Co sądzisz o Minotaurach?

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Co sądzisz o Minotaurach?

Post autor: aleksanderek48 » ndz, 7 gru 2008, 22:00

raczej admin robił takie tematy ale nurtuje mnie sprawa że w wazniejszych walkach grałem minotaurami, ale w lidze chce nieumarłych i nie wiem czy ta zmiana była w 100%-ach dobra. moze ktos napisze co sadzi o minotaurach i potem skomenuje ( odrazu przepraszam, ale prosze śmiało dużo pisać na temat )

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Administrator » ndz, 7 gru 2008, 22:55

Najlepsza rasa.
Silne jednostki: Szaman - bardzo dobra jednostka, 3 świetnie przydające się czary.
Minotaur, Miotacz Minotaurów - też dobre, a z badaniami jeszcze lepsze sm101
Bazyliszek - jednostka strzelająca (lód), dzięki niej też możemy pozyskac kamień
Gnoll - przydatna trochę później jednostka (gdy rozbudujesz bazę). Niewiem czemu ale bardzo ją lubię sm04
Król Minotaurów - 100 obrażeń
Czaszka Sarteka - Tytan jeden z lepszyc, strzelający
+bronie obleżnicze
Wszystkie te jednostki uzupełniają się surowcowo, czyli każda kosztuje inny surowiec. Mi zawsze, gdy rozbuduje bazę brakuje kryształów (na początku mam ich nadmiar). Świetne do walki, dzięki też możliwości krasnoludzkiemu trunkowi.
Ekonomiczne: Głównym surowcem do rozbudowy jest kamień, natomiast początkową armię budujesz z innych surowców i to jest dobre sm01 Niektóre rasy mają tak, że rozwój rozbudowy i początkową armię budujesz z tego samego surowca. Dzięki Minotaurom masz dobry start i duże szanse na wygraną. Nieumarli są dośc drogą rasą sm08
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: aleksanderek48 » pn, 8 gru 2008, 09:06

zgadzam sie tylko nielubie tych toorników, niepasują mi.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Louis EX » pn, 8 gru 2008, 16:42

A ja uważam, że minotaury są gorsze niż w WBC II. Ich siła została zmniejszona. Mimo wszystko nadal są jedną z lepszych ras ale jakoś nie lubię nimi grać mimo, że mają aż 2 jednostki mające umiejętności dające surowce (gnole i bazyliszki).

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Krasnoludzki Lord » śr, 10 gru 2008, 18:36

Gnolle dają surki??? Nieumarli są fajni jak masz wszystkie zaklęcia nekromancji to nie musisz budować jednostek tylko czarujesz je owiele szybciej. Nie lubię tylko ze nieumarli sie w dzien nie regeneruja bo zawsze trace 16 mana na czar burzy PS narazie nie gram w zadny battlecry i nie posiadam takze III wiec z ligi nici ale po glebokim namysle stwierdzam iz trojka wbc jest do bani a II fajna ale nie wiem dla czego po jakims czasie mi sie odechciewa grac
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Louis EX » czw, 11 gru 2008, 16:17

Wszyscy zabójcy dają surowce (również bohaterowie) ale tylko wtedy gdy zabijają zabójstwem - daje to 100 złota.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 11 gru 2008, 16:41

A no masz rację ja się dziwie ze oprocz tej piroczaszeczki pisze 100 czegos nigdy niewiedzialem czego thnks
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

maiev
Chłop
Chłop
Posty: 16
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: maiev » czw, 11 gru 2008, 16:43

Minosy fajne są, bo mają rewelacyjnych szamanów. To najlepsza magiczna jednostka przeznaczona ściśle do walki. Bazyliszki też sa niczego sobie, bardzo tanie wiec szybko mozna wyhodować całe ich stadka. W grupie zadają stosunkowo duze obrażenia, maja też jako taką ilość hp. No i generuja dochody. Szkoda tylko, że są tak powolne. Minotaury jakoś mnie nie zachwycają ale trzeba przyznać, że napompowane piwem i pod wpływem szału w wiekszej grupie wymiatają. Miotacze i Gnole są dość przeciętne, natomiast Królowie Minotaurów to kompletne nieporozumienie. Swoją badziewnością nie zwracają nawet trzeciej częsci tej ceny, jaką trzeba wydać na odkrywanie technologii a potem koszta pojedynczego egzemplarzu. Może 1vs1 są groźni, ale w normalnej bitwie ścina się ich jak żyto.

Co do ekonomii i siły to już było powiedziane - są jedną z bardziej wydajnych ras, zwłaszcza na początku rozgrywki i równoczesnie jedna z najsilniejszych i najłatwiejszych do prowadzenia w grze : )

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: aleksanderek48 » czw, 11 gru 2008, 17:02

ale zabojstwo w walce przez neta jest osłabione. kiedys mialem mr. elfa woja na 400 i miał ponad 600 walki i 100% na zabojstwo. w grze z komputerem zawsze jednostki ibohaterów zabijalem 1 hitem ale przez neta żadko

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Co sądzisz o minotaurach?

Post autor: Louis EX » czw, 11 gru 2008, 17:18

Też zauważyłem, że bohaterów trudniej zabić zabójstwem. Ale przez neta jeszcze nie grałem. Jednak to dziwne, że mając 100% zabójstwa nie mogłes wszystkich na hita brać sm08

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości