Mój Boh

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
ODPOWIEDZ
burmund
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Mój Boh

Post autor: burmund » wt, 22 mar 2011, 22:26

Ja uważam ze zabójca to najlepszy boh a ja konkretnie tworze nieumarłego zabójce gdyż 1 szybko zabija przeciwnika kimkolwiek by nie byl
2 nawet jeśli oberwę to zaraz zregeneruje hp [wampiryzm]
a nekromancja na poziomie podstawowym by szkielety przywolac i by w razie problemów tworzyć z nich rycerzy zabójców którzy odblokują resztę przeciwników ;P ps sorki za ort ale nie chce mi się poprawiać ;P.

Od tego my jesteśmy / EnZuŚ

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Mój Boh

Post autor: KKProgamer » ndz, 3 kwie 2011, 18:48

Wiesz, na kazdego boha jest sposób ;)

Np.

1. Na każdego boha - znajdzie się jeszcze silniejszy xD
2. Jak sie nie ma minimum 300 lvl to można sobie wpaść pomiędzy 5 tytanów a one to już cię doprawią swoimi wybuchami xD
3. Zabójca - da się pokonać ( osobiście też takiego czasami hero robię ) lecz jeśli ma się zmierzyć z dużą armią strzelających ( Samych ) idących w szyku dość rozległych, zabójca ni ma szans. [ szczególnie gdy mam hero maga ;) ]
4. Hero Nieumarły - Tak wampiryzm, ale cóż z tego gdy np. z bitwy zostanie nam mało hp a chcemy się uleczyć? Tak. Nie ma nocy! i nasz hero jeśli chciałby uzdrowić się załatwiając całą armie, to co wtedy gdy armia przeciwnika ma w [...] strzelających i magów?!?! xD

osobiście uważam że zabójca jest dobry do :

1. Solo HvH

2. Bawienia się z Jednostkami atakującymi się wręcz

3. Szybkie rozgromienie przeciwnika herosa i całej armii i wyrżnięcia ich aż pod wieże.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości