moja taktyka

Ankieta: czy opłaca się stosować taktykę

Tak
28
88%
Nie
4
13%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: miko » śr, 23 wrz 2009, 22:15

Basniowe sa bardzo potezna rasa... karly moga siac ogromne spustoszenie! Rycerze nie maja szans na basniowe. Ssrathi zalezy od gracza tak samo demonki dobre prowadzenie basniowych to klucz
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: Louis EX » śr, 23 wrz 2009, 23:46

W grze na singlu być może zrobisz smoki ale w multiplayerze wątpię aby Ci się to udało. Pur3vil baśniowe są bardzo dobrą rasą - ich siła to szybkość ataku. Pograj z nami na hamachi to się o tym szybko przekonasz.

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: Wojtku » czw, 24 wrz 2009, 07:33

:O szybkośc ataku...? to to nie jest.... szybkośc ataku zależy od morali a siłą baśniowych to szybkośc poruszania się oraz możliwośc tworzenia większych armii bez dużych kosztów. Mając dużą armie można spokojnie zaatakowac :) chyba....

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: Louis EX » czw, 24 wrz 2009, 10:13

Chodziło mi o czas budowy armii. Zanim inne rasy się rozbudują to baśniowymi można już całą armię wyprodukować i zaatakować. Już nie raz tak się zdarzało na hamachi i w turniejach...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: miko » czw, 24 wrz 2009, 14:48

Z tego co wiem to spriggany i sylfy maja b duza szybkosc ataku bez morale! pozdr
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

jacek
Chłop
Chłop
Posty: 12
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: jacek » czw, 24 wrz 2009, 14:51

Zabójcy też są silni dlatego właśnie ich produkować a z Wysokiego Elfa to Strażników Księżycowych

Awatar użytkownika
Yukikaze
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Mr. Elfy, Nieumarli
Lokalizacja: Galicja
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: Yukikaze » czw, 23 wrz 2010, 17:17

Ja w WBC2 grając mr. elfami mam taką taktykę: Rozbudowywuję twierdzę do trzeciego stopnia, buduję gniazdo, szkolę feniksy. W twierdzy odkrywam runy potrzebne do szkolenia czarnoksiężników i ich szkolę. Do tego czasu szkolę dużo łuczników, robię wszystkie dostępne do nich upgrade`y. Jak się uzbiera całkiem spora grupka jednostek, to atakuję i po sprawie. :)
Mam bardzo pozytywne nastawienie do życia. Natomiast nie toleruję większości jego użytkowników.

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: moja taktyka

Post autor: leo » sob, 25 wrz 2010, 21:54

Yukikaze pisze:Ja w WBC2 grając mr. elfami mam taką taktykę: Rozbudowywuję twierdzę do trzeciego stopnia, buduję gniazdo, szkolę feniksy. W twierdzy odkrywam runy potrzebne do szkolenia czarnoksiężników i ich szkolę. Do tego czasu szkolę dużo łuczników, robię wszystkie dostępne do nich upgrade`y. Jak się uzbiera całkiem spora grupka jednostek, to atakuję i po sprawie. :)
Imo m. elfami gra się na starożytne ogniki które produkują kryształ i pomagają odpierać ataki przeciwnika... łucznicy są rzadsi niż barszcz knora.
Po wybudowaniu 3 lvl proponuje zbudować budynek do rozwoju niewolników i zapełniać kopalnie, następnie 2 pustki i wykonywać w nich równolegle badania, następnie drzewa w których zaczynamy natychmiastowo produkcje magów ( drzew na początek proponuje 5 w dalszym rozwoju około 15 ).
Limit armii zwiększamy pustkami które są również budynkami obronnymi... jeżeli mamy problem w grze samymi magami proponuje zacząć częściową produkcje pajęczych kapłanek które zapewnia nam mięso armatnie potrzebne do ochrony magów.
no pain, no gain

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości