Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: leo » czw, 2 wrz 2010, 11:27

Słowem wstępu: pamiętam jeszcze w gimnazjum może liceum ( nie pamiętam dokładnie ) grałem w WBC 2 teraz po naprawdę długiej przerwie szukając strategii w jaką mógłbym pograć wybrałem WBC 3.

Jako, że podstawy już opanowałem ( głownie dzięki waszym radom zamieszczanym na forum, za co dziękuje ) chciałbym dowiedzieć się jak dokładnie wygląda gra mrocznymi krasnalami na multi ( bo i tak pewnie będzie skuteczne na singlu ). Chodzi mi o całą rozbudowę ( tę wczesną, średnim czasie oraz na dłuższe rozgrywki ), jak wygląda to na małych, średnich dużych mapach.
Na czym się skupiać na co zwracać uwagę... oraz pytanie na przyszłość... używacie tylko kupców czy mógłbym użyć druciarza w grze multi :-D

ps. Pytania kieruje głównie do doświadczonych graczy m. krasnali ( no offens ) jako że nie chce banałów i niepotrzebnych wypowiedzi ;P :-D,
myślę że Toster i miko mogli by wrzucić wiele cennych wypowiedzi :-D
no pain, no gain

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: TomekW » czw, 2 wrz 2010, 21:27

Miko nie wrzuci, bo on tu nie zagląda już raczej :P.

Mroczne oczywista sprawa, są dobre na małych mapkach, ze względu na szybkość jednostek, i tyle ci powiem... Wiem tylko że należy robić dużo machin, żelazne golemy i kamienne golemy (czasem widziałem i robiłem też brązowe :P), z machin lepiej katapulty i balisty niż jakieś piekielne świdry (działa ogniowe też moim zdaniem kopa na budynki mają)... Oprócz tego cienie, za tyle ile krychy zawsze mam... Nie powiem ci ile czego, zawsze staraj się spalać surowiec tak aby ci starczyło na wszystko i nie zostawało na przykład 1500 złota nieużywanego :P.
Tomek

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: leo » czw, 2 wrz 2010, 23:37

Raczej nie o szybkość Ci chodziło, a o stosunkowo siłę wczesnego ataku ( jak ktoś woli to "rush" ). Nie spotkałem się z piekielnymi świdrami a ogólniki już znam, raczej przydała by mi się głębsza wiedza. :-D Co do dział ogniowych to też je lubię,... de facto obrażenia ogniowe są jednymi z lepszych w grze ( imo ).

ps.2 ponawiam prośbę o zainteresowania się tematem oraz powiedzenie czy gracie wyłącznie kupcami w multi, czy jest możliwość gry np. druciarzem, jeżeli nie to jak tworzycie swoich kupców ( lv 30 ) i jak polecacie stworzyć dla
m. krasnala ( osobiście kombinowałem po 15 do surowców ).
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: Pur3viL » pt, 3 wrz 2010, 01:19

Leo niekoniecznie tylko miko i toster pomogą są i inni gracze.
Osobiście powiem ci tyle:
Początek gry:
Wybieramy kupca barbarzyńca
Ważne bonusy:
Kamieniarstwo,Bogactwo,Szlifierz Kamieni i oczywiście kupiec
Lecisz z umiejętnościami mniej więcej tak:
Wszystko charyzma kamieniarstwo 3 Bogactwo 15 Szlifierz 5 reszta kupiec albo innej kombinacje wedle uznania
Na samym początku na tzw. rush dobra jest armia Kilku kamiennych golemów+miny.
Później inwestujesz w machiny bojowe to podstawa sporo katapult+żelazne golemy+działo ogniowe i miny z krychy która zostanie robisz cienie.
Ta rasa sprawdza się zarówno dobrze w ofensywie jak i defensywie.
Krasnoludki są wolne ale potężne dlatego na małych mapach daje im to przewagę ale na większych mapach trochę brakuje im szybkości.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: leo » pt, 3 wrz 2010, 11:56

Barbarzyńca odpada ;P , zastanawia mnie Twoje rozłożenie punktów... dlaczego tak a nie inaczej ?

edit: piersi fajne ale pupa zasłania mi cały ekran ;P :-D
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: Pur3viL » pt, 3 wrz 2010, 15:21

możesz zawsze wybrać druciarza :D
PS: te zdjęcia to nie temat rozmowy
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: leo » pt, 3 wrz 2010, 16:00

Przecież gracie tylko kupcami... czy robicie jakieś odstępstwa od reguły ? Wole się dostosować i grać tak jak wszyscy kupcami na multi :-P Jak by wyglądała taka postać na wyższych lvl, w co dalej inwestować ?
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: Pur3viL » pt, 3 wrz 2010, 16:22

druciarzem ładujesz wszystko w metalurgie gramy kupcami i druciarzami tak na marginesie jako hero stałego polecam kupca
+100 w każdą produkcję surka i pas kupca+ zniżki na 100%
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: leo » pt, 3 wrz 2010, 16:57

Pur3viL pisze: i pas kupca+ zniżki na 100%
Sorry, ale tej części nie rozumiem, nie jestem jeszcze tak ogarnięty jak większość bywalców forum :D

edit: tak na marginesie zacząłem już robić handlarza jako postać stałą :D ,
oraz dzięki za wszystkie rady, pewnie jestem meczący jak zresztą wielu początkujących :-D
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc ( mroczne krasnoludy )

Post autor: Pur3viL » pt, 3 wrz 2010, 17:10

Pas kupca przedmiot który daje nam 16%+ zniżek(to samo co umiejętnośc kupiec) i właśnie dodajesz punkty tak abyś otrzymał 100% zniżek na wszystko :dzięki charyzmie oraz umiejętności kupiec zapomniałem o umiejętności handlarz też jest przydatna prowadząc już konto kupca dbaj o wysokie morale dają one szybkość ataku jednostek i sorki że tak nizrozumiale napisałem. Przyzwyczajsz się
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości