Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: Administrator » sob, 25 paź 2008, 21:15

Która rasa jest lepsza i dlaczego? sm04
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: aleksanderek48 » ndz, 26 paź 2008, 15:45

raczej krasnoludy, tu mi bardziej zależy że niemam taktyki mr. krasnalami. głównie zaczynam od kilku golemów żelaznych i ulepszaniem min, i rozwijam zamek jak najszybciej. przywołuje bomby tymi golemami zelaznymi i potem buduje cienie, potem brązowe golemy, potem jakiś rodzaj katapulty ( zależy jak gra przeciwnik, jak na Avatara ( działanie polegające głównie na obrony poprzez wieże, jednostki atakują, ale te co dopiero se wyprodukowały pomagają wieżą, jak się zbierze więcej woja to znowu się idzie na atak ) to buduje balisty, jak nie to coś innego.

A krasnoludy mają wieże silne, dystansowych kuszników i tanie naprawianie, jak masz nimi ognistego smoka to jest już dobrze.
obydwie razy niesą dla mnie dobre
łatwiej by mi było wybrać: które elfy są najlepsze

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 26 paź 2008, 18:32

Krasnoludy są z krwi i kości! A mr. krasnoludy ze stali, drewna i kamienia sm02 krasnoludy są ciekawsze w rozgrywce, mr. krasnale bardziej monotonne, ale obydwie rasy są równie GIT. Krasnalami lubię budować kuszników na wszystkich bajerach i berserkerów, i upijać ich co chwilę, wtedy żadna armia nie jest w stanie ich pokonać ;))))) .Mr. krasnoludy: rozbudowuję twierdzę do 2 stopnia, buduję żelazne golemy i tarany, i wygrywam grę sm02 sm02 sm02
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
lordkoks
Licz
Licz
Posty: 87
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: gąsówka
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: lordkoks » sob, 3 sty 2009, 13:20

ja robie miny m krasnalem
a zwykłym to sie nawet szybko robi twieerdze bo jest handel
a w obu jest dobtre to ze jeden budowniczy liczy sie w kopalni jako 2

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: Louis EX » pn, 12 sty 2009, 13:56

Jak dla mnie to obie rasy są zbyt wolne ale jeśli miałbym wybierać to mr. krasnoludy. Szkoda tylko, że również brakuje im surowców. Ale fajna jest zabawa z minami. Tzn. buduje się tylko miny i tylko nimi atakuje. Ale to tylko z niewymagającym przeciwnikiem.

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: aleksanderek48 » czw, 14 maja 2009, 14:07

( zeby ten temat az tak sie niezakuzyl sm03 ) to tera dla mnie leszpe sa mr. poniewaz maja cienie, dobre ulepszenia dla cieni... moja taktyka to golemy jako mieso armatnie, z tylu katapulty i cienie jako obrona katapult ( ewentualnie zjawy bo sa ok. 3 razy tancze od cienia czyli ekonomicniejsze)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: Pielagoroth » czw, 14 maja 2009, 15:31

Ja osobiście zdecydowanie wolę krasnoludy. Bardzo lubię gdy jednostki są wytrzymałe, a w Krasnoludach każda jest. Dobrze mi się nimi gra ze względu na różne rodzaje jednostek. Machiny oblężnicze, magowie, żywiołaki i do tego kusznicy. Za to nie za bardzo lubię Mrocznych Krasnoludów. Golemy takie sobie reszta to machiny oblężnicze, które są strasznie zawalate (czyli, że wolne i mało zręczne). Jedyny plus to ingerencja Nieumarłych w tę rasę, czyli oczywiście Cienie i Upiory. Tyle, że nigdy nie tworzę z nich całej armii, bo się nie nadają. Muszę przetestować tę taktykę z Cieniami, Machinami i Golemami jako mięso armatnie. sm04
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: Administrator » czw, 14 maja 2009, 21:48

Powiedziałbym, że mroczne krasnoludy się toczą sm04 Wojska strasznie powolne. Ale jest to skuteczne - wytrzymałe golemy na przód, a za nimi machiny.
Wspomnę, że posiadają też wiwerny (wije) jako jednostki latające.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: LordCan » sob, 16 maja 2009, 10:18

Dla mnie obydwie rasy są dobre krasnali lubię bo mają browar który daje spore ulepszenie i dobrych szamanów,a mr. krasnali bo mają wytrzymałe jednostki i te machiny chyba najlepsze z gry sm061
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
baniak219
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Barbarzńca, Elfy
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Mroczne Krasnoludy vs Krasnoludy

Post autor: baniak219 » sob, 16 maja 2009, 12:03

Zgadzam się z lordem !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości