Co sądzisz o Imperium?

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Wojtku » pn, 12 paź 2009, 07:17

...Nawet na multi jak dobrze zagrasz to masz surki na wzystko, a jeśli chodzi o tytana to taki dodatek żeby się ktoś inny posrał w gacie :) (chodzi o to że pokazujemy w ten sposób że mamy dużo surków...) no i wysłać go z innymi atakami.... efekt gwarantowany :)

Awatar użytkownika
Qba007
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Imperium,Ssrathi
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Qba007 » śr, 14 paź 2009, 08:21

Wiem. Mam aż za dużo ale zawsze zapominam szkolic tytana :(

Skjold
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Imperium
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Skjold » sob, 28 lis 2009, 08:39

Witam, to mój pierwszy post.
Imperium to moja ulubiona rasa. Wcześniej potrafiłem siedzieć godzinę myśląc nad rasą i klasą boha żeby wszystko odpowiadało mojemu stylowi gry i przy okazji było estetyczne. Teraz ten problem zniknął - Imperium przez system najemników ma dostęp do wszystkich jednostek, które podobały mi się w innych rasach, a samo ma ciekawe i ładne jednostki odpowiednie do mojej strategii. 3 generałów z ciekawymi i przydatnymi zaklęciami, a także 2 rodzajami ataków, które można zaimplementować w wieży, całkiem zdolna piechota i łucznicy, wspaniały Tytan, dostęp do jednostek innych ras, machiny oblężnicze - to pozwala na bycie wszechstronnym i dopasowywać się do przeciwnika ale za cenę wysokiej surówkożerności, pewnej trudności opanowania Imperium bo bycie wszechstronnym oznacza, że w w niczym nie jest się mistrzem.

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Michael » sob, 28 lis 2009, 13:52

Skjold, ale nie zawsze te jednostki się trafiają, chociaż jest to przydatne, porobisz przez 15 min. Czarnych Strażników czy jakoś tak.Niewidzialność i wjazd do bazy wroga.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Skjold
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Imperium
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Skjold » sob, 28 lis 2009, 14:34

No właśnie losowość jest jednym z uroków gry Imperium. ;)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: miko » sob, 28 lis 2009, 15:10

Skjold zapraszam na hamachi podyskutujemy o twoich urokach imperium :PSieć wbcfan3
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Imperium?

Post autor: Michael » pn, 28 gru 2009, 14:59

Ja bym chciał dodać, że w Imperium dla każdej jednostki można znaleźć zastosowanie.

Pikinierzy się świetnie sprawdzają, jako osłona dla Magów lub Giermków w początkowych stadiach gry.

Giermkowie się przydają do szybkich ataków, Ogniste Strzały i jedziesz z koksem.Kiedyś grałem z Archimondem , to Giermkami zniszczyłem dwa oddział Ghuli, około 30 Płomiennych Oczu oraz parę Pirohydr.

Halabardnicy są całkowitym przeciwieństwem do Pikinierów, świetnie się nadają do atakowania wrogich wież, gdy Giermkowie robią wjazd w bazę.

Biali, Czerwoni i Czarni Magowie, są głównie do ataków z uleczaniem i czarami.

Ulepszenia też są fajne, bo zwiększanie Dochodu albo trafianie się losowego Generała, jest git.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości