Demony vs Nieumarli

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: SOLO LEE » wt, 17 sie 2010, 21:46

No nie moge sie doczekać konfrontacji. A ten sorgaroth nie umie grać demonami bo wcześniej pisał że mu się tą rasa nudzi po kilku minutach. Ktoś kto się nudzi daną rasą nie może być mistrzem. Ja dochodzę do 4 lv szybciej niż ty chłopów do kopalni załadujesz :-) nie moge się doczekać konfrontacji. Net bede miał wkrótce. Pokonam was... Dwóch... Wszystkich.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: Pielagoroth » wt, 17 sie 2010, 22:24

Mówicie o Sheogoratcie? xD Ciężko zrozumieć o kogo chodzi tak przekręcacie ten nick. Ja też już się nie mogę doczekać Solo Lee. W między czasie zapoznaj się z zasadami gry w sieci -> viewtopic.php?f=12&t=903
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: Invis » pn, 27 wrz 2010, 20:30

Najważniejsze to pomyśleć ! ;d jeżeli ten co gra nieumarłymi nawali full liszy to wiadomo że koszmary go zjadą ale cienie + rycerzy zabójcy i kawaleria może być groźnym kombo :D

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: leo » pn, 27 wrz 2010, 21:08

Pielagoroth pisze:Mówicie o Sheogoratcie? xD Ciężko zrozumieć o kogo chodzi tak przekręcacie ten nick. Ja też już się nie mogę doczekać Solo Lee. W między czasie zapoznaj się z zasadami gry w sieci -> viewtopic.php?f=12&t=903
Jeżeli już mówisz o zasadach... czy to nie powinno się jakoś aktualizować, jeżeli tacy gracze jak Tomek mówią mi ( w grze solo ) że można wybrać co się chce i że wszyscy tak grają i dzięki czemu w bitwie zyskał dodatkową przewagę :/ . Jaka jest rzeczywistość i proszę o aktualizuje... bo w grze o pewnych zasadach zwycięża ten który je zna :D
no pain, no gain

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: leo » pn, 27 wrz 2010, 21:31

Sorka z góry za ponownego posta, ale był problem z forum i nie zdążyłem edytować.

Co do dowolnego wyboru chodzi mi oczywiście o budowniczych, ja zawsze gram na budowniczych tak jak napisane w zasadach, a tu nagle mówią mi co innego. Proszę o szybką odpowiedz :).
no pain, no gain

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: Pielagoroth » pn, 27 wrz 2010, 21:56

Tomek wykazał się dzisiaj nieznajomością zasad także w walce ze mną. Na szczęście był obserwator, który to zauważył i nie wpłynęło to na rozgrywkę. Tylko budowniczowie są dostępni za punkty armii w pojedynkach 1vs1.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: Invis » wt, 28 wrz 2010, 13:25

to nie jest temat o Tomku chociaż możemy taki zrobić ;)

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Demony vs Nieumarli

Post autor: TomekW » wt, 28 wrz 2010, 15:20

Tak, Piela, jeszcze na tym straciłem bo jak wam nie pasowało to wysłałem tego skorpiona na śmierć, i startowałem z 2 mrówkami zamiast 5. A poza tym to lagowałeś strasznie XD.
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości