Pomysł na granie za pomocą herosów

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Pomysł na granie za pomocą herosów

Post autor: Skip » ndz, 9 sty 2011, 18:11

Witam siedząc sobie dzisiaj wpadłem na pewien pomysł i poczułem chęć przedstawienia wam go tutaj. Idea tyczy się gier za pomocą herosów, których ja wcześniej stworzę obdarzę odpowiednio itemami zamrożę i umieszczę tutaj na forum do ściągnięcia. Postaram się stworzyć trzy mapy, a później jak mam nadzieję się spodoba nawet więcej. Rozgrywka będzie polegać na doborze odpowiednich herosów , a później dzięki kreatywnemu wykorzystaniu ich umiejętności ew. współpracy razem w jednej drużynie pokonanie wroga poprzez unicestwienie jego budynku głównego (tryb gry który odpala porażkę po stracie budynków na mapie). Zadanie nie będzie łatwe gdyż na mapie w newralgicznych punktach zostaną umieszczone wieże, które będą miały na celu powstrzymanie wroga przed dopadnięciem naszej twierdzy.Obie drużyny rozpoczną rozgrywkę w tzw. bazie gdzie zostanie umieszczony sklep w którym będzie można pozbyć się surowców (ustawienia początkowe surowce b.wys.) otrzymanych na początku rozgrywki oraz nasz główny budynek o którego obronę będziemy musieli się zatroszczyć. Jedyne tryby rozgrywki jakie przychodzą mi do głowy to :

- 1 vs 1 gdzie nasi podopieczni stają w morderczej walce przeciwko sobie
- 2 vs 2 bitwa w której udział wezmą dwie drużyny po dwie osoby starające się zmieść przeciwnika z powierzchni Etherii.
- 3 vs 3 takie same założenia jak 2 vs 2 tylko w bardziej epickim rozmachu.

Mam nadzieje , że się wam spodoba i zagramy kilka takich gier ^^ wszelkie pytania odnośnie tego trybu gry możecie kierować do mnie w tym temacie, poprzez pw, i na hamachi.

Ps . Zasady jakie proponuję to :

- Odkryta mapa
- Bez mgły wojny lub z nią (zobaczymy jak uda mi się kogoś chętnego do testów znaleźć jak wypadnie lepiej)
- Tryb zwycięstwa to ten w którym przegrywamy po stracie all budynków
- Losowa pogoda
- Zastanawiam się nad jeszcze jednym aspektem, mianowicie prędkością gry ponieważ nie daje mi spokoju kwestia czy na normalnym tempie da się to wszystko ogarnąć.

Pozdrawiam , Dante

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości