Najsilniejsza teoretycznie rasa

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: SOLO LEE » ndz, 29 maja 2011, 20:31

SOLO LEE pisze:Chce zwrócić szczególną uwagę na to że łucznicy angielscy pochodzili z bardziej zamożnego chłopstwa i mieszczaństwa
Seba Fallus 3 Wielki pisze: To prawda ale Francja i Anglia były monarchiami stanowymi gdzie bez różnicy czy chłop lub mieszczanin był bogaty czy biedny i tak miała znacznie mniejsze prawa od szlachcica


Tak Seba, właśnie o to mi chodziło. Zwróciłem uwagę na to że w tej bitwie łucznicy angielscy należeli do chłopstwa i mieszczaństwa aby podkreślić że pomimo ich niższego statusu społecznego od ciężkozbrojnej szlachty francuskiej rozgromili ich dzięki doskonałej taktyce z pomocą partactwa francuzkiego dowóddztwa.



A tu mam ciekawy artykuł o bitwie w której Mongolska jazda rozgromiła rycerstwo Węgierskie. Tak żeby nikt nie myślał że ciężkozbrojni rycerze to najlepsza armia nie do pokonania :)

http://www.konflikty.pl/a,2052,Sredniow ... _Sojo.html

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » pn, 30 maja 2011, 14:20

Tak właściwie nie zawiniło tu dowództwo tylko po prostu średniowieczny sposób wojowania :D.
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: SOLO LEE » wt, 31 maja 2011, 04:19

Seba Fallus 3 Wielki pisze:Tak właściwie nie zawiniło tu dowództwo tylko po prostu średniowieczny sposób wojowania :D.

W sumie to Anglicy też stosowali średniowieczny system wojowania X)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: Kronos » wt, 31 maja 2011, 13:59

Najgroźniej w brzmieniu wyglądzie są : zaraza, nieumarli
ale nie zapominać że Mroczne elfy ciągle siedzą , knują , kogo by tu zabić :P

Wiec 3 ras : Mr.Elfy.Zaraza.Nieumarli
:cowboy:

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: SOLO LEE » wt, 31 maja 2011, 15:14

Kronos pisze:Mroczne elfy ciągle siedzą , knują , kogo by tu zabić :P
He, he, he, he, he, he...

A inne rasy co w tym czasie robią?! Zapuszczają dredy, biegają po lesie z pacyfkami i nawołują do pokoju???

Jak bym miał wybrać jedną rasę na której musiał bym grać przeciw każdej innej rasie - wybrał bym ORKÓW. Ich armia jest RÓŻNORODNA a jednostki są w miarę tanie i silne.

Awatar użytkownika
K4rtoS
Thrall
Thrall
Posty: 6
Ulubiona rasa: Władca Zarazy chociaż dopiero się uczę
Kontakt:

Re: Najsilniejsza teoretycznie rasa

Post autor: K4rtoS » pn, 25 cze 2012, 20:15

Wszyscy są git :]
To nieprawda, że prawdopodobieństwo śmierci w czasie wojny jest większe. Ono jest zawsze takie samo – stuprocentowe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości