Kampania WBC2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Kampania WBC2

Post autor: Administrator » pn, 6 lip 2009, 14:00

Jakie są Wasze wyniki w kampanii w WBC2? Jakim hero przechodziliście i na jakim poziomie?
Sam zacząłem teraz grac od nowa nowym hero na poziomie: Trudny. I powiem, że nie jest tak łatwo. Nie zna się mapy, bohater słaby w przeciwieństwie do kompa. Ostatnio przegrałem na mapie z fanatycznym oporem (boh lv5).
A czy ktoś z Was próbował przejśc grę od zera na poziomie: ekstremium?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Kampania WBC2

Post autor: Michael » pn, 6 lip 2009, 15:10

W ŻYCIU nie próbowałem grać na tym poziomie.Ja na łatwym ledwo Baśn. Istoty podbijałem nigdy innej nacji oprócz Baśń. Istot nie podbiłem na łatwym poziomie trudności.Na średnim, może bym przeszedł jakąś łatwą mapę.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Kampania WBC2

Post autor: miko » pn, 6 lip 2009, 15:22

na latwym poziomie to gnoić można jak się chce na średnim jest zabawa na ekstremum trzeba walczyć na serio i jest hardcore zależnie od liczby oponentów
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Kampania WBC2

Post autor: Louis EX » wt, 7 lip 2009, 20:28

Ja w dwójce przeszedłem całą kapanie na maksymalnym poziomie ale bohatera miałem silnego więc to nie do końca było porównywalne z normalną grą.

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kampania WBC2

Post autor: aleksanderek48 » wt, 14 lip 2009, 14:49

jak sie nieulatwi poziomu na najlatwiejszy to hero wroga maja 9 levela ja 1 :/ wiec zawsze ulatwialem, a jakos tak wyszlo ze jakos te wb2 nieidzie mi...

Awatar użytkownika
LeperMessiah
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Demony
Kontakt:

Re: Kampania WBC2

Post autor: LeperMessiah » pt, 28 paź 2011, 18:23

Przeszedłem to 3 razy

Demonami
Barbarzyńcami
Demonami xD
(łatwy)
Obecnie gram leśnymi elfami na lordach i książętach. (wiem że słabo ;/)[normalna rozbudowa, nie atak herosem].

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość