Najlepsze ulepszenia

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Najlepsze ulepszenia

Post autor: Pielagoroth » śr, 5 sty 2011, 19:45

Dosyć istotną częścią WBC są ulepszenia. Mamy ich multum w każdej rasie. Jakie według was są najlepsze z nich?

Ja osobiście wyróżniłbym kilka:
1.PD w Baśniowych Istotach - 9 stopniowe ulepszenie, które ze słabej armii Baśniowych robi jedną z lepszych w grze
2.Ssanie w Roju - na 4 poziomie wysysa aż 8 tysięcy surowców z wrogich kopalni za zaledwie 500 kryształu, na dłuższą metę dzięki temu Rój zyskuje przewagę nad większością ras
3.Ogniste strzały - najlepsze ulepszenie dla łuczników, które zwiększa ich obrażenia i nadaje wartości przeciw budynkom
4.Handel - świetne ulepszenie wielokrotnie poprawiające stan gospodarki danej rasy, zawsze warto zrobić
5.Mithril - ogromny upgrade do statystyk naszej piechoty i kawalerii ( +15 zbroi, +15 obrażeń w zwarciu), jedyny minus to piekielnie wysoka cena
6.Berserker - także spore ulepszenie statystyk (walka, szybkość) i o wiele tańsze, te kilka punktów hp które stracimy korzystając z berserkera to niewielka strata
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » śr, 5 sty 2011, 21:14

Ulepszeń jest multum i ciężko wybrać kilka najlepszych ale jednym z najlepszych jest według mnie dochód. Na dłuższą metę niesamowicie wzmacnia gospodarkę zwłaszcza baśniowców :P.
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Skip » śr, 5 sty 2011, 22:13

Ja wyróżniam poza tymi wymienionymi jeszcze elficki balsam elcora co prawda drogi ale rekompensuje zainwestowane środki w 100% swoim niedużym kosztem (szczególnie przy elfiej gospodarce ^^ ) i globalnym zasięgiem "rażenia".

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » czw, 6 sty 2011, 14:24

Skip wprowadź mnie proszę w ten balsam elcora wiem ze to coś z regeneracja życia czy z leczeniem ale nigdy nie używałem :p Na początku krycha potrzebna a potem już zapominałem :D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: EnZoOo » czw, 6 sty 2011, 15:46

Bodajże to działanie kosztuje około 800-900 kryształu, może mniej nie pamiętam. Gdy to zrobisz, twoje jednostki są w walce. Klikasz na ten budynek (leczenia) i naciskasz leczenie (ten balsam elcora). Wtedy Twoim jednostkom przywraca full hp.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Invis » czw, 6 sty 2011, 15:47

Ja bym wyróżnił mr. mithril biorąc pod uwagę jego cenę jest bardzo atrakcyjnym ulepszeniem które łatwiej zrobić od normal mithrilu. Niestety posiada go tylko 1 rasa . Nieumarli :<.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Pielagoroth » czw, 6 sty 2011, 16:13

Balsam Elcora bez zniżek kosztuje 1000 sztuk kryształu i jest do zakupienia w uzdrawiającej kuli. Za każdorazowe użycie Balsamu płaci się 400 sztuk kryształu, a w zamian większości naszych jednostek na mapie ulecza się większość hp. Odległość jednostek od kuli nie ma znaczenia.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Skip
Gornak
Gornak
Posty: 131
Ulubiona rasa: Elfy
Lokalizacja: Las Przeznaczenia
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: Skip » sob, 8 sty 2011, 05:31

Wracając jeszcze do tego balsamu to warto pamiętać o tym , że można sobie uwydatnić wykorzystywanie go dzięki fajnemu combo shift + q . Zawracając jeszcze bardziej do tematu tym razem to fajnym ulepszeniem jest inkubacja roju , która na max lvl'u daje naprawdę sporo.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: KKProgamer » pt, 25 mar 2011, 15:10

Ja bym wyróżnił jeszcze w Rycerzach. "Zbroja Rycerska"
Coś podobnego jak Mithril tylko dodaje +25 Zbroi, niestety bez obrażeń.
Rycerz-Champion po takim ulepszeniu ma okolo 50 zbroi - a to juz b.dużo
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
bezel2k
Thrall
Thrall
Posty: 7
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy Zuo >:]
Kontakt:

Re: Najlepsze ulepszenia

Post autor: bezel2k » ndz, 10 kwie 2011, 14:40

Wg mnie najlepsze ulepszenie, mają wysokie elfy dla smoczych ;)
Ponieważ ze smokami (najsilniejszą jednostką) po upgrade radzą sobie znakomicie, nawet gdy nie walczymy ze smokami zawsze mamy te + do walki ;).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości