help

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
Zablokowany
$w!$t@k
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludki
Kontakt:

help

Post autor: $w!$t@k » wt, 27 paź 2009, 21:34

elo jestem tu nowy i mam problem z zrobieniem bohatera. Kolega polecał mi albo mrocznego elfa zabojce albo nieumarłego rycerza śmierci. trzymał bym się tej teori ale nie wiem w co dawac punkty nauki jeśli możecie to pliska pomóżcie. PS ewentualnie może jakaś inna klasa i rasa. Z gory dzięx za posty xD :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: help

Post autor: LordCan » wt, 27 paź 2009, 21:42

Zależy jaką rasą chcesz grać ja na początek polecał bym Ci demonów i klase piromante a punkty rozdzielał według własnego upodobania.
Obrazek

=KMO=

$w!$t@k
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludki
Kontakt:

Re: help

Post autor: $w!$t@k » wt, 27 paź 2009, 21:48

mi o sam początek nie chodzi a tylko o rozdanie punktów nauki w tych klasach co wymieniłem bo grałem w WB2 a tam mniej tych klas było a tu się kompletnie zagubiłem xD :evil: :evil: :evil:

$w!$t@k
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludki
Kontakt:

Re: help

Post autor: $w!$t@k » wt, 27 paź 2009, 21:51

ooo i jeszcze jedno mi się przypomniało czy da się miec np jakiegos herosa co w mgnieniu oka niszczy budynki i takie tam xD sorki że tak wypytuje ale się totalnie pogubiłem

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: help

Post autor: Wojtku » śr, 28 paź 2009, 15:32

Co do 1 to zabójcą w zabójstwo i zręczność oraz trochę siły, a rycerzem śmierci to w siłe później w inteligencje trochę a co do 2 umiejętności to magi trochę i innych umiejętności... A co do 2 pytania w mgnieniu oka budynki... oczywiście że się da... To jest wojownik widziałem to na orku walisz w % na krytyka i w siłę potem jeszcze w ilość DMG i masz na 1 hita czasem na 2 lub 3.

To było do WBC 3

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: help

Post autor: Pielagoroth » śr, 28 paź 2009, 17:41

Najlepszy na szybkie niszczenie budynków jest bohater posiadający piromancję. Armagedon to najlepsza broń na budynki. Jest dobre jeszcze Zniszczenie w magii tajemnej ale bohater musi mieć dużo życia.
Czyżby? A jednak. ®

$w!$t@k
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludki
Kontakt:

Re: help

Post autor: $w!$t@k » czw, 29 paź 2009, 23:27

thx za odpowiedzi ale teraz zadam ostatnie kluczowe pytanie jaką klase mam dać barbie i w co dawac w um z góry thx

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: help

Post autor: miko » pt, 30 paź 2009, 10:16

Barba jeśli chcesz maga to lodowy, jeśli wojownika to wodza.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

$w!$t@k
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludki
Kontakt:

Re: help

Post autor: $w!$t@k » pt, 30 paź 2009, 22:41

THX ALL :P :P :P :P :P :P

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości