Wejściówki

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Administrator » pt, 2 lip 2010, 10:46

Ważny komunikat dla dalszych rozgrywek!
W związku z mniejszą ilością rozgrywanych meczów, wprowadzam kary w postaci: 1) Upomnienie (Gracz zaczyna ze średnią surką) 2) Walkower (Przegrana)
Od dziś będą obowiązywać terminy spotkań, w których nieprzyjście będzie karane. Gracz przed meczem może zgłosić swoją nieobecność, najlepiej z powodem, choć nie jest obowiązkowy. Natomiast jeśli gracz zgłasza po terminie spotkania swoją nieobecność, to powód musi zostać podany.
Brak ewentualnego zgłoszenie nieobecności spowoduje wymierzenie kary, zależnie ode mnie, czy będzie to upomnienie lub walkower.

Dzisiejsze mecze do rozegrania w godzinach 19-20:
Greg vs EnZoOo/Gase
Louis vs Wojtku/Damian/LC

"/" oznacza możliwość starcia z kimś, jeśli nie będzie obydwu lub więcej osób, to wtedy będą wyciągnięte konsekwencje. Natomiast jeśli mecz zostanie rozegrany, to druga lub/i trzecia osoba nie muszą pisać "usprawiedliwienia".
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: EnZoOo » pt, 2 lip 2010, 13:19

Ja dzisiaj odpadam, moge gdzieś po 22 najwyżej albo jutro od 11-13.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Wojtku » pt, 2 lip 2010, 14:28

Dzisiaj jest 2.07.2010 ja odpadam (pierwszy piątek- msza i próba gdzieś tak do 22:00), jutro raczej też (imieniny wuja) Za to powinienem być w niedzielę ale tak nieco po południu bo rano jest msza odpustowa. A jak coś nie będzie pasowało to cały tydzień (następny) będę wolny.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Administrator » pt, 2 lip 2010, 15:02

No nic, o 19 szykują się spotkania:
Greg vs Gase
Louis vs Damian/LC (powiedział, że pasuje)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Toster » pt, 2 lip 2010, 20:13

Zgłaszam nieobecność Gase na turnieju!!! Powód: Wyjazd na wakacje do Grecji na tydzień.

Wynik spotkania: Damian (Baśniowe Istoty) vs. LordCan (Minotaury)
W tej "małej wojnie" wygrywa Damian..
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Administrator » pt, 2 lip 2010, 22:16

W związku z trwającymi wakacjami, a co za tym idzie wyjazdami przyśpieszam terminy wszystkich spotkań na Mistrzostwach. Żeby wszystkich zachęcić do większej aktywności wprowadzam Przegraną warunkową - oznacza to, że jeśli mecz nie zostanie rozegrany, to wtedy pozostaje wynik ustalony przez Admina, oczywiście będą dobierane sprawiedliwe wyniki, według aktywności.

Każdy ma na rozegranie meczów 3 dni (sobota, niedziela, poniedziałek). Musi się umówić z graczem oraz sędzią na jakiś termin, w innym przypadku wyniki będą takie:
Admin vs Dante
Greg vs EnZoOo - po 0 pkt-ów
Damian vs Louis
Lordcan vs Louis
Furion vs Toster
Hunter vs Bziuxmen

Mecze w poczekalni:
Wojtku vs Louis
Gase vs Greg

Kwestia wyjazdu, np. Kackop poinformował mnie zawczasu o wyjeździe, dzięki temu rozegrał swoje mecze przed - dlatego też poczekamy na niego, jeśli będzie taka potrzeba (w rozsądnym okresie). Natomiast dziś się dowiaduje SAM o wyjeździe Gase, nikt mi o tym nie wspomniał - dlatego nie będzie tutaj żadnej ulgi, Gase ma czas na rozegranie meczu do końca fazy grupowej, jeśli byłaby dogrywka w grupie, a go nie było, to jej nie ma, dalej przechodzi osoba z 3 msc-em.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Toster » pt, 2 lip 2010, 23:24

Napisałeś: czwartek, piątek, sobota... A dzisiaj już jest piątek... Może przedłuż do poniedziałku, albo chociaż niedzieli?

Edit.:
I czemu napisałeś, że jeśli mecz się nie odbędzie, to Furion przechodzi?! Jestem tak samo aktywny, do tego mam więcej punktów... Rozumiem, że to rodzina, albo bądź sprawiedliwy i rozsądny... Furion i tak nie przejdzie. Sad but true...
Obrazek

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Louis EX » pt, 2 lip 2010, 23:31

Nie chciałem tego pisać ale drogi adminie chyba się zapędziłeś. Nie wszyscy żyją tylko WBC, mają też inne zajęcia. Jak można napisać o 10, że ktoś ma być o 19. Ja skończyłem co dopiero sesję na przykład i ważniejsze jest dla mnie załatwienie spraw w domu, a nie ustalanie grafiku dnia wg gry i czyjegoś widzimisię. Trochę wyobraźni. Co innego dzień, dwa do przodu, a co innego kilka godzin.

Awatar użytkownika
Toster
Champion
Champion
Posty: 29
Ulubiona rasa: Mroczne Krasnoludy
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Toster » pt, 2 lip 2010, 23:39

Właśnie... Dzisiaj się kłóciłem o to z Furionem, że Ciebie nie ma, bo sesje miałeś (wiem, bo moja siostra teraz poprawki robi)... I co? I bingo :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wejściówki

Post autor: Administrator » sob, 3 lip 2010, 01:13

Każda osoba biorąca udział w turku powinna być raz dziennie na forum.
Te ustalone mecze mają zachęcać do gier, więc, jeśli zależy Ci, to zagrasz i nie będzie problemu. Te przegrane dotyczą też tych osób, które ciężej mi jest umówić - dlatego chce by włączyły się w akcje umawiania, a nie liczyły tylko na jedną osobę.
Termin będzie do pon.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości