Demony vs Minotaury

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: demony vs minotaury

Post autor: Administrator » sob, 3 sty 2009, 20:43

Jak gram to produkuje wszystkie rodzaje wojsk Minotaurów (starcza surowców spokojnie). Szybciej buduje - nie sprawdzałem (pewnie nie wnosi to za bardzo do rozgrywki), ale wydaje mi się, że lepiej miec tańszego. Później masz tańszych kwazytów (ale mówimy o początku rozgrywki). Demony produkując pierwsze jednostki opóźniają znacznie rozbudowę bazy, minotaury prawie, że odwrotnie.

Musimy zagrac online sm03

Zobaczymy co inni na to sm04
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: demony vs minotaury

Post autor: aleksanderek48 » sob, 3 sty 2009, 21:13

Administrator pisze:Bierzmy pod uwagę też sprawy ekonomiczne obu ras. Demony są mocniejsze, choc Minosy też dają radę po ulepszeniach i czarach szamana. Minosy są tańsze niż demony o to daje im pewną przewagę na początku. Stworzysz więcej minotaurów niż demonów. Im dłużej trwa rozgrywka to bym większą mają przewagę demony(po ulepszeniach).
z armia szamanow to robisz ataki normalne na przyzywaczy a reszte to głównie pierscieniami ognia rozwalam. z wiezami git bo obrazenia od ognia na budynki dzialaja...

patkoz
Władca Run
Władca Run
Posty: 51
Kontakt:

Re: demony vs minotaury

Post autor: patkoz » sob, 3 sty 2009, 22:16

jestem za noobowaty na multi chyba sm08 . wiele to nie wnosi ale denerwuje mnie to jak czekam aż niewolnik coś wybuduje

Awatar użytkownika
Radzio
Inżynier
Inżynier
Posty: 28
Ulubiona rasa: Nieumarły
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: demony vs minotaury

Post autor: Radzio » pt, 8 maja 2009, 21:00

MINOSY !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości