Najlepsza rasa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Najlepsza rasa

Post autor: TomekW » ndz, 11 mar 2012, 01:29

A dla mnie Demon ma jeszcze lepsze jednostki, Generał ich może latające ale jak w WBC III ma się Przywoływanie i Rytuał to większa szansa idzie na rzucenie czaru i można nim wtedy robić armie i rozwalić wszystko nawet Tytana ale jest minus w demonach bo Mają lekkie pancerze.
Tomek

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Najlepsza rasa

Post autor: przemkool » pn, 30 kwie 2012, 09:49

Dla mnie najlepsza rase to wysokie i leśne elfy bo mają widma które dają bardzo dużo kryształów na produkowanie kesiężycowych i duszków i smoków oczywiście

Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Re: Najlepsza rasa

Post autor: Gandalf » śr, 2 maja 2012, 14:07

Witam. Oczywiście najlepszą rasą jest Baśniowa Istota (w multi) , a dla mnie do gry wspaniale spisuje się Krasnolud i Ork. Mocnymi stronami w pierwszej rasie są Kusznicy, którzy są b.dobrzy przeciwko jednostkom latającym (przeciwko budynkom b. słabi :?) i Berserkerzy (dobra wytrzymałość, obrażenia, nieźli w grupie) a w drugiej rasie dla mnie najlepszą jednostką są Szamani, którzy z ulepszeniami w obrażenia i czarem błyskawica są niepokonani ^^
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

Awatar użytkownika
LeperMessiah
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Demony
Kontakt:

Re: Najlepsza rasa

Post autor: LeperMessiah » pt, 1 cze 2012, 16:24

Leśne Elfy : Na późniejszy etap gry są najlepsi, niepokonani. Ich armia szkoli się szybko. A Armia duszków i łowców z ulepszonymi strzałami potrafi WIELE zdziałać. Ich dochody..... sa najlepsze ze wszystkich ras. Złota i Kryształu mają w bród. Oczywiście mają swoją wadę, na początku jest naprawdę trudno nimi grać. Ale jak dojdziesz do twierdzy 4 poziomu to już z górki. Jedynie zostaje sporo studzienek zrobić

Demony
Mają bardzo silną armię, w miarę szybki rush. Gospodarka zadowalająca.
Ogółem bardzo dobrzy.

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: Najlepsza rasa

Post autor: Kruk721 » pt, 12 paź 2012, 19:33

To zależy też od stylu jak się gra w takie gry.... ja osobiście preferuję Imperium, chociaż w sumie mogę grać i cesarzy jechać wszystkim ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości