Najsilniejsza teoretycznie rasa

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Invis » sob, 18 wrz 2010, 10:14

hmm większość jednostek roju jest podatna na obuch przez co takie katapulty prowadzą istą rzeź :/.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: EnZoOo » sob, 18 wrz 2010, 12:23

Fakt, podatne, lecz jeżeli gracz umie manewrować jednostkami, nie będzie dużego kłopotu z podatnością.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Balker666
Inżynier
Inżynier
Posty: 21
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Balker666 » sob, 18 wrz 2010, 17:31

a tak przy okazji, która z tych ras (undead, rój i zaraza) mają najwcześniej kościaną katapultę??, chyba zaraza, ale nie pamiętam. Zresztą pokażcie mi rasę która oprócz mrocznych krasnali ma takie dobre machinki

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: leo » sob, 18 wrz 2010, 18:08

Balker666 pisze:a tak przy okazji, która z tych ras (undead, rój i zaraza) mają najwcześniej kościaną katapultę??, chyba zaraza, ale nie pamiętam. Zresztą pokażcie mi rasę która oprócz mrocznych krasnali ma takie dobre machinki
Zgadza się zaraza ( 2 lvl twierdzy ).

Większość armii ma dostęp do maszyn oblężniczych ( głównie katapult )...
w tym rzecz, że te dobre machiny bez odpowiedniego wsparcia są nieco warzywne... trzeba nimi uważać przy transporcie, ponieważ wolno wracają do szyku i ciężko jest ponownie nimi zaatakować.
Polecam do obrony i oblężeń, do szybkiego ataku nadają się średnio.
Byłbym zapomniał, jedne maszyny są lepsze od drugich ze względu na rasę i ulepszenia które mogą posiadać... zwróć na to uwagę :).
no pain, no gain

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » ndz, 19 wrz 2010, 17:41

Katapulty katapultami ale wysłanie zastępu żuczków powinno załatwić sprawę :D
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Pur3viL » ndz, 19 wrz 2010, 18:20

polonez słuszna uwaga.

Następnym razem, trochę więcej napisz, a nie posty nabijasz. Można było coś do tego dodać///EnZoOo
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
polonez
Inżynier
Inżynier
Posty: 23
Ulubiona rasa: demony/imperium
Lokalizacja: Abadon
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: polonez » pn, 20 wrz 2010, 21:48

Wg mnie to demony są dobrą armią może drogie ale potem bardzo a nawet śmiertelnie skuteczne :D
"Piekło jest na ziemi, jest w każdym człowieku i każdy z nas może stanąć przed jakimś wewnętrznym sądem ostatecznym. I zmartwychwstać z niego innym, nowym człowiekiem"

Awatar użytkownika
leo
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 49
Ulubiona rasa: krasnoludy
Lokalizacja: war. - maz.
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: leo » sob, 25 wrz 2010, 22:12

polonez pisze:Katapulty katapultami ale wysłanie zastępu żuczków powinno załatwić sprawę :D
polonez pisze:Wg mnie to demony są dobrą armią może drogie ale potem bardzo a nawet śmiertelnie skuteczne :D
Katapulty są zwykle chronione... co znaczy śmiertelnie skuteczne... ?! Przepraszam ale nie mogę czytać wypowiedzi tego typu, które absolutnie nic nie wnoszą, nie pomogą żadnej osobie która chce lepiej grać w WBC oraz powodują "śmiertelny" rozstrój żołądka.

Co do demonów... nie jestem jeszcze ograny tą rasą ale z podstawowych uwag:

- większość latających jednostek to duży plus

- należy zwrócić uwagę na badanie qasitow ( przepraszam za błędy w nazwie budowli oraz jednostek bo silą rzeczy nie mogę spamiętać ), wydobycia, zwiększenie szybkości produkcji oraz zniżek w produkcji demonów, to by było imo na początek

- świetną możliwością jest robienie rushu za pomocą koszmarów,

- najbardziej w tej rasie lubię możliwość produkcji armii składającej
się z samych demonów,

- w późniejszej grze zwiększanie limitu armii za pomocą portali rządzi szczególnie w połączeniu z demonami,

ps. więcej nie w tej chwili nie napisze bo jestem po 12 godzinach w robocie
i po prostu nic więcej do głowy mi nie przychodzi, jak będę mógł w przyszłości na pewno podzielę się dalszymi lub/i bardziej wnikliwą analiza.
no pain, no gain

Balker666
Inżynier
Inżynier
Posty: 21
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Balker666 » pt, 8 paź 2010, 17:46

ja ostatnio grałem demonami i rozwalałem wszystkich w 10 min, bo budowałem dwie jamy, w między czasie wypychałem kopalnie kryształu robolami i ciągła produkcja impów i nastawienie "wściekły", po 5 minutach miałem 3/4 mapy do osobistego użytku a w czasie 10 min rozwaliłem cesarza. jeszcze bohatera tam w międzyczasie zabiłem i było git.

Awatar użytkownika
Jovan
Łowca
Łowca
Posty: 35
Ulubiona rasa: Zoroty
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Jovan » ndz, 14 lis 2010, 16:44

2/3 postów nie trzyma się tematu, nieźle. Moim zdaniem taką teoretycznie najgroźniejszą armią są Nieumarli. Pamiętajcie, że to oni mogą każdego trupa ożywić. No, może nie każdego, ale na pewno wiele ras w ten sposób potrafiliby przeciągnąć na swoją stronę. Demony też potrafiłyby spowodować kupę gacie. A potem okazuje się, że najgorsi są ludzie...

A na pewno Inkwizytorzy, bo kojarzą się z pewnym niesmacznym zjawiskiem i innymi tego typu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości