł świetny. Z pewnością znajdą się takie osoby, które będą chciały się czegoś nauczyć. :)

Awatar użytkownika
Bartosz1166
Thrall
Thrall
Posty: 6
Ulubiona rasa: Wysokie Elfy
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Bartosz1166 » pt, 25 lis 2011, 20:48

To ja zgłaszam sie na ucznia :)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Kruk721 » pt, 25 lis 2011, 21:11

Ja bym skorzystał, może i rozwalam wszystkich na osiedlu mimo potwornych lagów to i tak zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć. :)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Administrator » sob, 26 lis 2011, 02:39

Cieszę się, że jest odzew :) Więc zabierzemy się do pracy. Średnio zajęcia będą prowadzone 2 razy po 1 godzinie z różnymi trenerami.
Żeby zostać trenerem i poprowadzić zajęcia, należy wysłać do mnie na pw plan swojej lekcji, czyli w zarysie o czym będziemy mówić. Teoria ma trwać jakieś 10min., więc dobrze to zaplanujcie i mi prześlijcie wraz z dniem i godziną, kiedy wam pasuje. Wiadomo, że zajęcia składają się z 3 elementów: teoria, gra nowicjusza, analiza tej gry.

Najbliższe zajęcia w następny piątek, tj. 2 grudnia o 19.00. Ja poprowadzę pierwsze zajęcia, a tematem będzie: Najważniejsze rzeczy w grach multi - czyli na czym się głównie skupić, aby poprawić swoje umiejętności. Uczestnicy: PanX, Batrosz i Kruk. Kto będzie, ten weźmie udział.

Wkrótce może będzie możliwość prowadzenia zajęć przez skype i przy okazji minispotkania na tym komunikatorze.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Administrator » sob, 26 lis 2011, 15:35

Pierwszy trener się zgłosił do mnie z programem. Jest nim Kronos. Poprowadzi on zajęcia na temat micro w wbc, czyli kontrolowania jednostek. Zajęcia będą prowadzone prawdopodobnie na weekendzie, zapisy i dokładna data po pierwszych zajęciach w następny piątek.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: Administrator » sob, 3 gru 2011, 12:56

Wczoraj odbył się trening. Zebrało się parę osób, część pomagało przy prowadzeniu (Kronos, Invis). A uczniem był Pan X. Ogólnie ponad 1h wspólnej nauki :) Na weekendzie ogłoszę kolejny temat, łącznie z zapisami, który odbędzie się w następny piątek.

Zapraszam dziś na trening na 19, sorry ze tak późno zapowiadam. Poprowadzi nasz nowy rekrutant, Kronos. Temat: Micro - kontrola jednostek w grze. Będzie to krótsze spotkanie niż wczoraj.

nosferatuzod
Thrall
Thrall
Posty: 3
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Godzinki nowicjuszy

Post autor: nosferatuzod » ndz, 4 gru 2011, 23:53

ja z chęcią poduczę się od doświadczonych graczy.
"Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, jakie spotkały nas w życiu."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości