Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Awatar użytkownika
Cordis
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Cordis » ndz, 5 lip 2009, 12:05

Jak dla mnie, to rasa stworzona do obrony i ataku "dalekosiężnego".
Ich bohater ma ciekawe umiejętności rasowe (inżynier, władca golemów),
dzięki którym obronność M. Krasnoludów rośnie. :D
Miło też, że pierwsze jednostki ofensywne (golemy) atakują cele powietrzne.
;- P Choć do tanich nie należą.
Na bohatera M. krasnoludów według mnie nadaje się druciarz.
A co Wy sądzicie na temat tej rasy i jej bohatera? ;- )
Ach jak przyjemnie... Gdy błędów w kodzie brak... I nagle prąd wyłączą...
I wszystko trafia szlag... ;-P
Wszystko co piszę, to tylko i wyłącznie moje zdanie. ;- )

Fuksiak
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Fuksiak » ndz, 5 lip 2009, 12:41

To jest nadal silna rasa bo według mnie w wb 2 byli najsilniejsi są trochę drogie a druciarz nie kupiec lepszy bo rynek mają , nie przepadam za nimi ale nie płaczę jak mi trafią mają zróżnicowane jednostki i obrażenia obszarowe, to dobra rasa .

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: LordCan » ndz, 5 lip 2009, 15:10

Rasa generalnie fajna i silna co najważniejsze mają bardzo dobre jednostki oblężnicze a także jednostki walczące moim zdaniem jak ktoś umie bardzo dobrze grać tą rasą to naprawdę można nimi zaszaleć :p
Obrazek

=KMO=

Zenkarendan
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Zenkarendan » pn, 6 lip 2009, 11:34

Mroczne krasnale są fajne, ale jak dla mnie zbyt wolne...
Do szybkiego desantu nadaje się imho tylko latająca jednostka drugiego poziomu, reszta jest może i potężna, ale wolna.
MK cechuje też prostota w niszczeniu wrażej bazy(obszerna liczba machin) , ale ten aspekt gry zostawiam zazwyczaj bohaterowi który zwykle biega z młotem golema...
W skrócie, moim zdaniem są lepsze rasy:P

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: miko » pn, 6 lip 2009, 19:34

Krasnalki Mroczne są dobre do obrony i na dłuższą grę. Nieważne co zrobi wróg ile budowli one je zmieniają w ruinę w parę minut ale są wolni chociaż... gdyby żelazne na front i przed atakiem miny robiły to w parę minut obronę szlag trafi. Jeden wniosek są rasą której potęga jest osiągana w czasie ŚREDNIM potem przerastają ja inne rasy.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Cordis
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Cordis » pn, 6 lip 2009, 23:55

Przerastają? Hmm... Rozumiem że Baśniowe Istoty można przerosnąć. :D
Ale choćby Demony mają problem z pokonaniem dobrze umocnionej bazy M. Krasnoludów. :p Jednak miny, wieże i piekielniki robią swoje. A także golemy jako mięso. A jak jeszcze dodamy bohatera inżyniera, to pozostaje powodzenia życzyć. :D To typowo defensywna rasa.
Ofensywnie (tutaj przyznam rację) w późniejszej fazie gry, ta rasa jest średnia. Mało mobilne jednostki padają łatwym łupem czegokolwiek szybkiego. :D
Ach jak przyjemnie... Gdy błędów w kodzie brak... I nagle prąd wyłączą...
I wszystko trafia szlag... ;-P
Wszystko co piszę, to tylko i wyłącznie moje zdanie. ;- )

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: miko » wt, 7 lip 2009, 06:53

Są rasy krótkiego rozwoju: szybki rozwój dobre jednostki pierwszego stopnia np zaraza, jak się umie gospodarzyć trupami szybo dobrą armię można mieć. Potem odpada bo choć liczne to wróg ma katapulty i silną armię. Długi rozwój mają baśniowce i barbarzyńcy dzięki badaniom które zwiększają ich możliwości. Mroczny krasnal musi atakować jak ma maszynki oblężnicze i żelazne golemy. Mówiłeś o Demonach... raz udało mi się zrobić 40 summonów i sukkuby latały i dusze dawały co chwilę nalot nie da rady wytrzymać takiego napięcia.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Cordis
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Cordis » wt, 7 lip 2009, 12:59

Jak dla mnie Baśniowe są raczej krótkiego rozwoju. Żałosny generał i jednostki wyższego poziomu. Ich czasem ataku jest moment zaraz po opracowaniu ważniejszych badań zwiększających staty jednostek. Jak się zbyt długo zwleka, to przychodzą Salamandry i Demony i wtedy pozostaje Game Over. :D Wiem z własnego doświadczenia (nie ma to jak armia znikająca w ułamku sekundy :p ). Swoją drogą grając M. Krasnoludami można sobie pozwolić na zwłokę. Ponieważ dostępne od 4 poziomu twierdzy machiny są tego warte. ;- ) I śmiem twierdzić, że kierowani dobrą ręką bez problemu obronią się przed ciągłymi atakami demonów (jako jednostek, nie chodzi mi o rasę).
Ach jak przyjemnie... Gdy błędów w kodzie brak... I nagle prąd wyłączą...
I wszystko trafia szlag... ;-P
Wszystko co piszę, to tylko i wyłącznie moje zdanie. ;- )

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: miko » wt, 7 lip 2009, 21:51

Generał jak generał ale z czasem zdominują wroga liczebnością karzeł który wali na morale wysokim 40 z magii dzięki expu w grupce przeliczając koszty zdmuchnie takiego demonka :P ale mroczne krasnale kładąc na jakość nie liczebność muszą zaatakować nim takie leśne lub wysokie wjadą liczebnością ogromną to mroczne odpadną...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Cordis
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Mrocznych Krasnoludach?

Post autor: Cordis » wt, 7 lip 2009, 22:08

Jak dla mnie wtedy kłaniają się skille dowódcy. ;- )
Załóżmy ostrzał z balist eliminuje "liczebnościowców" w zastraszającym tempie. ; P
Ach jak przyjemnie... Gdy błędów w kodzie brak... I nagle prąd wyłączą...
I wszystko trafia szlag... ;-P
Wszystko co piszę, to tylko i wyłącznie moje zdanie. ;- )

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości