Najsłabsza rasa

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 03:48

Ja się zgadzam z kolegą kilka postów wyżej że imperium to najsłabsza rasa. Ma fatalną wadę. Ulepszasz twierdzę główną za rude, pikinierów budujesz za rude. Tak samo słonie i halabardników. Mam rozwijać zamek czy budować armię? Oto jest pytanie dla imperialistów. Umie ktoś tym grać? To może mnie oświeci. Ach zapomniałem ma kawalerie za 240 złota. To jak będę zbierał rude na ulepszenie zamku to sobie ich wybuduje...dwóch.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Pielagoroth » ndz, 15 sie 2010, 13:06

Zaciekawiły mnie moje własne wypowiedzi z tego tematu, bo teraz mam całkiem odmienne zdanie. Jeśli chodzi o moje wypowiedzi z marca 2009 to już dawno są nie aktualne, gdyż baśniowe istoty czy mroczne krasnoludy to na prawdę dobre rasy. Przekonałem się też do roju. Imperium nadal uważam za jedną z gorszych ras ale często losuje mi ją w multi (takie moje szczęście :P ) i nauczyłem się nimi dobrze grać. Łucznicy po ulepszeniach z Halabardnikami sprawdzają się całkiem dobrze. Aktualnie najgorszą wg mnie rasą jest zaraza, minimalnie lepsze są krasnale.
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: SOLO LEE » pn, 16 sie 2010, 17:30

Pielagoroth pisze:Jeśli chodzi o moje wypowiedzi z marca 2009 to już dawno są nie aktualne, gdyż baśniowe istoty czy mroczne krasnoludy to na prawdę dobre rasy.
a może skasujemy forum i zaczniemy od nowa? Wtedy wszystko bedzie aktualne i nowi będą na bieżąco...lol

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Pielagoroth » pn, 16 sie 2010, 18:51

Nie wiem o co ci chodzi? Nie może się komuś zdanie zmienić przez rok czy to jakiś sarkazm z twojej strony?
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: SOLO LEE » pn, 16 sie 2010, 19:03

To był taki mały żart. Nie miałem nic złego na mysli. Wyluzuj i ciesz się życiem chociaż w przypadku nieumarłych to ciężko bedzie :-) ...<- o widzisz, znowu żarcik.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Pielagoroth » pn, 16 sie 2010, 19:06

Żarty na temat mojej obsesji na punkcie nieumarłych przeszły już do historii więc się nie krępuj ;)
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: SOLO LEE » pn, 16 sie 2010, 19:30

Cieszę się że masz poczucie humoru. Muszę przyznać że lubię ludzi którzy mają obsesję na punkcie jednej rasy bo to powoduje że doprowadzają grę swoją rasą do perfekcji więc można walczyć z mistrzem. Jak zrobię porządek z internetem to mam nadzieję spotkać cie na hamaku i przeciwstawić moje perfekt demony przeciw twoim perfekt nieumarłym. Trenuj... Będzie ciężko. Pozdro.

Balker666
Inżynier
Inżynier
Posty: 21
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Balker666 » pn, 13 wrz 2010, 08:00

najsłabsza rasa wg. mnie to mroczne elfy, dlaczego? bo strasznie szybko ich się da rozwalić i w porównaniu do innych elfów mają w moim osobistym przekonaniu bardzo słabych magów, z imperium się nie zgodzę, jeśli umiejętnie rozdysponujesz limit armii na wszystkich generałów (nastawienie magiczny obrońca/napastnik) oraz na słonie i halabardy, wymiatasz. Jednak moją najulubieńszą rasą są rycerze oraz nieumarli(przeciwieństwa się przyciągają :D) ze względu na:
Dla rycerzy: wszystko drogie, ale strasznie szybko można podexpić jednostki na maksymalny 20lvl dzięki umiejętności krzyżowiec (droga ale potężna), która daje na piątym poziomie +5pd za zabitego wroga!!, mam nawet na 20lvl władcę rycerzy(przy ulepszeniach ok. 70pancerza i 120dmg!!!) , oraz dzięki archontom, którzy mimo drożności są świetni w niszczeniu wszystkiego mogą leczyć dmg i z chorób i z trucizn, mają świetnego generała (w porównaniu do generała nieumarłych) który przywołuje za jednym spellem do 6 tańczących mieczy, ma dmg od prądu, podwójne obrażenia przeciwko złym istotom oraz możliwość użycia spella porażenia zła (tak samo jak katedra albo wieża księżyca), średnia szybkość i hp
Dla nieumarlych: świetne jednostki, ale nie polecam gry nekromantą, lepiej postawić na rycerza śmierci który ma magię chaosu, która potrafi całej armii liszy za 20 many dać +120hp!! dzięki temu są prawie niezniszczalni, mówię tu o pierwszym poziomie magii bo na drugi wszedlem dopiero nekromancją (wszystko dzięki fabryce exp, która po odpowiedniej modyfikacji może dać do 2-3k więcej expa!!!) rycerze zagłady (terminatorzy) wymiatają !!, ale jakoś do kawalerii się nie przekonałem dlatego gram rycerzem śmierci.

W obu rasach są dobrzy tytani atakujący ogniem

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: Pur3viL » pn, 13 wrz 2010, 12:56

hahahaha można się uśmiać to co napisałeś z prawdą zgodne nie jest kolumna ognia to bardzo skuteczna broń dodatkowo szkielety harpie etc czego chcieć od mrocznych elfów człowieku.. Według mnie najsłabsza jest zaraza czemu? na początku niby rasa idealna ale później jest słaba nie rozwija się dalej choć kapłani są silni
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najsłabsza rasa

Post autor: EnZoOo » pn, 13 wrz 2010, 16:53

Nie, żadna rasa nie jest słaba, każda ma swój atut. Otóż powiem Ci że ostatnio grałem zarazą x2 i ork, na krasnala ssrathi i chyba trup. I wygraliśmy spokojnie, czego? Ponieważ zaraza szybko się produkuje, fakt może silna nie jest, ale liczebnością zdziała bardzo dużo. Jedynie krasnal moździerzami dawał radę, lecz zaraza nadrabiała, ghulami, hydrami, kapłanami, oczami i katapultami. W Zarazie musisz robić wszystko, i powiem Ci że starczyło mi spokojnie surowca, gdzie na mapie great lakes nie miałem środkowych surowców.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości