Najsilniejsza teoretycznie rasa

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » czw, 16 wrz 2010, 22:19

Witam zapaleńców wb III pojawiłem się stosunkowo niedawno ale nad tą grą spędziłem wiele nieprzespanych nocy stąd twierdzę że Demony są najsilniejszą frakcją może mają drogie jednostki ale potrafią zrobić niezłą zadymę :D
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

Balker666
Inżynier
Inżynier
Posty: 21
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Balker666 » pt, 17 wrz 2010, 08:43

według mnie teoretycznie najsilniejszą rasą są rycerze, drodzy, ale bardzo szybko można nimi naexpić co jeszcze potęguje tę rasę, generał ma prądowy dmg, świetny na mroczne krasnale (golemy wrażliwe na prąd) może przywołać kilka tańczących mieczy które masakróją wroga i ma czar porażenie zła, który zwala błyskawicę na złe istoty, podwójny dmg przeciwko złym istotom, czyli wszysto co sobie może zamarzyć dobry dowódca, niestety nie atakuje jednostek latających . Władcy rycerzy to odpowiedniki rycerzy zagłady, tylko , że rycerze mają o wiele lepszy pancerz (po ulepszeniach+20) , ale jakby walczyli między soba to nie wiem kto by wygrał)
silną rasą jest tez imperium, sprawnie pokierowane jest nie do skontrowania,
dlaczego?? A to za sprawą najemników, którzy mogą byc tak różnorodni, że każda jednostka ma inny dmg. Grałem ostatnio ja, przeciwko cesarzowi, zmiotłem go z powierzchni ziemi tylko dlatego, że zaatakowałem go z dwóch stron , a ilość jednostek (najbardziej generałów) zadawała chyba 6 różnych dmg i jego armia poszła w drzazgi.

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » pt, 17 wrz 2010, 13:53

Fakt rycerze całkiem niezli szczególnie po wymaksowaniu wszystkich ulepszeń ale cena czas produkcji i nie możność ataku powietrznych jednostek trochę odstrasza. W tej sytuacji broni się jazda wysokich elfów jako chyba jedyna potrafiąca atakować jednostki latające kawaleria.
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Pur3viL » pt, 17 wrz 2010, 15:16

według mnie i powiem to tylko raz czysto PRAKTYCZNIE najsilnieszymi rasami(bo mamy remis) są Baśniowce(rasa unikalna) Orkowie oraz Rój
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Balker666
Inżynier
Inżynier
Posty: 21
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Balker666 » pt, 17 wrz 2010, 16:34

Właśnie przed chwilą grałem rojem i po testach beta ogłaszam , że są bardzo silną rasą, tytan wymiata, katapulty też(tak nawiasem mowiąc chyba antharg i melkor pożyczyli sobie projekt na katapulty i smokolicze od bane'a żeby poszpanować, tylko sartek nic nie dostał bo bane się wkurzył i go rozczłonkował na 101 części), a generałowie mymiatają przy magicznym napastniku, dodatkowo możliwość zupgradowania do -50% do czasu produkcji
oraz mozliwość opustoszenia kopalń przeciwnika przez co jest praktycznie bezbronny.

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Pur3viL » pt, 17 wrz 2010, 17:21

rój radzi sobie na każdym poziomie zamku lv1 łuska lv2 skarabeusz lv3 skorpion lv4 skorpioczłek lv5 generał i tytan nom rój spala każdy surek równo to git bo można zrobić potężna armię i wyssać wszystko przeciwnikowi.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » pt, 17 wrz 2010, 21:39

Rój min. dzięki swoim generałom jest praktycznie nie do zatrzymania skorpioni kapłan i do tego przywołany żywiołak oraz Melkor są w stanie wszystko roznieść.
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: EnZoOo » pt, 17 wrz 2010, 22:41

Rój, trzeba dobrze ogarnąć, lubię grać tą rasą, lecz wkurza mnie, jeżeli ma się mocnych przeciwników. Rój, jest to rasa, dobrze spalająca każdy surowiec, każda jednostka służy prawie jak mięso armatnie, bo nie mają super statów, lecz generałowie, są bardzo pożyteczni, jak i reszta, katapulty rzadko robię, jeszcze plus że mają harpie.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Pur3viL » pt, 17 wrz 2010, 23:19

nom ale nawet to mięso armatnie w postaci żuczka ma spory dmg grupowy zasięg i jest skuteczne
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » sob, 18 wrz 2010, 09:22

Żuki to prawdziwi niszczyciele w sporej liczbie jak już wcześniej zauważono mogą ropętać instny festiwal ognia
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości