Jaka taktyka dla Krasnoludów?

ODPOWIEDZ
Sheogorath
Chłop
Chłop
Posty: 10
Kontakt:

Jaka taktyka dla Krasnoludów?

Post autor: Sheogorath » ndz, 15 sie 2010, 00:45

W pewnym momencie gry zainteresowały mnie krasnoludy. Zacząłem nimi kampanię (komputer jest łatwiejszy do pokonania niż człowiek) jednak mimo wszystko w misji do pon. rozegrania (Odbij Szczelinę) nie mogę sobie poradzić z demonami gdyż mają zbyt dużo jednostek latających - gram na trudnym poziomie. Kusznicy: owszem, można się nimi skutecznie obronić nie tylko w wieży (a wewnątrz robią niezłą masakrę), poza tym widzę tylko balistę i władców run jako obronę przeciw latającymi jednostkami. Sorry że się tak rozpisałem, ale prosiłbym was o porady dotyczące gry krasnoludami ale piszcie taktyki do multiplayer'a (chociaż do sp też może być).

PS. Możecie też podać z jaką klasą postaci najlepiej by się czuł krasnolud.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Jaka taktyka dla Krasnoludów?

Post autor: Administrator » ndz, 15 sie 2010, 22:03

Robisz standardowe ulepszenie, tj. handel. Teraz produkujesz za wszystkie surowce następujące jednostki: kusznicy, balisty, gryfy (możesz do nich zrobić ulepszenia do ataku i obrony). Na wypadek lądowych jednostek zrób z 3 berserki.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Jaka taktyka dla Krasnoludów?

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 22:26

W początkowym etapie ja bym proponował podstawową piechotę i kuszników. Pozwoli ci to walczyć o kopalnie by móc rozwijać cytadele na 3 i wyższy poziom. Jeżeli walczysz z latającymi to rób 2 razy więcej kuszników. Przede wszystkim jednak opracuj dochód +4 to podstawa.

Awatar użytkownika
Mefisto
Gornak
Gornak
Posty: 135
Ulubiona rasa: Ork
Lokalizacja: Woj.Podkarpackie
Kontakt:

Re: Jaka taktyka dla Krasnoludów?

Post autor: Mefisto » pn, 6 wrz 2010, 23:10

8) znam sposób jak to przejść w 5 min

krok 1 zawierasz sojusz z ssrathi (wykonując u nich 2 misje)
krok 2 produkujemy kameleona i kupujemy mu zdolność aby mógł stać się nie widzialny(kasta robotników)
krok 3 idziemy niewidoczni do celu w pewnym momencie wszystko wybuchnie i zwyciężymy :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości