Najsilniejsza teoretycznie rasa

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Administrator » czw, 5 sie 2010, 23:00

Jaka jest według was najsilniejsza rasa, ale teoretycznie. Czyli nie biorąc pod uwagę statystyk, rozgrywek, tylko patrząc na jednostki z wyglądu. Która rasa mogłaby pokonać inne?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: EnZoOo » czw, 5 sie 2010, 23:08

Teorytycznie, po nazwach można powiedzieć że Demony, Orki, lub Minotaury, Władca Zarazy też tak brzmi jakby mocno, lecz w praktyce jest inaczej. Chyba Orki by były najbardziej rozsądne i Demony.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Krasnoludzki Lord » pt, 6 sie 2010, 11:22

Taaak, Demony, bo to czyste zło piekielne ale zapominasz też o... ludziach. Czyli tym na prawdę złym złem, jakimi jesteśmy w istocie :P to ludzie prowokują do wojny, knują intrygi na miarę mrocznych elfów, zdradzają słabszych, by podążyć za silnymi. To jest prawdziwie mroczna i potężna rasa, teoretycznie. A jeżeli chodzi o trójkę, to imperium brzmi wręcz zabójczo, choć rycerze mają wstrętną masochistyczną i krwiożerczą INKWIZYCJĘ!
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: miko » pt, 6 sie 2010, 11:26

Rycerz jest dobry na zło ;P Pogromcą dobra i neutrali jest ork. Ork to taki zawsze przeciwnik wszystkiego co żywe.
A ogólnie nazwa najlepsza to imperium. Wielkie niepokonane itp itd
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Pielagoroth » pn, 9 sie 2010, 19:58

Co wy gadacie, przecież to Nieumarli brzmią najgroźniej i z wyglądu też są najsliniejsi. Wystarczy zerknąć na mój avatar by zrozumieć o co mi chodzi :p Na 2 miejscu dałbym Demony potem długo nic i ewentualnie Orkowie, Minotaury, Rycerze.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Wojtku » pn, 9 sie 2010, 20:00

No ale wg mnie... coś sztywni ci nieumarli... wg mnie to myślę, że Krasnolud... wystarczy poczytać trochę i macie ich opis... a w Japonii, mają zabalsamowane trupydemonów, więc człowiek potrafi je zabić... itd.

Awatar użytkownika
Grimmjow
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 41
Ulubiona rasa: Baśniowe Istoty
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Grimmjow » śr, 11 sie 2010, 13:35

Moim zdaniem to mroczne elfy są najstraszniejszą rasą ponieważ czają się w mroku na swą ofiarę i zabijają wrogów w ciemnościach.
Chwała Wielkiemu Królestwu Baśniowych Istot^^
Często Niedostępny (Powód Brak Czasu)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: SOLO LEE » śr, 11 sie 2010, 16:12

Grimmjow pisze:Moim zdaniem to mroczne elfy są najstraszniejszą rasą ponieważ czają się w mroku na swą ofiarę i zabijają wrogów w ciemnościach.
Jak bym musiał tyle czasu poświęcić na to by opracować te wszystkie runy by zacząć budować sensowną armię to też bym się czaił w mroku. :)

Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: kusy » pt, 13 sie 2010, 19:10

Chłopcy odbiegacie od tematu, który brzmi najsilniejsza rasa, a nie najstraszniejsza :p
Najsilniejsza tak mówiąc teoretycznie, to Demony. ;)
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: SOLO LEE » sob, 14 sie 2010, 22:48

W zasadzie to nie odbiegają. Temat brzmi najsilniejsza teoretycznie rasa czyli nie biorąc pod uwagę statystyk tylko wygląd grrr. Chodzi o to przed jaką rasą narobił byś w pory gdybyś stanął na polu walki. Chodzi głównie o wygląd rasy. Ja osobiście uważam że królowie minotaurów dają rasie minotaurów miano najstraszniejszej rasy. 8 królów minosów idących w szyku bojowym. Nawet demony by wiały z pola bitwy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości