Taktyka vs Demony

ODPOWIEDZ
wojtekoxx
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Taktyka vs Demony

Post autor: wojtekoxx » czw, 24 lut 2011, 16:54

Witam. Potrzebuje jakichs podpowiedzi zeby rozwalac Demony. Zwykle gram Mrocznymi Krasnoludami albo Nieumarłymi, wiec do nich by sie przydalo, ale tez chcialbym kolege osmieszyc niszczac go Leśnymi Istotami
Dotyczy to WBC II ;P

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Taktyka vs Demony

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » czw, 24 lut 2011, 17:12

wojtekoxx pisze:Witam. Potrzebuje jakichs podpowiedzi zeby rozwalac Demony. Zwykle gram Mrocznymi Krasnoludami albo Nieumarłymi, wiec do nich by sie przydalo, ale tez chcialbym kolege osmieszyc niszczac go Leśnymi Istotami
Dotyczy to WBC II ;P
Gościu istoty lasu to bez sprzecznie najlepsza rasa w grze ;), a taktykę ciężko podpowiedzieć musiałbyś podać zasady na jakich gracie (jacy bohaterowie).
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Taktyka vs Demony

Post autor: KKProgamer » czw, 24 lut 2011, 17:30

Jeśli chodzi o leśne istoty - kamp się do końca aż nie uzyskasz przynajmniej +80 PD wtedy wyjdź i gwarantuje ci że go rozwalisz gdy bedziesz mial troche woja .

Gra lesnymi istotami polega na ulepszaniu ich - nic wiecej.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Taktyka vs Demony

Post autor: Pielagoroth » czw, 24 lut 2011, 17:44

KK Progamer pisze:Jeśli chodzi o leśne istoty - kamp się do końca aż nie uzyskasz przynajmniej +80 PD wtedy wyjdź i gwarantuje ci że go rozwalisz gdy bedziesz mial troche woja .

Gra lesnymi istotami polega na ulepszaniu ich - nic wiecej.
Nie!!!

Zaletą Leśnych Istot jest szybkość produkcji jednostek i ich niskie ceny! Gdy od początku gry będziesz tworzył ogromne ilości jednostek systematycznie zwiększając ich punkty doświadczenia w kuli cudów (czy jak się nazywa ten budynek w WBC 2), to zyskasz przewagę na mapie i pokonasz przeciwnika bez problemu. Przejmuj i wypychaj kopalnie a będzie dobrze ;)
Czyżby? A jednak. ®

wojtekoxx
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: Taktyka vs Demony

Post autor: wojtekoxx » pt, 25 lut 2011, 12:18

Koledzy, ja mowie ze jako Fey, to jedynie w ostatecznosci zeby kolege wkurzyc
Gramy tak, silne wieze startowe i boh okolo 15-20 lvl, i w sumie nic wiecej
Raz gramy 1 vs 1, raz dokladamy przeciwnikow (deathmatch) na 3 poziomie
Denerwuje mnie to ze te demony nie maja slabych stron, i nie wiem w ktorym etapie powinienem atakowac, i czy atakowac caly czas

Tylko przypominam ze to Warlords Battlecry DWA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości