Wprowadzenie

Patch 2.0
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Wprowadzenie

Post autor: Kronos » pt, 15 cze 2018, 22:59

======================== FORUMOWY PATCH 2.0 =======================

Jest to projekt stworzenia nieoficjalnej łatki do gry Warlords Battlecry III. Ma on na celu zarówno zbalansowanie, jak i urozmaicenie gry pod kątem rozgrywki multiplayer - zostanie to uskutecznione poprzez zmianę statystyk, czasu produkcji oraz cen jednostek, budynków i ulepszeń.

Patch zostanie wydany do angielskiej wersji 1.03. W planie jest także spolszczenie.


-----------------------------------------------------WBC ENG----------------------------------------------------

Angielską wersję gry można ściągnąć stąd: KLIK

----------------------------------------------Grupa projektowa------------------------------------------------

Główny edytor oraz koordynator projektu: EnZoOo
Będzie on jedyną osobą wprowadzającą w życie nasze propozycje - nikt inny z grupy projektowej nie ingeruje w pliki gry.

Komisja patchowa: Dziadzior, Loondy, SkowronV.
Członkowie komisji są odpowiedzialni za składanie, rozpatrywanie oraz zatwierdzanie propozycji - również poprzez głosowanie.

Oczywiście każdy użytkownik forum może złożyć propozycje odnośnie zmian, które mogą zostać zaimplementowane w Forumowym Patchu 2.0. Wystarczy schludnie przedstawić swoje pomysły w odpowiednim temacie w dziale |Forumowy Patch| -- zostaną one wówczas rozpatrzone przez członków komisji patchowej.
:cowboy:

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Wprowadzenie

Post autor: EnZoOo » czw, 20 gru 2018, 01:09

Prace nad patchem zostały wznowione, uzyskaliśmy kod gry, dzięki czemu możemy wiele więcej zdziałać, prawdę mówiąc wszystko możemy!

Skład komisji również się zmienił, więc edytowałem pierwszy post.

Niebawem ujawnimy listę zmian, które mogą wejść w życie w forumowym patchu 2.0.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości