Kruk (walka z cesarzami)

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » ndz, 21 paź 2012, 16:48

Ja na multi z lagami nie mam szans, więc mogę się pochwalić tylko takim czymś:
Bohaterzy
105 lewel 120 lewel 115 lewel 105 lewel
Kruk(Imperium) vs. Cesarz (Imperium) vs. Cesarz (Demony) i Cesarz (Barbarzyńcy)


No cóż, rok nie grałem, więc sobie dopiero przypominałem, wiec mówię, zagram sobie ja i cesarz na dwóch cesarzy, ale przez pomyłkę ten co miał być ze mną był sam jak ja.
Opis walki:
Kruk popisuje się swoim bohaterem Wiktorem, którym lata po całej mapie i szybko zajmuje wszystkie kopalnie, co mu daje przewagę i rozbudowuję się szybciej od demonów, ale gdy wszyscy już mieli po 3 poziom twierdz, prawie nic nie zostało mi z kopalni :(, zaczynały się małe ataki: Kruk mając już około 40 łuczników z ulepszeniami na maks. tnz.:wytw.pocisków, wytw.łuków, płonące strzały, zbrojomistrz II, płatnerz II mógł się bronić, moja rozbudowa nieco osłabła przez brak kopalń jednak ataki z trzech stron uniemożliwiły mojemu bohaterowi odejście od miacha. Przy pałacu 5, miałem już porządną armię czyli 120 ludzi(magowie i łucznicy), wiec wyruszyłem na demony, żeby je ubić nim się porządnie rozwiną, w tym czasie mój bohater samotnie ochraniał miasto przed dwoma wrogami, na szczęście raz gdy armie te mogły by mnie już rozwalić zaczęły się lać ze sobą. Po dłuuuuuuugim czasie demony zostały rozwalone, w tej sytuacji to co zostało z ataku na demony czyli około 50 magów i łuczników odwróciło uwagę imperium od mojego miast, w tym samym czasie przypuściłem zmasowany atak 100 gryfów, magów i łuczników na barbarzyńców, jednak oparli się, zostali pokonani po 2 ataku, a imperium było stale odpierane przez bohatera i armię, która w 3 sekundy potrafiła odbudować swoją połowę czyli 65 ludu. Gdy barbów już nie było atakowałem imperium, padło dopiero po 6 ataku, ja nie dałem zniszczyć sobie niczego, a każdy mój atak wyrządzał poważne szkody, dzięki czemu spadała szybkość odnowy woja u wroga, pomiędzy atakami wróg próbował w innych miejscach się odbudować, ale bohater wszystko niszczył. W ostateczności na koniec gry ja miałem 7 kopalni a cesarz imperium resztę, ale i tak wygrałem z zapełnionym limitem armii ;) raport po bitwie wystawię po 19:00, bo teraz lecę się ogarnąć i do kościółka......
P.S.Nie oczekuje za to aplauzów czy czegoś, chciałem się tylko pochwalić moją 2 i pół godzinną rozgrywką ;)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Ladder Sierpień-Grudzień 2012

Post autor: Kruk721 » ndz, 21 paź 2012, 19:49

Obrazek


takie musi być, bo większe nie chce mi się przesłać :<

Kruk
Demon
Barbarzyńca
Imperium

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » wt, 23 paź 2012, 17:05

Spróbuję coś tu forum rozruszać, albo dziś albo jutro zrobię kolejną walkę z cesarzami, która będzie jednocześnie kolejnym przypomnieniem mi gry ;)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » śr, 24 paź 2012, 20:47

na tygodniu nie będę się wyrabiał.
na weekendzie będę się starał robić takie walki.
w ten weekend na pewno będzie ;)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » ndz, 28 paź 2012, 20:34

Kruk vs. Cesarz Demonów

Rozegrałem to, bo mówiłem, że rozegram, mimo, że czasu mało miałem, więc nie narzekajcie, że tylko jeden cesarz.

Opis walki:
Szybka walka. Wiktor dzięki dobrej szybkości przejmuje kopalnie jednocześnie zbliżając się do bohatera przeciwnika, szybko ochrona życia i atak, oczywiście wygrał Wiktor, który następnie poszedł do bazy wroga, zniszczył wieże, przejął wszystkie budynki(oprócz iglicy zagłady 1 i jamy) łącznie z kopalniami, następnie przejmował kopalnie z całej mapy. Gdy wróg rozbudował się do iglicy 3, ja miałem już porządną armię i przypuściłem zmasowany atak. Wygrałem ;) Kiedyś jak czas będę miał to zrobię walkę ja vs. 3 cesarzy tym razem w jednym zespole, ciekawe jak mi to wyjdzie, kolejnym krokiem będzie walka w jestem najlepszy, jeśli znowu nie sformatuje kompa.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: KKProgamer » czw, 15 lis 2012, 21:02

Bardzo fajne, oby tak dalej, trening czyni mistrza, warto jednak abyś pograł czasami na COMODO z jakimś graczem "nie na punkty" aby ogarnąć jak to się gra na 50 lvl tymczasowym, jak go rozbudować i jakie są zasady. To jeszcze bardziej polepszy twoją grę. Zapraszam :)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Pielagoroth » czw, 15 lis 2012, 23:31

Chyba 30 lvl tymczasowy.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: KKProgamer » pt, 16 lis 2012, 00:00

Mój błąd, bo ostatnio Adren chcial 50 lvl. xd
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » pt, 16 lis 2012, 08:58

Ja mam problem z tym, że kiedy gram na multi to mam takie lagi przy normalnej rozbudowie, nie da się graaaać.

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Sarkor » śr, 21 lis 2012, 10:04

Witam i pozdrawiam wszystkich z mrocznych odmętów otchłani Demonów i z Lasu Zagłady jak na mnie przystało :P Kruk, jak masz lagi przy graniu na comodo to:
1.Wyłącz wszystkie inne programy typu skype, gg, aQQ, ts
2.Wyłącz firewalla (mi pomogło)
3.Napisz jakiego masz neta i skąd.
P.S. Niezła robota z tymi raportami, skontaktuj się ze mną jeśli chcesz ożywić to forum, bo commodo się utrzymuje jak poje*ane : D
Pozdrawiam: Sarkor a zarazem Eleandril ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości