Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Hunter » pn, 17 sie 2009, 15:00

Zalezy jeszcze ile czasu nie mozna sie atakowac, od poziomow bohatera. Sa troche slabi na ataki z powietrza dopoki nie maja mistrzow run, albo sporej ilosci balist, ale to i tak fajna rasa.
Sensei Piela

Fuksiak
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Fuksiak » pn, 17 sie 2009, 19:15

Jeśli o krasnalach mówić to ich nielubie są silni ale powolni i szans niemają z latającymy rasamy np . demony , saraty , a rasa dobra na inne rasy uniwersalna to " baśniowe " te małe dzady każdemu dadzą rade nawet wysokim jak mają warunki na szybki atak czyli blisko do przeciwnika itd.. pozdrawiam..

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Administrator » pn, 17 sie 2009, 20:43

Jak dla mnie baśniowe istoty tracą na swojej wszechstronności, bo wszystkie jednostki jej charakteryzują się małą ilością hp, a ich cechą jest tylko liczebność. Jakby dobrze pokierować krasnoludy balistami oraz kusznikami to baśniowe nie miałyby szans.
Krasnale na latających mają władców run oraz gryfów, więc jakieś tam szanse mają :)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Louis EX » czw, 20 sie 2009, 09:29

Hmm moim zdaniem słabością krasnoludów jest to, że są wolne. A to pociąga za sobą masę innych niedogodności. Trudno jest utrzymywać kopalnie zewnętrzne mając tak wolne jednostki. Co za tym idzie masz mało surowców, a krasnale do tanich nie należą. Ponadto uważam, że maja słabą obronę przeciwko magom. Niestety władcy run mają krótki zasięg tego czaru.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Administrator » czw, 20 sie 2009, 10:11

Krasnoludy aż tak wolne nie są, nie przesadzajmy. Poza tym krasnoludzkim atutem są zabudowania. Gdzie raz staną, stamtąd nigdy nie zejdą sm04
Przeciwko magom mają wiele dobrych jednostek np. z szamanami orków świetnie sobie radzą strażnicy khazimi. Z czarnoksiężnikami władcy run + maszyny powinny dać radę.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 20 sie 2009, 12:52

Co nie przesadzajmy to jest najwolniejsza rasa bo nawet mr krasnale mają takie szybkie jednostki od nieumarłych i są silne ale co z tego gdy na jeden cios np. khazirimiego przypada 3-5 ciosów jednostek innych ras
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: miko » czw, 20 sie 2009, 12:55

Hm? Nie myl szybkości RUCHU z szybkością ATAKU... szybkość ataku zależy od morale a jeśli masz morale 100 to nikt nie wygra z krasnalami bo kiedy ktoś strzeli z łuku to balista już trzy razy ;P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 20 sie 2009, 13:01

xD chyba jestem NOOB bo ja zawsze myślałem, że to tylko szybkość ataku bohatera hahahaha sm061
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: miko » czw, 20 sie 2009, 14:08

Mało kto na dobra sprawę do tego doszedł ja się skumałem dopiero podczas eksperymentów grałem wysokimi bardem i się dziwiłem szybkością potem się próbowało na innych rasa itp itp.
Rasą dobrą na wszystkie może być Imperium dobrzy i tani łucznicy 3 rodzaje generałów magów każdy ma inny żywioł wiadomo na co się nastawić i dodatkowo maszyny oblężnicze. Gryfy nie należą do słabych lataczy i mogą być b. dobre w obronie bazy i jeszcze tajna broń najemnicy będąc w duecie z baśniowymi to jest bezcenne sojusznik robi karły i daje złoto 100 karłów 50 złota na sekundę jeden najemnik na 2 sekundy + produkcja kolejna dwie
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Moltarn
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Mroczne Krasnoludy
Kontakt:

Re: Rasa dobra na wszystkie rasy WBC3

Post autor: Moltarn » czw, 20 sie 2009, 14:43

W 100% zgadzam się z miko ;>
Jeszcze ulepszyć halabardników i łucznicy są przyzwoicie bronieni ;>

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości