Turniej Świąteczny 2011r.

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2011r.

Post autor: Apollyon » śr, 28 gru 2011, 23:41

[Chłopie kłamiesz i to jawnie! Bo ja Lunarionem sprawdzałem, dmg było ok, a ty mówisz jakby była u ciebie najgorsza z możliwych lagowni, w co nie wierzę. Następnym razem filmik róbcie i się skończy.
W meczu z FrankFrankiem nigdy nie mielismy mniejszych lagow, wiec byly to dobre warunki bo normalne. Natomiast w meczu z Qui nigdy z nikim gorzej mi nie lagowalo.W dniu finalu internet dzialal mi juz dobrze, i bylaby lepsza sytuacja. Skad moglem widziec ze po meczu z Invisem, w ktorym nie zlagowalo mi nawet na moment, bedzie sie dzialo cos takiego.Nie wiem na co zdaje sie Twoj system skoro ty nie miales lagow bo zakladales server, ktory zreszta laguje czasami bardziej niz moj. Od nagrywania filmow jest kto inny, do dzis nie ma w internecie mojej wygranej walki z Adminem z poprzedniego turnieju co utwierdza mnie w przekonaniu ze ktos spiskuje przeciwko graczom ktorzy sie jakos wybijaja. Zarzucacie mi ze nie umiem przegrywac a pamietam doskonale jak Admin sie burzyl o to ze opracowalem wlasne strategie rushu i zarzucal mi ze nie umiem inaczej grac bardzo sie przy tym bulwersujac. Wszystkim nam w turniejach skacza nerwy. Moje przegrane walki przelknalem tego samego dnia ale ogladajac to co sie dzialo u Kronosa na jego nowym kompie i werdykty sedziego, wybuchlem. Nie cisne nikomu wiec proszę nie nazywac mnie chamem bo ja mowie jak bylo a Admin nie raczy w opisie bitwy nawet napisac ze ktos mial lagi tuszujac wszystko na swoja korzysc. Takie zachowanie jest niedopuszczalne dla mnie i tyle. Co do innych zasad mam jedna propozycje : bez ograniczania gry wymyslonymi przez siebie zasadami ale ograniczajac ja jedynie dostepnymi opcjami w grze typu : no hero, mgła wojny, brak murow i wiez itp. Gram kazdy rodzaj rozgrywki , przeszedłem na wyzszy level bo i tak nie ma i nie bedzie balansu wiec po co ograniczenia. Co do mojej klawiatury to nie posiadam w niej polskich znakow wiec nei moge pisac inaczej. Zamknijcie juz ten temat bo mnie to meczy gdy ktos chce mi wmowic cos , czego sam nie wie. Mnie i brata zawiódł w tym turnieju internet i nie moglismy nic zrobic, jednak sędzia mógł przerwać grę lub zdyskwalfikowac nas za lagi zamiast opisujac bitwy tak jakby wszystko bylo w porzadku i jakbysmy naprawde zagrali gorzej.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej Świąteczny 2011r.

Post autor: EnZoOo » czw, 29 gru 2011, 00:36

Na życzenie autora zamykam, bo i tak dostatecznie się tu offtop robi.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości