Jaką rase polecacie WBC2

ODPOWIEDZ
maniek12322
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Jaką rase polecacie WBC2

Post autor: maniek12322 » pn, 17 wrz 2012, 21:15

Witam właśnie zacząłem grać w Warlords Bettlecry 2. Jestem graczem początkującym i nie wiem jaką rasę wybrać.Moglibyście mi polecić jaką dobrą rasę...;D

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Jaką rase polecacie WBC2

Post autor: Pielagoroth » pn, 17 wrz 2012, 22:59

Dobrą rasą w WBC2 są z całą pewnością Demony, Ludzie i może jeszcze wyróżnię Orków. Osobiście proponowałbym na początek Nieumarłych, ale to subiektywna propozycja, bo ta rasa nie jest aż tak mocna, żeby nią bez podstaw i ogrania sobie tak dobrze radzić jak powyższymi rasami.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LeperMessiah
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy, Demony
Kontakt:

Re: Jaką rase polecacie WBC2

Post autor: LeperMessiah » wt, 18 wrz 2012, 18:51

Jaką ? Taką jaką lubisz. Jeżeli chodzi o łatwiejszą kampanię (jeżeli grasz na easy to każda będzie łatwa) to proponuję demony, orkowie. Ja lubię grać demonami i barbarzyńcami więc nimi zagrałem i demonami na trudnym podbiłem etherię. Jeżeli zaczynasz w to grać to proponuję popatrzeć na poradniki i ocenić, która nacja, taktyka ci pasuje. Oczywiście są to poradniki do wbc3 (jednostki, badania itp) jednak uważam, że łatwo możesz pogodzić poradnik z wbc2, twoim stylem, więc.... Nie widzę problemu .

Zarrr
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Krasnale, Minotaury
Kontakt:

Re: Jaką rase polecacie WBC2

Post autor: Zarrr » ndz, 23 wrz 2012, 20:15

Ja mogę ci polecić tak jak poprzednicy Orków i Demony, Ludzie nie są zbyt silni na początku jednak w późniejszej fazie gry są potężni. Myślę że dobrą rasą na początek są też Barbarzyńcy i Minotaury.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości