Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Charakterystyka naszych bohaterów w WBC.
Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Pur3viL » sob, 26 cze 2010, 22:07

Etheria Flame-Płomień Etheri
[*]Chciałbym założyć pierwszy swego rodzaju team dla miłośników gry typu:RPG
[*]Polegało by to na tym, że my jako team będziemy zawsze razem walczyć przeciwko innym graczom(innemu teamowi) bądź będziemy się zmagać z trudnymi mapami RPG(AI) każdy taki team musi zawierać 3 członków ostatecznie 4(4 gracz jako sam leader lub osoba rezerwowa).
[*]Mapy typu RPG, HvH(hero vs hero) istnieją lecz zapewniam gdy będzie zainteresowanie właśnie grą tego typu znajdzie się i osoba robiąca mapki(jak na razie ja mogę się tym zająć). Osoby chętne do pierwszego teamu utworzonego przeze mnie zapraszam do zapisywania się właśnie tutaj(Oczywiście będę Leaderem Teamu). Każda osoba zapisująca się tutaj umawia się z leaderem teamu na próbkę swych umiejętności oraz szkolenie graczy do nowych wyzwań jakie dają nam mapy RPG. Obecnie będę szkolić wszystkich graczy później tylko członków własnego składu.
[*]Obecnie istniejące(znane mi) mapy typu RPG bądź HvH to HeroDuel,HeroBattle,EtheriaORPG,Hardcore_1,WBCfanArena. [*]Zapewniam, że na razie to powinno wystarczyć. Teraz Hero Poradnik do gry Bohaterem macie w dziale Poradniki. Informacje jak szybko zdobyć wysoki poziom Hero zamieszczony jest w dziale mapy->mapy wspomagające.
[*] A więc czekam na zapisy.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Administrator » ndz, 27 cze 2010, 00:07

Dobra inicjatywa. Jest wiele osób, nawet większość wchodzących z początku, preferuje grę na hero. Mam nadzieję, że ktoś się zapisze, bo walk z użyciem herosów nie doświadczymy normalnie. Widziałem na innych stronach z tematyką wbc, np. encyklopedia gier, wpisy o chęci gry z herosami.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Pur3viL » ndz, 27 cze 2010, 00:55

adminie ja również mam taką nadzieję rozmawiając dziś ponad 1.5h przez telefon doszliśmy do wniosku, że jeżeli byli by chętni to miko mógłby zrobić mapkę turniejową :D. Jeżeli można oficjalnych członków teamu pokolorować na niebiesko(mój team a leadera na troszeczkę inny odcień) pozostałe teamy również tak dla różnicy. Oczywiście mam prośbę w stosunku do tego tematu by przenieść go i utworzyć specjalny dział poświęcony temu będzie to jakoś ładnie i estetycznie wyglądać
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Louis EX » ndz, 27 cze 2010, 11:06

Od razu rozwieje wątpliwości: żadnego kolorowania nicków nie będzie. Nasze forum zaczęło by przypominać tęcze. Jedynie Hunter i Alek może korzystać z tego przywileju zdobytego dawno temu.

edit:
Ponadto ciekawi mnie jakimi hero będziecie grać bo nie wyobrażam sobie mapy, która stanowiła by problem dla hero 1000+ lvl.

Kajoj
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 46
Ulubiona rasa: Minotaury
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Kajoj » ndz, 27 cze 2010, 11:37

Ja mogę grać na mapach RPG i HvH.

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Wojtku » pn, 28 cze 2010, 07:23

A ja chce mapki w stylu TD można by zagrać multi...

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Pur3viL » śr, 4 sie 2010, 02:06

Luis popsułeś xD hmm narazie mnie nie będzie ale widzę, że jest jakieś zainteresowanie. Co do tej tęczy to ładnie wygląda. Napiszę jak skończę wypoczynek i zrobię z 7-9 map dla was,
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 4 sie 2010, 12:43

Ciekawy pomysł. Co do kolorków to może faktycznie nasze forum upodobniłoby się do jakiejś organizacji hippisowskiej, jednak z drugiej strony takie oficjalne teamy nie powinny mieć mniejszych przywilejów niż Ethernal Warlords. Może i nawet zapisałbym się do Płomienia Etherii czy jak to tam, ale zastanawiam się, z jaką inną drużyną będziemy walczyć, bo prawdopodobnie będzie bardzo mało chętnych o ile w ogóle, by poprowadzić drugą drużynę, więc jak na razie proponuję wstrzymać się z tymi drużynami, a grać w rozgrywki rpg i tak możemy, tylko jak na razie to zadaniem jak widzę chętnego Pur3vila mogłoby być po prostu prowadzenie jako takiej szkółki, dopóki nie znajdzie się więcej chętnych. A na przyszłość z poziomami to proponuję Lidera na 200 (nie mniej nie więcej zamrożony) A resztę członków na 100( tak samo jak poprzednio) gdyż to i tak już są wysokie poziomy, a zauważcie, że nie będziecie rozdawać żadnych skilli w umiejętności dowódcze, więc i tak będzie multum skilli do rozdania.
Jak już się dowiem +/- z czym to się je i będzie więcej chętnych, mogę poprowadzić drużynę.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Pielagoroth » pn, 9 sie 2010, 20:20

Możnaby wskrzesić pomysł bo nie dawno było bardzo dużo zainteresowanie bohaterami na Hamachi. Sam sporo grałem z kilkoma nowymi na ciekawych mapkach ale przydałyby się nowe trudniejsze. Hard 1 jest już trochę za mało Hard 8)
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Etheria Flame-Czyli pierwszy oficjalny team

Post autor: Pielagoroth » czw, 2 wrz 2010, 18:17

Chciałbym dołączyć do teamu. Mam piromantę władcę zarazy na 301 lvl i planuję wbić 500 w najbliższym czasie.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości