Ladder Maj 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Ladder Maj 2011

Post autor: EnZoOo » ndz, 1 maja 2011, 12:38

Ladder maj 2011
- jest to spis gier multi rozegranych w maju 2011 r. Pod koniec miesiąca podsumujemy i ogłosimy najlepszych graczy z maja. Jest to kontynuacja Narodowego Spisu Multi


Ogólne zasady:
- gramy na Mistrzowskich zasadach, które znajdują się w dziale |Gra w Sieci|
- nie zapisujemy gier, w których brał udział choćby jeden komputer
- wpisujemy gry tylko rozegrane w dniu zapisu
- jeśli wystąpi zbyt duża liczba walk między tymi samymi graczami, może wystąpić interwencja Administracji i część walk nie będzie wliczana do laddera
- nowy system wartości danych walk: za wygrane z lepszymi graczami dostajemy więcej punktów, wartość przypisywana jest graczom wg
Rankingu Piela
4 pkt. za wygraną z osobą z grupy A
3 pkt. za grupę B
2 pkt. za grupę C, D i resztę graczy
Dotyczy to również 2vs2, 3vs3, gdzie punkty się sumują.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: EnZoOo » ndz, 1 maja 2011, 13:29

Bezel(Mr.Elfy) & Furion(Imperium) & Admin(Rycerz) vs Deel(Wysoki Elf) & Lex(Orkowie) & EnZuŚ(Demony)

Win: Drużyna 2

Szybki rush koszmarami na bezela skończyło się tym że wyszedł z gry. Na dole toczyły się walki wysokiego elfa i orka, na rycerza. EnZoOo atakował demonami imperium, lecz większego efektu nie było. Gdy nagle furion przejął sobie po mnie zasoby u bezela, lex przyszedł mi z pomocą. W tym czasie robiły się demony, i pojawiły się moony z ognistymi strzałami. Walka skończyła się wyjściu braci, gdyż EnZoOo zabił herosa furiona koszmarami, gdy ten chciał przejąć kopalnie na środku. Walka trwała około 15 - 20 minut.

Surowce:

Obrazek
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Pielagoroth » ndz, 1 maja 2011, 23:08

Admin (Wysokie Elfy), Bezel (Orkowie), Louis EX (Mroczne Krasnoludy) vs Dark Lord (Rój), Invis (Barbarzyńcy), Pielagoroth (Ssrathi)

Zwyciężają: Dark Lord, Invis, Pielagoroth.

Walka długa (trwała ponad 1h), zacięta i pełna starć ogromnych armii każdego z graczy. Na początku odbywa się spokojna walka o kopalnie bez dominacji żadnej strony, wszyscy skupili się na rozbudowie. Gdy na mapie pojawili się Łupieżcy, Goblińscy Szamani czy Moony zaczęła się ostra walka o przewagę na mapie. Przeważała, choć nieznacznie, armia złożona z Orków, Wysokich i Mr.Krasnali. Największą ofensywę prowadzono na dole mapy jednak DL dobrze zabudował się w połowie drogi budynkami i wraz z pomocą Ssrathi odpierał ataki. Po jakimś czasie Admin zdecydował się zaatakować środkiem co jednak nie przyniosło korzyści. W między czasie Invis przeprowadził kilka starć z Moonami i machinami Lexa. Po jakimś czasie dzięki dobrej grze w obronie, Harpiom oraz dobrym manewrom Grabami i Ptero przewagę zyskała drużyna zwycięska. Zniszczone zostały wieże i sporo budynków Mr.Krasnali, a DL z moim wsparciem zniszczył bazę Bezla. Ten próbował się jeszcze odbudować i długo się bronił niemal bez wież jednak po jakimś czasie poddał grę. Wtedy rozpoczęły się ataki na Admina i Lexa. Na mapie pojawił się Król Lunarion niszczący doszczętnie Grabieżców. Po jakimś czasie połączony atak Roju, Ssrathi i Barbów zniszczył bazę Adminowi i zaczął oblężenie obwarowanej moździerzami bazy Lexa. Ta też po jakimś czasie padła pod nieustannym atakiem 3 graczy i w ten sposób pozornie słabsze rasy pokonały te lepsze :p

Screeny:
Budynki
Jednostki
Surowce
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Apollyon » pn, 2 maja 2011, 02:41

Apollyon ( Demony ) vs Invis( Rycerze )

Win : Invis

Apollyon ( Mr. Krasnoludy ) vs Invis ( Mr. Elfy )

Win : App

Apollyon ( Zaraza ) vs Kronos ( Ssrathi )

Win : App

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: EnZoOo » pn, 2 maja 2011, 15:15

Deel(Rycerz) & Admin(Krasnoludy) & Invis(Rój) vs App(Krasnoludy) & Kronos(Ssrathi) & EnZoOo(Orkowie)

Win drużyna 2!

Walka nie trwała znowu dosyć długo, może przez to, że Deel wziął przez przypadek lisza zamiast kupca :). EnZoOo cały czas nacierał orka, jednak potem sam nie dawał rady, bo Admin przysyłał strażników khazrimi, mistrzów runów jak i machiny oblężnicze. App na górze walczył równo z deelem. Później Invis i Admin podeszli pod moją bazę, Kronos mi pomógł dużo, ponieważ były już Nagi, natomiast zaraz przyszedł App. Razem rozdupcyliśmy Rój, potem powoli krasnoluda no i na końcu rycka.

Obrazek
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: EnZoOo » pn, 2 maja 2011, 16:55

Apollyon (Krasnoludy) & Dark Lord (Ssrathi) & Pielagoroth (Demony) vs EnZoOo (Baśniowa Istota) & Kronos (Leśne Elfy) & Admin (Rój)*
Admin wyszedł na początku gry z powodu lagów i grał za niego bot. Dodam, że tak naprawdę wyszedł bo mu hero zginął na strażnikach hehe

Zwyciężyli: Apollyon, Dark Lord, Pielagoroth.

Mimo, iż ja i Kronos graliśmy praktycznie we 2 walka była niesamowicie wyrównana i bardzo długa. Początkowy rush Piela Koszmarami nie przyniósł zbyt wiele, zniszczył jedynie 1 wieżę Kronosa. Ja w tym czasie zyskałem przewagę na 2 końcu mapy. Gdy Kronos się rozbudował i nabył Duszki zaczęliśmy atakować bazy Ssrathi i Krasnoludów, w efekcie czego, zniszczyliśmy kika wież. W międzyczasie Demon próbował atakować bazę Leśnych jednak bezskutecznie mimo późniejszego wsparcia Harpii i Ssrathi. Po jakimś czasie gra bardziej się wyrównała i Apol dysponujący armią machin i runów z pomocą Nag, Pterosów i Jaszczurzych Jeźdźców odbił górną część mapy. Ta ofensywa okazała się jednak być nieco zgubna, gdyż szybcy latacze Baśniakow i Leśnych zniszczyli część bazy Apola przelatując nad lasem na górze mapy. Chwilę później armia Demonów zniszczyła bazę Roju, gdyż bot się wycwanił i zaczął ssać :p Dzięki temu 3-osobowa drużyna zyskała przewagę na mapie i zaczęła nękać ciągłymi atakami oponentów. Baśniaki mające już dużo PD wraz z Duszkami, Druidami i Gryfami broniły się tracąc po każdym ataku zaledwie 1-2 budynki. Udawało się nawet przeprowadzić kilka groźnych kontr zwłaszcza na bazę Krasnali i Ssrathi. Jeden z takich ataków pozbawił Apola kopalni, twierdzy, a także bohatera! Ten jednak przewidział taką kolej rzeczy i rozbudował się nieco w bazach sojuszników :) Po jakimś czasie połączone ataki 3 ras bardzo mocno uszkodziły bazę Leśnych i Baśniaków, jednak nikt nie mógł zadać ostatecznego ciosu. Udało się to dopiero, gdy osiągnąłem limit jednostek co widać na screenie poniżej. Mając limit poddałem już grę mając jedynie herosa xD a Kronos padł kilka minut później.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
DarkLord777
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 61
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: DarkLord777 » pn, 2 maja 2011, 19:51

Chciałbym tylko dodać iż komp grał lepiej niż nie jeden gracz np z grupy B, Osłabiając moja produkcje Nag <wyssał mi golda :/ > gdyby nie piel <lecac na bota> pomógł by nam w rozwaleniu kronosa to walka by była o wiele krótsza. Ale piel zaczął nadziewać się na maszynowy ostrzał wież bota:/.
Zostawiajac nas na pastwe losu przeciwko tak silnym rasom (Baśniowe,leśne vs Ssrati,krasnal).
Apol skupił się bardziej na defensywie i swoaj armie raczej oszczedzal.


Ps. Zapomniałeś dodać iż poległ mi Bohater, mniej więcej w połowie gry ,gdy wyssany z golda przez kompa chciałem przejąc środkowe kopalnie ,aby ponownie uzyskać dostęp do golda :D
DarkLord

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Louis EX » pn, 2 maja 2011, 21:57

Bezel (krasnoludy) & Louis EX (imperium) & Kronos (barbarzyńcy) vs Mati (zaraza) & DL (imperium) & nowy (imperium)

Wygrała pierwsza drużyna

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: EnZoOo » pn, 2 maja 2011, 22:54

Mati(Leśny elf) & Kronos(Orkowie) & Invis(Rój) vs Bezel(Leśny elf) & EnZoOo(Leśny elf) & Piel(Leśny Elf)

Win drużyna 2!

Nie chce mi się opisywać, jak komuś się chce napisze niżej.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
DarkLord777
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 61
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: DarkLord777 » wt, 3 maja 2011, 12:34

DarkLord (Rój<Los>) vs Bezel(Baśniowe),Sage war(Demon<los>)



Zwycięztwo przyniosła mi liczebność i odcinanie przeciwnika od surowców
Moi kapłani ,skaraby + katapulty przyniosły oczekiwany efekt.

Pod koniec gry przeciwnicy byli wyssani do cna.
DarkLord

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości