Komentarze, pytania, sugestie

Ankieta: Jak oceniasz Księgę Ras?

5
20
50%
4
16
40%
3
3
8%
2
1
3%
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Pielagoroth » pn, 14 lut 2011, 17:46

Jak zapewne nie jeden z czytelników Księgi Ras zauważył temat zawierający poradniki jest zamknięty. Nie oznacza to jednak, że nie można wyrazić swojego zdania o niej. W tym temacie piszcie wszystkie opinie o Księdze oraz sugestie zmian. Zdaję sobie sprawę, że nie jest ona idealna i zawiera błędy oraz braki. Jeżeli chcielibyście cokolwiek zmienić w jakimkolwiek zdaniu w Księdze można to przedyskutować właśnie tutaj. Wszystkie konstruktywne i uzasadnione propozycje uaktualnień zostaną zamieszczone w temacie z poradnikami. Jeśli mielibyście także jakieś pytania związane z Księgą, coś było niejasne, to ten temat jest dla was. Proszę również pisać co sądzicie o samym pomyśle stworzenia Księgi lub o poszczególnych jej częściach. Podsumowując: temat ten służy do komentowania wszystkiego związanego z Księgą Ras.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Hunter » pn, 14 lut 2011, 18:56

Duzo sie upisales, nawet fajnie ci to wyszlo, ale chyba troche przesadziles budynkami do produkcji armii przy niektorych rasach.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Pielagoroth » pn, 14 lut 2011, 19:47

Słyszę to nie pierwszy raz (już podczas beta-testów dało się to usłyszeć), więc jeśli więcej osób wyrazi podobne zdanie to zmniejszę gdzieniegdzie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Invis » pn, 14 lut 2011, 20:30

noo z budynkami to prawda . Widziałem około 8 budynków na archy :O 8 budynków na cienie - Nawet na handlu by było trudno na nie wyrobić a do tego dochodzą jeszcze budynki na golemy :P przesadziłeś z budynkami .

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Diablo » pn, 14 lut 2011, 21:21

Sorry za ocene ale jak ja to mowie nie ma tu zadnych odkryc zebrane w calosc to co wie kazdy sry piel

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Administrator » pn, 14 lut 2011, 21:58

Piel wspomniał, że jest to adresowane do nowych graczy. Ponieważ zawiera wiedzę, jaką odkryliśmy do tej pory.
Ja dałem 4, ponieważ brakuje mi próby jasnowidzenia, jak będą wyglądały przyszłe walki oraz nowe taktyki.
Dla nowych na pewno bardzo pomocna :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Invis » pn, 14 lut 2011, 22:14

O właśnie ! Napisałeś że jedną z 3 podstawowych jednostek leśnych elfów jest łowca. Więc ja się ciebie pytam , kiedy ty ostatni raz widziałeś huntera na 3 vs3 ?

Wczoraj grał.
/A.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Pielagoroth » pn, 14 lut 2011, 22:28

Invis:
1. Chyba zrobię jakieś update z budynkami, bo każdy mówi, że za dużo. Za jakiś czas zmniejszę ilość jakoś proporcjonalnie.
2. Dzisiaj Kronos zrobił ich mnóstwo ;) Umieściłem Elfa Łowcę trochę z sentymentu, bo kiedyś tylko nimi się grało. Zresztą bez propozycji innej jednostki w jego miejsce twoja wypowiedź traci sens. Od razu daruj sobie Strażników Lasu i Jeźdźców xD

Diablo:
Zdaję sobie sprawę, że Księgą to zbiór naszych aktualnych taktyk, bo pod takim kątem ją tworzyłem. Wiem również, że dla weteranów Księga może nie być porywająca, gdyż każdy zna te taktyki na wylot. Jednak tak jak Admin mówi, tworzyłem ją dla nowych i dodam, że jest o tym mowa w ostatniej części Księgi - Od autora.

Admin:
Stworzenie części na temat przyszłości rozwoju każdej z ras to całkiem trafiony pomysł. Wydaje mi się jednak, że takie coś będzie ogromnie trudno stworzyć, bo aktualne taktyki ewoluuowały latami i wymyślenie lepszych będzie nie lada wyzwaniem. Założę się, też że każdy ma swoje zdanie na temat kierunku rozwoju każdej z ras i nie dojdziemy w tej sprawie do porozumienia.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: KKProgamer » wt, 15 lut 2011, 13:05

Piela... Dobra Robota! Bardzo mi się podoba, tylko zapomniałeś o jednym, budynków Orków nie da się naprawić moim zdaniem to też powinien być minus. No ale i tak świetne. Czekam na kolejne twoje pomysly
Ocena to 5/5
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Komentarze, pytania, sugestie

Post autor: Pielagoroth » wt, 15 lut 2011, 17:28

Słuszna uwaga Progamer ;) Nie wiem z jakiego powodu umknęła mi taka, dosyć istotna, informacja o Orkach.

Aktualizacja #1 by KKProgamer
Lokalizacja: Orkowie, część 2, minusy
Treść:
- brak możliwości naprawy budynków
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości