Najsłabsza rasa

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Mefisto » śr, 15 wrz 2010, 15:37

Nie ma najsłabszej rasy każda rasa ma swoje zalety i wady , jedna jest lepsza na druga i na odwrót ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: leo » śr, 15 wrz 2010, 16:42

Jeżeli można stwierdzić, że jedną rasa gra się łatwiej bądź trudniej to musi skądś to wynikać, choćby z faktu posiadania większej ilości +/- mówiąc inaczej jedna armia ma więcej jednostek będących wstanie odeprzeć ataki innych, szybciej się produkuje, bądź jest tańsza etc. tym samym można stwierdzić ze jedne armie są de facto mocniejsze od innych :) . ( Proste jak ekhm... szydełkowanie ;P )
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Invis » pn, 27 wrz 2010, 20:27

Nie ma najsłabszej rasy każda rasa ma swoje zalety i wady , jedna jest lepsza na druga i na odwrót ;p

całkowicie zgadzam się z tymi słowami.

Awatar użytkownika
Jovan
Łowca
Łowca
Posty: 35
Ulubiona rasa: Zoroty
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Jovan » ndz, 14 lis 2010, 18:54

Oczywiście, że taka rasa jest. Z tym, że ile osób tyle zdań. I moim zdaniem byłoby to chyba Imperium. Trochę niesprawiedliwie ich potraktowali po rozdzieleniu od Ludzi. Lubię nimi grać, ale wiem, że gdyby zaatakował mnie ktoś przy użyciu jakiejś popularniejszej rasy, to byłbym skazany na zagładę. Właściwie dobrzy są Magowie, ale reszta niestety taka nie jest. W ogóle nie wyobrażam sobie odpierania szybkiego ataku nimi.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: TomekW » ndz, 14 lis 2010, 19:19

Głównie gramy 3vs3 i jestem zdania, że nie ma rasy słabej, jeśli się je "miesza" - bo magowie, katapulty, halabardy, łucznicy naprawdę mogą być bardzo przydatni.
Tomek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: leo » wt, 16 lis 2010, 22:48

Jovan pisze:Oczywiście, że taka rasa jest. Z tym, że ile osób tyle zdań. I moim zdaniem byłoby to chyba Imperium. Trochę niesprawiedliwie ich potraktowali po rozdzieleniu od Ludzi. Lubię nimi grać, ale wiem, że gdyby zaatakował mnie ktoś przy użyciu jakiejś popularniejszej rasy, to byłbym skazany na zagładę. Właściwie dobrzy są Magowie, ale reszta niestety taka nie jest. W ogóle nie wyobrażam sobie odpierania szybkiego ataku nimi.
Wymień te rasy. Fakt, magowie to tylko najlepsza jednostka imperium, dużym bólem tej rasy jest wykorzystywanie tego samego surowca do rozbudowy i do produkcji jednostek. Jest parę sposobów na odparcie rushu, pamiętaj ze niektóre rashujace armie maja problem w dalszej części gry.
no pain, no gain

robertXDX
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: robertXDX » pt, 1 lip 2011, 10:59

To rój minotaury pójdą jednym i ich zmiażdżą II :evil:.

Awatar użytkownika
Sarkor
Gornak
Gornak
Posty: 145
Ulubiona rasa: Mroczny elf, Krasnolud, Rycerz xD
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Sarkor » pn, 19 wrz 2011, 12:38

Najsłabsi ? Imperium
Dlaczego? Brak (poza halabardnikami) silnych jednostek, a magowie, wcale tacy silni nie są, masz harpie, magowie padają.

Awatar użytkownika
Simon97
Inżynier
Inżynier
Posty: 20
Ulubiona rasa: Minotaur
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Simon97 » sob, 24 wrz 2011, 08:27

Według mnie każda rasa ma swoje mocne i słabe strony, a siła tej rasy jest zależna od umiejętności grania tą rasą. Także nie ma najlepszych czy też najsłabszych ras. :)

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: przemkool » pn, 30 kwie 2012, 09:55

Najsłabsza rasa WB3 to Barbarzyńca bo jednostki nie mają zaklęć

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości