Problem z ostatnią misją w kampanii WBC3

ODPOWIEDZ
Zduntek
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Problem z ostatnią misją w kampanii WBC3

Post autor: Zduntek » sob, 14 sty 2012, 20:17

Ostatnio zainstalowałem sobie wbc3 i rozegrałem kampannie wszystko szło mi ladnie pieknie ale zatrzymałem się na ostatniej misji czyli zamknięcie gorgona w jego fortecy.Kompletnie nie mogę sobie poradzić z ta misja.Czy macie może jakiś sposób na jej przejście?
Niech żyje zduntek władca nieumarłych!!!

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Problem z misją w kampanii

Post autor: Invis » sob, 14 sty 2012, 23:45

Heros ? Lvl ? Dostępne rasy ? Ja przeszedłem nieumarłym nekromantą lvl 30 i rasą baśniowymi istotami ale to był łatwy czy średni nie wiem na jakim ty grasz.

Zduntek
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Problem z misją w kampanii

Post autor: Zduntek » ndz, 15 sty 2012, 15:17

Dzięki ale już udało mi się przejść(dzięki fabryce expa)ale mam inne pytanie gdzie można zdobyć kulę boskiej mocy.
Niech żyje zduntek władca nieumarłych!!!

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Problem z misją w kampanii

Post autor: Kronos » pn, 16 sty 2012, 15:51

Można zdobyć ją na mapach typu Artefakty WBC itd. Polecam też sklepy w kampanii, a zwłaszcza w Daros. Są tam najlepsze itemy.
:cowboy:

Zduntek
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Problem z misją w kampanii

Post autor: Zduntek » śr, 18 sty 2012, 13:47

Kronos pisze:Można zdobyć ją na mapach typu Artefakty WBC itd. Polecam też sklepy w kampanii, a zwłaszcza w Daros. Są tam najlepsze itemy.
Racja w daros przy odrobinie cierpliwości można zdobyć na prawde dobre przedmioty i te zdobyte podczas misji mozna dobrze sprzedać.
Niech żyje zduntek władca nieumarłych!!!

lol
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Wbc

Post autor: lol » wt, 24 sty 2012, 15:22

Siema jak moge przejść tą MISJE z gorgonem? ciągle zabijaja mnie te czaszki jestem Wojownik 34 lvl .

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Problem z ostatnią misją w kampanii WBC3

Post autor: EnZoOo » śr, 1 lut 2012, 14:29

Wyszkol sobie lepiej bohatera w naszej fabryce expa. Znajdziesz ją w dziale mapy --> mapy wspomagające. Jeżeli wyszkolisz herosa dasz radę czaszce.
Jeżeli wolisz tradycyjny sposób i nie chcesz szkolić, radziłbym zrobić dużo jednostek jeżeli słabszych to więcej, jeżeli mocniejszych to mniej.
Zależy także od rasy i na jakim poziomie trudności grasz ;) czy SI myśli, czy boci.

Ewentualnie na tej mapie: viewtopic.php?f=53&t=915&start=0
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Wbc

Post autor: SOLO LEE » śr, 1 lut 2012, 23:25

EnZoOo pisze:Wyszkol sobie lepiej bohatera w naszej fabryce expa. Znajdziesz ją w dziale mapy --> mapy wspomagające. Jeżeli wyszkolisz herosa dasz radę czaszce.(...)
A co to za przyjemność z gry, zrobić sobie wyexpionego bohatera na mapce i przejść misję? Niech pokombinuje z rozbudową.
lol pisze:Siema jak moge przejść tą MISJE z gorgonem? ciągle zabijaja mnie te czaszki jestem Wojownik 34 lvl .
Czaszki nadchodzą z tych samych miejsc. Zaraz na początku gry zrób tam mury by zablokować ich marsz, a za murami ustaw ze trzy wieże i wypchaj je jednostkami by lepiej strzelały. To ci pozwoli zyskać względny spokój w rozbudowie bazy i armii.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Problem z ostatnią misją w kampanii WBC3

Post autor: KKProgamer » pt, 16 lis 2012, 00:05

Pamiętam, mój najlepszy wyczyn to był Bohaterem równo 27 lvl, cholernie ciężko było <poziom niski>, tak więc można powiedzieć że ostatnia mapa jest nad wyraz trudna, sądzę że na poziomie wysokim i 40 levele mialyby problem.

27 lvl, Piro <leczenie kauterką>, zabójstwo, itemki skladane pod ilosc/regeneracje many/hp. pamietam że miałem jednego troll pierscienia regeneracji x4 regen hp.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości