Wasza Rasa WBC#3

ODPOWIEDZ
mateusz998877
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: mateusz998877 » pt, 6 kwie 2012, 17:21

1. Demony ( Duża ilość jam i gniazd + ulepszenia +4 dochodu i ciągła produkcja = win).
2. Rój ( Dużo mrowisk i ciągła produkcja wszystkich jednostek + 4-7 gniazd czerw. smoki ciągła produkcja).
3. Nieumarli (Liszeee).

Awatar użytkownika
Astaldo
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Krasnoludy/Baśniowe istoty
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Astaldo » czw, 19 kwie 2012, 10:06

Dla mnie najlepsze były i są krasnoludy, berserker i jego -50 do fizycznych (+ ulepszenia po mithrilu +15 zbroja i atak ) jest super jako trzon armii , no i jego potrójne obrażenia przeciwko kawalerii , sam potrafi odeprzeć atak sporej grupy przeciwników, a jeżeli mamy przeciwko sobie jednostki które zadają obrażenia od żywiołów to do swojej armii wcielamy strażników khazrimi, krasnoludzki kusznik liczy się jak 2 zwykłych łuczników w wieży przez co przy załodze 2x piechota 2x kusznik mamy praktycznie 2x piechota 4x łucznik, tyczy się to również do władców runów, które ponadto zadają obrażenia od ognia

jednak każda rasa ma swoje minusy , krasnoludy są dość wolne no i władcy run mają +50 do fizycznych :/ , ale przy sporej ich grupie ustawiamy nastawienie magiczny obrońca i nadrabiamy to kamieniami zagłady, mało jest jednostek które potrafią do nich podejść :bad:
następnym minusem jest cena jednostek, są one dosć drogie i przy produkcji władców run możemy zapomnieć o strażnikach khazrimi wydatki kamienia są zbyt duże , jednak zazwyczaj skupiam się na berserkerach do których produkcji potrzebny jest wyłącznie metal
to chyba tyle 8).

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: przemkool » pn, 30 kwie 2012, 09:47

Moje rasy ulubione to

1.Wysoki elf
2.Leśny elf
3.Ork
4.Mroczny elf
5.Nieumarły

Awatar użytkownika
Press512
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Najsilniejasza Rasa

Post autor: Press512 » śr, 15 sie 2012, 14:56

Według mnie najsilniejszymi rasami (Top5) to:
1.Demon
2.Minotaur
3.Barbarzyńca
4.Krasnolud
5.Ork
:evil:
BarbarianMaster

Awatar użytkownika
Karkok
Thrall
Thrall
Posty: 1
Ulubiona rasa: Ryczerz
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Moja ulubiona rasa to Ryczerz

Post autor: Karkok » śr, 29 sie 2012, 23:54

Moją ulubioną rasą jest Ryczerz. Po ulepszeniu łuczników to jest jedną z lepszych ras w grze ale to jest !!!Bardzo drogie!!!. Tytana mają dobrego. Wady mało dobrych jednostek, mało strzelających jednostek.
Beze mnie Ryczerze nie byli by rycerzami

dajnox
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: minotaury
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: dajnox » śr, 19 wrz 2012, 16:11

według mnie najlepsze minotaury same na siebie zarabiają bazyliszek na gnolla i odwrotnie plus do tego chyba najlepszy generał w grze no i oczywiście leśne elfy za strzelające jednostki (łucznik konny) no i enty starożytne
Jestem mały i słaby...
...narazie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości