Pomoc w doborze bohatera - WBC 3

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
ODPOWIEDZ
Kelen
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Pomoc w doborze bohatera - WBC 3

Post autor: Kelen » pn, 23 lip 2012, 14:53

Czołem. Chwilę temu zacząłem grać w WBC3 i czuje sie troche przytłoczony możliwościami wyboru specjalizacji bohaterów. Pamiętam że w WBC2 dokładnego speca wybieralo się dopiero po rozegraniu 3-4 bitew i w ogóle ten rozwój był jakoś bardziej czytelny... Nvm zresztą. Chciałbym byście doradzili mi, jakie połączenie rasa/klasa będzie się nadawało do gry. Szukam czegoś w rodzaju kompromisu pomiedzy zabójcą i wojownikiem. Innymi slowy, postać ma potrafić pie**olnąć i być w stanie troche wyrobic. Jesli chodzi o skille to chcialbym by dotyczyły samego bohatera, bez bonusów dawanych jednostkom i tego typu spraw. Pomożecie?

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze bohatera - WBC 3

Post autor: KKProgamer » pt, 31 sie 2012, 18:02

W WBC I, w WBC II to jak każdy wie kazdy brał ArcyMaga gdyż był on najlepszy, ponieważ posiadał czary wszystkich sfer, był dobry w walce i w ogóle niestety w WBC III znacząco osłabili ArcyMaga i trzeba kombinować.

Polecam osobiście rozwiazanie Minotaur - Wojownik.

Potrafi dobrze przywalić ( Potężny cios, i ten drugi skill), dużo wytrzymac bo ma dużo hp ( itemki pod pancerz troszkę dać tym lepiej) ma czary piromancji, no i ogolnie fajny.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
as13zx
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Kilka
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze bohatera - WBC 3

Post autor: as13zx » pn, 4 lis 2013, 16:40

Ja polecam nieumarły iluzjonista. Wyprzedza innych tym że morze masowo robić jednostki, a czar mutacji na wysokim poziomie+zmiana w postać eteryczną potrafią pokonać największą armię.
Dobry jest też trup-kupiec. gdy ceny będą nawet już nie odczuwalne, natychmiastowy poziom iglicy, koszt mutacji jednostek nie będzie widoczny. Zrobisz budynki zaczniesz robić szkielety na potęgę i rycerzy zagłady za darmo, nikt ci nie da rady.
Ps. Nie nadają się do tzw. "rushowania" (szybkiego ataku).
Mistrz Demonów, Krasnoludów, Mrocznych Elfów, Mrocznych Krasnoludów, Nieumarłych, Ssrathi.
Iluzjonista.

chuck_1
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze bohatera - WBC 3

Post autor: chuck_1 » śr, 11 gru 2013, 14:26

Zgadzam sie z poprzednikiem Minotaur Wojownik to dobry wybór jak na początek, też polecam Wysokiego Elfa Uzdrawiacza i Demona Piromantę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości