Wasza Rasa WBC#3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Michael » czw, 23 lip 2009, 13:51

Ja tak jak szanowny administrator lubię Minotaury i Barbarzyńców za powody podane przez Niego.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 27 lip 2009, 11:11

Ciężko wybrać ulubioną rasę, każdą za coś lubię. Tylko demony lubię trochę mniej, bo jakoś tak mi nie pasują do całej gry, sami pomyślcie: gracie sobie rycerzami, ładnie produkujecie giermków, szermierzy, rycerzy, taka rasa normalna pasująca do bitwy i w ogóle, a tu nagle wylatuje ci kilka demonów, pełzną do ciebie salamandry, jakieś szalone koniki, i pełno innych dziwadeł, już nie wspomnę o bohaterze, i w dodatku wszystkie dwa razy silniejsze od jednostek innych ras, moim zdaniem to trochę chore i niezbyt pasuje do gry, ale poza tym, to jak już mówiłem- nie mam ulubionej rasy, każda jest dobra.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Pielagoroth » sob, 6 lut 2010, 00:41

Zrobię swoją zaktualizowaną tabelę ras. Ostatnio robiłem takową w czerwcu (jest w temacie) i muszę przyznać, że praktycznie wszystko się teraz zmieni.

1. Nieumarli
2. Baśniowe Istoty
3. Orki
4. Barbarzyńcy
5. Demony
6. Leśne Elfy
7. Minotaury
8. Wysokie Elfy
9. Mroczne Krasnoludy
10. Mroczne Elfy
11. Rój
12. Rycerze
13. Władcy Zarazy
14. Ssrathi
15. Krasnoludy
16. Imperium
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: EnZoOo » sob, 6 lut 2010, 11:27

Z nieumarłymi się nie zgadzam :P dałbym na 3 miejsce a na 1 Orki .
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: miko » sob, 6 lut 2010, 11:45

Widzę że Enzo nawrócił się na drogę hordy... dziś wypijemy za twoje zdrowie w koszarach!
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Administrator » sob, 6 lut 2010, 13:34

1. Krasnoludy (+12)
2. Orkowie (+1)
3. Baśniowe Istoty (+12)
4. Mr. Elfy (+5)
5. Imperium (+3)
6. Nieumarli (-4)
7. Barbarzyńcy (-1)
8. Demony (-2)
9. Rój (-8)
10. Ssrathi (-5)
11. Wysokie Elfy (+3)
12. Leśne Elfy
13. Minotaury (-9)
14. Władcy Zarazy (-4)
15. Mr. Krasnale (-8)
16. Rycerze

[Pn mar 23, 2009 3:25 pm ] - w porównaniu z ostatnim moim rankingiem
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Wojtku » wt, 9 lut 2010, 16:28

Ja tak w skrócie...

1.Minotaury- bo coś trzeba tu wstawic, za ciekawą historię o Sarteku, za II częśc WBC
2.L.Elfy- za to, że są elfami... coś trzeba było wybrac, za gospodarke the best ze wszystkich ras
3.Mr.Krasnale- za jakośc
4.Rycerze- za uniwersalnośc
5.Ssrathi- za bardzo dobre loty
6.Nieumarli- zrozumiałem co się to w III podziało z tą rasą, wielki wzrost...

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » ndz, 11 kwie 2010, 11:55

Moją ulubioną rasą jest imperium. Jest to rasa idealna do mojego stylu gry ludzmi z wbc2 . Lubie też wysokie i leśne elfy oraz zaraze.

Nie znoszę rycerzy . Po prostu nie umiem nimi grać .I chyba sie nie naucze: :D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Jovan
Łowca
Łowca
Posty: 35
Ulubiona rasa: Zoroty
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Jovan » wt, 13 kwie 2010, 14:52

W trzeciej części WB moją ulubioną rasą stały się Baśniowe Istoty. Są dość oryginalne na tle innych ras. Do tego bardzo pasuje mi system rozwoju ów rasy. Fajne jest to, że z początkowo słabych jednostek można zrobić naprawdę mocarzy w swojej kategorii. No i te Karły czy wieże "produkujące" surowce, miód. Jedyne co mi tutaj nie pasuje, to tytan, który w tej części gry stał się istną kupą.

Oczywiście jest jeszcze kilka ras, które lubię; jednak nie jest to stałe uczucie jak w przypadku Baśniowych Istot, także co jakiś czas pewnie bym musiał wprowadzać zmiany do tego posta.

Sheogorath
Chłop
Chłop
Posty: 10
Kontakt:

Re: Wasza Rasa WBC#3

Post autor: Sheogorath » śr, 11 sie 2010, 16:50

Moją ulubioną, wyróżnioną nad wszystkie rasą są Baśniowe Istoty. Bardzo mnie dziwią ludzie, a jest ich wielu, którzy strasznie narzekają na tą rasę, dają jej najmniej punktów, najgorsze miejsca... a przecież nikt z nich nawet nie zagłębił się w potęgę tej niezwykłej rasy. Myślicie, że autorzy wszystkie rasy tworzyli równe, a dla zabawy zrobili gówno? Nie, to nieprawda. Jeżeli ktoś w przyszłych postach będzie pisać dlaczego kocham ową rasę to powiem:
- po pierwsze, można łatwo i szybko stworzyć liczną armię. Na przykładzie Imperium o wiele szybciej wyprodukujemy 16 Spriggan'ów niż pikinierów, wiele, wiele szybciej!!!
- jest to rasa szybka, niezwykle interesująca w walce. Prawie każda jednostka jest strasznie szybka i ma 19-20pkt. szybkości, a po ulepszeniu dostają dodatkowe 9, dzięki czemu zwykły drzewolud staje się jednostką o szybkości przeciętnego bohatera!!!
- mało silna, co jest wielkim atutem... dlaczego? Gdyż nie ma co się obijać, tworzyć 100 jednostek i myśleć tylko o sile. Baśniowe Istoty są nastawione na technologie, dlatego tak ważne jest, aby wynaleźć wszystkie dostępne ulepszenia z Baśniowego Kręgu!!!
- to mój największy plus: dość drogie, ale warto się poświęcić, gdyż nie ma z tym dużego kłopotu: 100PD dla każdej nowej jednostki, oczywiście po wynalezieniu technologi w Kręgu Cudów. To niesamowite. Jeden Spriggan ginie za jeden cios, a sam zada bohaterowi conajwyżej 5pkt. obrażeń. Po ulepszeniu przeżyje wiele ciosów i odbierze nawet do połowy życia... JEDEN SPRIGGAN!!!

To nie jest trudne grać tą rasą, wcale nie zajmuje dużo czasu wynalezienie wszystkich dostępnych ulepszeń, jeżeli dobrze zarządza się obroną i gospodarką. To rasa wyśmienita i niesamowita, bardzo mi się podoba i nie widzę innej, choć oczywiście grałem każdą pozostałą. Jeżeli mam robić podium, to na 2. miejscu postawiłbym Władcę Zarazy a na 3. miejscu Ssrathi. Jeżeli kogoś interesuje moja technika gry, niech napisze w poście w tym temacie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości