Kruk (walka z cesarzami)

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: TomekW » ndz, 21 lip 2013, 15:00

słuchaj Kruk jesteś bardzo mocarny naprawde niewielu z nas jest w stanie powstrzymać aż 4 tych mocarzy cesarzy zycze powodzenia naprawde wierze w ciebie jestem twoim zwolennikiem jak cale forum pozdro
Tomek

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » sob, 27 lip 2013, 12:38

Dzięki, przyznam że na trybie jestem najlepszy miałbym spory kłopot, ale z cesarzami mam parę udogodnień, m.in. pauza, zwolnienie szybkości gry, to wbrew pozorom bardzo pomaga np. nie tracę czasu na tworzenie punktów zbierania armii, a co do mojej siły to ja bym się spróbował na multi, bo komputer to komputer, nie potrafi zaskoczyć jak prawdziwy gracz i pragnę dodać, że na multi pewnie okazałbym się cienki :D, może uda mi się kiedyś normalny net zdobyć to z chęcią zawalczę :)

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Kruk (walka z cesarzami)

Post autor: Kruk721 » pt, 2 sie 2013, 10:30

Hue hue hue, wróciłem po 3 tygodniach strefy bez neta i mogę działać. Przyznam się bez bicia, nie chciało mi się robić czegokolwiek jak nie wiem :D

Dopiero teraz zacznę coś działać czyli coś popiszę i powalczę z tymi trzema arbuzami :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości