Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

przemek
Licz
Licz
Posty: 81
Ulubiona rasa: minotaury,orkowie,leśne elfy
Kontakt:

Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: przemek » śr, 15 lip 2009, 20:29

Cytadela ktorej rasy waszym zdaniem jest najtrudniejsza do zdobycia?
Ja nie pamietam jakie mapy były przy kazdej cytadeli ale w dotychczasowej grze zodbylem narazie 4(lesne elfy,mroczne elfy,ludzie,wysokie elfy)i najtrudniej chyba bylo zdobyc cytadele wysokich elfow,bo jest tam duzo ksiezycowych straznikow,chociaz zadna misja nie byla trudna bo gralem na niskim albo slabym oporze sm02 .

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Michael » śr, 15 lip 2009, 21:24

Według mnie najtrudniejszą Cytadelą do zdobycia jest Cytadela Nieumarłych, a konkretniej (masa katapult liszów i wież nawet ci 5 min. spokoju nie dadzą).
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: miko » czw, 16 lip 2009, 10:15

U mnie ciężko było zawojować ludzi (bez śmiechu panowie proszę) Bo robili mi na początku wjazd halabardnikami i buba była a że hero uzdrowiciel guzik zdziałał sam w obronie. I jeszcze podzielona wyspa, nim się zdążyłem przebić przez pasywną SI to mnie gnietli oni sporymi ilościami zmor itp potem doszedłem jak ich pokonać.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: aleksanderek48 » czw, 16 lip 2009, 19:26

cytadele nieumalrlych? wystarczy wbic mu do bazy MIJAJAC cale wojo ( samym hero i kilkoma jednostkami ze swity ) i rozwalic bohatera i te jego cytadele ( bo masz za zadanie rozwalic jednych nieumarlych, pilnujacych niemusisz ) a potem trza rozwalic pare grobow co sa na gorze i chyba pare na dole, ale one sa schowane, ale przecie nic niezrobia :D
po rozwaleniu tego nieumarlego z srodka daje na b. szybka i robie co chce :P

edit: dla mnie na trudnym poziomie byly silne mr. kras, niezaleznie od mapy, i mr. elfy cytadela... niemoglem ich wykosic na samym pcozatku bo orcow duzo a mr elf hero ma zabojstwo to sie go balem :D

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pt, 30 lip 2010, 13:28

Taa, mr elfy na trudniejszych poziomach były dla mnie niemałą zmorą, szczególnie, gdy komputer zdążył wybudować Kargotha. Ale poza tym nie miałem raczej większych trudności z żadną bazą, wys. elfy banał kanał- budowałem parę gniazd i ogólnie jednostki latające ale to zależy od rasy, leciałem nimi w górną część mapy rozwalić żywego kompa, i dalej zero oporu. Demony zawsze uważałem za jedne z najłatwiejszych, chodź teoretycznie mieli całkiem dobrą obronę. Właściwie jeszcze leś. elfy na trudniejszych są mocne, i istoty lasu ale nimi w ogóle komp w II dobrze gra na trudnych poziomach.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Wojtku » ndz, 1 sie 2010, 17:20

Dobrze załapałem że chodzi tu o 2-gą część. Moim zdaniem, no to orki, nawet nie jest to uregulowane dobrze, często trafiał się bohater wojownik (ja grałem kampanie od 1 poziomu), który zazwyczaj miał wzwyż 15 levli, od mojego. No a ta baza to ani widu ani słychu nie było, jak do tego się dostać, w środku kopalnie, wystarczające na całe lata. Dookoła totemy i wieże, a przez przejście dla naziemnych ciągle szła jakaś armia (poziom szalony). No więc..?

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 1 sie 2010, 19:33

Chyba żartujesz? ...Nie, nie żartujesz. Nie żartujesz, bo wy wszyscy bossowie jesteście skazani na styl gry z sieci. A tu trzeba mieć mocną świtę (a nie samych chłopków) i atakować szybko i znienacka, no i najlepiej mieć jakiś trick w zanadrzu, czar czy coś. Jakoś mi nigdy nie trafił się o 15 lvl-i wyższy, a kampanie w II ZAWSZE zaczynam świeżutkimi bohaterami z lvl 1. A propo's wszystko w domu w porządku? Moim zdaniem nie ma tu co łapać, bo nazwa tematu wyjaśnia wszystko :P
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Wojtku » ndz, 1 sie 2010, 21:59

:) W domu nie jest w porządku... chwilowo zaglądnąłem do twojego ;) a co do Bohów, to nie jestem typem, co bierze woja, wbija 50 levl, zaczyna grać kampanie. W efekcie misje przechodzisz w pare sek, min. I gdzie tu radocha? Świty nigdy nie biorę :) wszystko nowiutkie, uważam, że świta ładnie się prezentuje, i nie muszę jej wypiepszać na pierwszy ogień ^^ mój boh i tak zniknie po paru dniach więc co... przechodze kampanie szybko, zdobywam tereny, wszystko git, no a potem? :P zaczynam grać potyczki.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 2 sie 2010, 12:09

No okey okey będę lepiej dom zabezpieczał przed złodziejami. I ja tylko przedstawiłem sposób przejścia Kor, nie wnikam dalej w twoje upodobania bohaterów i gry po przejściu kampanii.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najtrudniejsza cytadela do zdobycia w wbc2?

Post autor: miko » pn, 2 sie 2010, 20:21

Co do dyskusji... w wbc należy mieć świtę <użytecznych> generałów bądź jednostek bo komputer nie szczędzi nas od pierwszej minuty. W pierwszych sekundach musimy zmagać się z próbą natychmiastowego wyparcia nas z prowincji a potem musimy zręcznie wkraczać w fazę gdzie generał będzie decydujący. Jeśli gramy kupcem to jest on bezbronny na starcie bo sam nie posiada walorów bojowych i musi polegać na jednostkach a wojownik jest potężny w fazie na krótki dystans i bez świty nie damy rady go zatrzymać.
Kor jest chyba dość proste. Posiadając kopalnie możemy łatwo zamknąć komputer na tej wyspie. Nie jest to chyba duże wyzwanie ale fakt orkowie w wbc II gniotą nie siłą ale liczbą.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości