Mistrzostwa - WBC 2010 (zakończone)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Mistrzostwa - WBC 2010 (zakończone)

Post autor: Administrator » śr, 16 cze 2010, 11:57

&1 Przedmowa
Drodzy i Mili
Mistrzostwa-WBC 2010 - największy turniej w historii wbcfan-forum, przedsięwzięcie realizowane z największym rozmachem, po ponad 10 miesiącach wracamy z nową organizacją, zasadami oraz w nowym stylu. Uważam, że wielkim sukcesem jest zgromadzenie najlepiej grających graczy. Mimo to poziom jest bardzo wyrównany i każdy ma szansę wygrać. Myślę, że nie będzie większych zaskoczeń, jeśli ktoś przegra. Są z nami:
Hunter - który toczył z Alkiem pierwsze boje o miejsca w początkowych turniejach, Louis - pierwsza osoba, która pokonała Alka, Furion - przez wielu uważany na ówczesną czołówkę multi, Bziuxmen - zadziwił nas demonami w pierwszym swoim turnieju, zdobywając srebro, Pielagoroth - niestrudzony szermierz Nieumarłych, EnzUo - znany z gry baśniowymi, nawet zastanawiano się, czy ma skrzydła, raz wygrał, czy uda mu się powtórzyć, LC - człowiek prezentujący stały, wysoki poziom, czym zawdzięcza sobie wysoką pozycję w rankingu, Greg - od zawsze na podium, ówczesny posiadacz pasu WBC wagi ciężkiej, Damian - młody, równocześnie doświadczony gracz, świetnie rozumiejący grę, Wojtku - minotaurska bestia i do tego gadatliwa, prawdopodobnie żywi się owcami, Tłost, Gaz, Dantyl - trójka przyjaciół, którzy chcą zawładnąć światem, a pierwszy ich krok na drodze to Mistrzostwa, Moin - jak sam o sobie mówi, koks, przyszły rywal Pudziana, Kackop - niespotykane zjawisko, zakochany ork. No i na koniec, najjaśniejszy z najjaśniejszych, a zarazem najczarniejszy z najczarniejszych, nie kto inny...
Pozdrawiam Admin :)


&2 Zasady
Zasady mistrzowskie - link
Sposób gry: Żeby lepiej przybliżyć, sposób jest podobny do Mistrzostw w RPA. Dzielimy 16 zawodników na 4 grupy po 4 graczy, losowanie z podziałem na koszyki odbędzie się w piątek o 21. Rozgrywamy mecz każdy z każdym, 2 osoby z każdej grupy przechodzą dalej. Dalej grają w ćwierćfinałach do jednego zwycięstwa, następnie półfinały do dwóch zwycięstw i wielki finał do 2 zwycięstw. Oto cały cykl:
Ćwierćfinały:
A1 - B2
B1 - A2
C1 - D2
D1 - C2
Półfinały:
A1/B2 vs C1/D2
B1/A2 vs D1/C2
Finał:
A1/B2/C1/D2 vs B1/A2/D1/C2


&3 Rasy
Obrazek

&4 Sędziowanie
Przy każdym spotkaniu muszą towarzyszyć sędziowie. Zajmować się będą sprawnym przebiegiem, wyznaczaniem hosta, prawidłowościami oraz przestrzeganiem ustalonych zasad, wydawaniem decyzji (orzeczenia, warunki lagowe) oraz odkrywaniem mapy.
Główni: Admin, Pielagoroth, Lordcan.

&5 Oglądanie
Każdy może zgłosić się po wejściówkę. Zasady przyznawania oraz zgłoszenia w linkach na samym dole. Obowiązywać nas również będą zasady oglądania: 1) wybieramy nazwę herosa i klikamy 2x |Dalej|. Jeśli ktoś doda choć jeden punkt, to może nastąpić wyrzucenie gracza, co również ma wpływ na przyznawanie dalszych wejściówek. Odkrywaniem zajmuje się tylko i wyłącznie sędzia. 2) Jeśli istnieje jakakolwiek przesłanka (przyjaźń wirtualna i bezpośrednia), to obserwatorzy muszą być na danym komunikatorze głosowym, aby zapobiec podpowiadaniu. 3) Niedozwolone jest komentowanie pisemne.
Przypominam drugi raz, że za rozdanie choćby jednego pkt'u oraz wybranie jednostki Sędziowie mają prawo do wyrzucenia gracza. Za wniesienie rzeczy mogących wpłynąć na rozgrywkę jest bezwzględne wyrzucenie i zakaz 3-meczowy. Nie wolno również komentować pisemnie, jedynie przez komunikator głosowy. W końcu przychodzimy oglądać, a nie bawić się herosem na trybunach - bo tak zabieramy miejsce osobie, która naprawdę chce oglądać.


&6 Filmy WOG
Będą nagrywane filmiki i umieszczane na youtube, aby później można było obejrzeć. Nagrywamy tylko najlepsze mecze. W fazie grupowej będą nagrane 4 mecze, jeden na grupę, 2 mecze z ćwierćfinału, 2 mecze z półfinału oraz 1 mecz z finału. Razem 9 meczów.


&7 Inne
Umówieniami będę się zajmował osobiście. Radzę być aktywnym (raz dziennie) na wybranym komunikatorze. Czas poszczególnych walk będzie ogłaszany przynajmniej dzień przed, będzie się można zapisać i obejrzeć spotkanie. Terminy, o których będą rozgrywane mecze: 10.00 lub 16.00 lub 19.00 lub 23.00.


&8 Losowanie
Odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 21. Wszystkich chętnych proszę o pisanie do mnie na hamachi w tym czasie. Trzeba posiadać program: skype.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: Louis EX » śr, 16 cze 2010, 18:53

Fajna przemowa :->

Z tymi obrazkami też fajny pomysł ale dalej nie jestem pewnie co do ras niektórych. Np. gdybym nie wiedział jaką rasą ja gram to po obrazku raczej bym nie zgadł - bo ten avatar jest (był) przypisany do barda.

W każdym razie powodzenia wszystkim już teraz.

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: Wojtku » śr, 16 cze 2010, 19:13

Popieram "LExa" :P czym ty w ogóle grasz... baśniowce? a ta przemowa to spoko :) poza tym chciałbym się dowiedzieć, czy reszta graczy z eliminacji jest w ogóle obecna...? Tostera dawno nie widziałem, Dante podobno wybrał orki... Nikt rasy nie zmienił, czy ich poprostu nie ma?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: Pielagoroth » śr, 16 cze 2010, 19:57

Dante i Toster grają codziennie... Ciebie o wiele rzadziej widuję.
Co do avatarów to rzeczywiście Louisa był ciężki do zgadnięcia :p Z resztą sobie poradziłem.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: LordCan » śr, 16 cze 2010, 21:02

Kamil to co zrobiłeś tu to normalnie "poezja", super Ci to wyszło.

Co do rozszyfrowania ras, to rzeczywiście ciężko trochę to rozpoznać,ale Louis gra chyba Leśnymi Elfami jak dobrze się domyśliłem ^^.

Także panowie życzę wam wszystkim powodzenia, sobie żebym na Baśniowe nie trafił :lol: bo nie lubię grać przeciw tym konusom ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: Administrator » sob, 19 cze 2010, 09:02

Grupa "Kier"
Admin
Pielagoroth
Dante
Moin


Grupa "Caro"
Greg
EnzUo
Gase
Kackop


Grupa "Trefl" (jak ktoś woli to żołądz)
Louis
Lordcan
Durin
Wojtku


Grupa "Pik"
Hunter
Furion
Bziuxmen
Toster


Terminy spotkań będą wyznaczane, będą odbywać się w obecności sędziego. Wiadomo, gdzie można się zapisać.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistzostwa-WBC 2010

Post autor: Administrator » sob, 19 cze 2010, 16:12

EnZoOo (Baśniowe Istoty) vs Kackop (Orkowie)

Po trzydziesto minutowej i zaciętej rozgrywce wygrał Kackop
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mistrzostwa-WBC 2010

Post autor: Administrator » sob, 19 cze 2010, 20:23

Gase-Ball (Orkowie) vs Kackop (Orkowie)

Z "zielonej wojny" zwycięsko wychodzi Gase-Ball
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Mistrzostwa-WBC 2010

Post autor: Louis EX » sob, 19 cze 2010, 20:25

Dodam coś od siebie. Mianowicie prosiłbym, żeby ktoś (najlepiej sędzia albo zawodnicy) robił pełne screeny z podsumowania. Wychodzi bodajże 5 screenów na walkę. I nie tylko sędzia jak napisałem ale jeszcze ktoś z zawodników bo sędziego też może czasem wywalić czy coś...

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostwa-WBC 2010

Post autor: LordCan » sob, 19 cze 2010, 20:46

Jutro o 20:00 będę mógł zagrać z Wojtkiem, nie wcześniej(ewentualnie się spóźnię troszkę).

Bo o 13 jadę mecz zagrać, a potem z ojcem na oddanie głosu wyborczego ;)
Obrazek

=KMO=

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości